Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen az inszemináció? Mik a tapasztalatok? fórum

Milyen az inszemináció? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


321. dtrr
2008. febr. 7. 08:08

Így van. Most mennem kell. Szép napot mindenkinek! Délután még benézek!

KITARTÁS!

320. bbeus73 (válaszként erre: 319. - Dtrr)
2008. febr. 7. 08:04
Szerintem arra nem is szabad gondolni, hogy nekünk nem lesz gyerekünk! Igenis lesz! S hogy ismételjelek: Csak idő kérdése az egész...
319. dtrr
2008. febr. 7. 07:55

Nekem tudjátok mi volt rossz? Amikor először mentem UHra és rajtam kívül mindenkinek nagy hasa volt! Mindenki boldogan jött ki, velem pedig közölték, hogy nem lesz inszem, mert túl vékony a méhnyálkahátrya!

De csak addig tartott, amíg haza nem értem. Aztán hívtam a dokimat és kezdődött minden elölről. De nem vagyok elkeseredve! Nem gondolok arra, hogy talán sosem lesz gyerekem, csak arra, hogy idő kérdése az egész...

318. bbeus73 (válaszként erre: 305. - Rilla lilla)
2008. febr. 7. 07:51

Szia!

Én egyáltalán nem így éreztem, amikor megkaptam a meddőségi szakrendelésen az első papíromat, lepecsételve. Én úgy éreztem, hogy végre jó helyen vagyok, kijöttem egy sötét alagútból - mivel az előző helyen csak tapogatóztak, vizsgálgattak, rázta a fejét a doki, hogy hát nem érti, miért nem sikerül a baba spontán, közben meg már ott agyonnyomott Clostilbegyttel, holott, ha azt a vizsgálatot, amiért elküldött a meddőségibe, ha megcsinálja hamarabb, akkor megkímél a sok-sok hónapnyi kudarctól.

Persze, hogy nem kellemes ilyen helyre járni, de én szívesebben járok ide, mert itt elvileg hozzáértő orvosok vannak, s így az esély azért csak több lehet a teherbeesésre, mint ott, ahol csak annyit tudnak mondani, hogy hátha jövő hónapban összejön....

Másik: aki gyereket akar, az mindent, de mindent megtesz annak érdekében, hogy legyen. Ha meddőségi szakrendelés? Ám legyen! Ha Kaáli Intézet? Ám legyen! Csak legyen már az a gyerek!!!!!!!

Ezt kívánom neked is, meg mindenkinek, persze magamnak is.

Hátha egy év múlva azokkal, akikkel most itt együtt sírdogálunk, már egy új fórumon beszélgethetünk, aminek lehetne az a címe: megszületett a mi kis csodánk!!!!!Így legyen csajok!!!!!!


ui.: írtam neked privit is!!!!

317. bbeus73 (válaszként erre: 314. - Spring76)
2008. febr. 7. 07:43
Szia! Örülök, hogy a következő lépésen töröd a fejed, ez azt jelentheti, hogy egy kicsit már jobban vagy! Ne szomorkodj, fel a fejjel! Van még annyi esély!!!!!Nem szabad kihagyni.
316. dtrr (válaszként erre: 306. - Spring76)
2008. febr. 7. 07:43
Sajnálom Spring! Ne add fel!
315. dtrr (válaszként erre: 288. - Vécső)
2008. febr. 7. 07:41

Szia!Nálunk érdekes volt a helyzet, mert amikor először voltunk spermiumvizsgálaton nagyon rossz lett az eredmény, de a doki szerint azért, mert elvileg 1órán belül kell megcsinálni a tesztet, nekünk pedig majdnem 3óra múlva csinálták. Ekkor elkezte a férjem szedni a cinket, 2hét múlva újra mentünk és az eredmény sokkal jobb volt, a doki azt mondta, hogy kb. 80%os és hogy ez átlagosnak számít, ettől még spontán is összejöhet!!!

De azt ugye nem tudjuk, hogy a cink tette meg a hatását vagy az, hogy másodszor hajlandóak voltak időben megnézni a katonákat???!!!

2008. febr. 7. 05:59
Na, sikerült picit aludnom. Ma felhívom a drnőt, hogy mi a következő lépés.
2008. febr. 6. 22:04
Jó éjt mindenkinek, és sok-sok kitartást.
2008. febr. 6. 21:56
Köszönöm és keresem.
2008. febr. 6. 21:56
Szép álmokat mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!
310. Szilvia02 (válaszként erre: 305. - Rilla lilla)
2008. febr. 6. 21:49
Szia!A fórum indexen,van egy pár kismama,akik inszeminációval estek teherbe.Úgy találod meg,hogy a googlébe beirod inszemináció,rákatintasz a keresésre,és ott megtalálod.A lányok szivesen válaszolnak a kérdéseidre.
2008. febr. 6. 21:45
A következőt még meglátjuk. Most nincs rá több pénz.
308. Szilvia02 (válaszként erre: 306. - Spring76)
2008. febr. 6. 21:41

Sajnálom!!!!!!!!!!!

De még nincs minden veszve.A következő reméljük sikeres lessz.

Nem szabad feladni.

Jó éjszakát!

307. Szilvia02 (válaszként erre: 295. - Vécső)
2008. febr. 6. 21:37

Holnap ügyesek legyetek.Reméljük a katonák is fel*zzák magukat, a nagy napra.Megy a drukk 1000-rel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pihenj sokat,fogyasz sok folyadékot és fehérje dús kaját.SZorítok!!!!!!Jó éjt,szép állmokat!

2008. febr. 6. 21:29
megjött
2008. febr. 6. 21:18
Én még el sem kezdtem ezt a vonzó kis inszemit, de igazán be sem akartam vállalni. Számomra borzalmas élmény volt a petesejt-stimulációnak álcázott hormonális háború is. Már akkor sem ismertem saját magamta. Valahogy csonkának érzi magát az ember, ha rányomják a papírjára a "meddőségi szakrendelés" pecsétjét.(Főleg, ha a családi pótlék-orientáltak születési rátáihoz hasonlítom az enyémet.)Amikor pedig megnéztem a beszámolóitokat, láttam, hogy mindannyian egy cipőben járunk (ami persze ugyanúgy szorít). Nem írna valaki legalább egy sikertörténetet? De nem olyan "hallottam" félét. Ha van ilyen kérem szépen ossza meg velem. Nekem segítene. Köszönöm szépen.
304. bbeus73
2008. febr. 6. 20:23
Jó éjt mindenkinek!
303. bbeus73 (válaszként erre: 300. - Szilvia02)
2008. febr. 6. 19:51

Szia Szilvi! Épp most akartam én is írni neked!!! Én is úgy vagyok, mint te. Görcsölök, mensis szerűen. A mellem hol feszül, hol nem. Úgyhogy már nem élem bele magam, így lehet, jövő héten kezdődik minden előlről.

Azt mondják, az nem jó, ha abbahagyod az utrogestant!!!!!Nekem is elfogyna, de én váltottam ki egyet, recept nélkül. Ha tudod, pótold holnap mindenképp! Nehogy már ezen múljon!!!!

Én nagyon sokat gondoltam rád, nagyon szorítok neked. Mikor is nem kellene megjönni? Csinálsz tesztet?

Mindegy már, hogy mi segít rajtad, csak összejöjjön a várva várt baba! Én is csak azt tudom neked tanácsolni, FEL A FEJJEL!!!!!

2008. febr. 6. 19:49
Szia Marci70!Mi van veled???????Hogy vagy?ÉS hogy sikerült a beültetés?Olyan rég jártál már köztünk.Remélem jól vagy?Vigyázz magadra,várom a válaszod.
301. bbeus73 (válaszként erre: 299. - Ájrin)
2008. febr. 6. 19:39
Nem kell félni, egyáltalán nem fájdalmas!!!!!!!! Csak nyugodtan! Mondjuk az első előtt én is nagyon féltem, de mikor túllettem rajta, rájöttem, nem is fájt.
2008. febr. 6. 19:38

SZia Bea

Mi van veled?Vannak mensire utaló jelek?Sajnos neken igen!Esténként görcsölök,de akkor nagyon.

Ne sirj,tudom,hogy milyen rosz,de neked is még rengeteg esélyed van,velem szembe.Lehet,hogy rajtam már csak a lombik segíthet.FEL A FEJJEL!CSAK ÖRÖM KÖNNYEKET EJTHETSZ!!!!!!!!!!!!

Ja ma elfogyott az utrogestanom.

Puszi!

299. ájrin
2008. febr. 6. 19:34
Holnap kell előszőr szurizni. Nagyon félek tőle:(
298. ájrin (válaszként erre: 295. - Vécső)
2008. febr. 6. 19:33

Holnap lesz a nagy napotok! :) Biztosan izgultok már!

Szurkolok nektek!

297. ájrin (válaszként erre: 293. - Bbeus73)
2008. febr. 6. 19:32

Szia beus! Olvastam a privit, akartam is válaszolni, de ugyanúgy jártam, mint Te a múltkor a leveleddel. Majd holnap válaszolok, most nagyon fáradt vagyok.

Örülök neki, hogy bizakodsz! Ez így helyes! :)


Főnökasszonnyal elég jól sikerült a megbeszélés, majd elmesélem!


Jó éjt!

2008. febr. 6. 19:26

Szia Spring!

Én is csatlakoznék,az előttem szólókhoz!NE ADD FEL!!!Sajnos én már ötször csalódtam,pedig a 2.inszemnél ikerterheséget vártak,és nemhogy ikrek,de sajnos egy sem lett.Lelkileg már megpróbáltam felkészülni,mi lesz pár nap múlva,de azért reménykedem,hogy pozitiv lesz.Ez volt az első inszemed?Tudom,mindenki azt szeretné,hogy az első sikerüljön.Márcsak azért sem szabad feladni,hátha a következő sikerül.Nagyon-nagyon szurkolok neked!Puszi.

295. Vécső
2008. febr. 6. 18:11

Meg tudom érteni a hangulatotok. Remélem mindig hamar talpraállunk! Én már azt sikernek érzem, hogy teszünk valamit a baba érdekében. Így legalább van esély egy - egy inszemnél. De legalábbis mindenképp több, mint spontán.

Holnap lehet, hogy én is letört leszek, ha esetleg rosszabbodott a férjem eredménye.

294. bbeus73 (válaszként erre: 280. - Spring76)
2008. febr. 6. 18:02
Szia Spring! Jobban vagy már?!?!? Fel a fejjel!!!!!Ugye az abbahagyom című mondatod már elfelejtetted?!?
293. bbeus73 (válaszként erre: 291. - Ájrin)
2008. febr. 6. 18:01

Szia ájrin, nagyon aranyos vagy, hogy vigasztalsz! Valóban sokat számít, hogy vagyunk egymásnak, így legalább lökdösni tudjuk egymást a borúsabb napokon!

Ma már jobban vagyok, beletörődök, ha megjön, akkor megjön, akkor kezdünk mindent előlről. Csak legyen már GONAL-F, mert már ezen is idegeskedhetünk, hogy hogy szerezzük meg. De max. elmegyünk mi is Nyíregyházára, ha Debrecenben nem lesz.

Tegnap írtam privit, megkaptad????

292. Vécső
2008. febr. 6. 17:20

Sziasztok!


Ti szoktatok szedni E-vitamint? És ha igen, akkor mennyit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook