Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen az ideális kisgyermek ágy, bútorzat? fórum

Milyen az ideális kisgyermek ágy, bútorzat? (beszélgetős fórum)


3. napocskaszemű (válaszként erre: 2. - Holdem)
2013. jún. 6. 15:34
Köszi a választ, nekem is eddig a kombi a szimpibb, kicsit később több helyen is utánanézek, mert jó lenne 80 000 alatt is találni. :)
2. holdem (válaszként erre: 1. - Napocskaszemű)
2013. jún. 6. 15:21
Speciel én is keresésben vagyok, és tapasztalat nélkül, mert én is az első babát várom. De nekem a kombi kiságy a szimpibb. Egyrészt ott van rajta a pelenkázó, mindent egy helyen megtalálsz, másrészt később nem kell ágyat venned, a pelenkázó pedig tovább funkcionál szekrényként. Van olcsóbban is, nézz körül baba-mama klubokban, neten nézegess. Sok olyan van, amelyiket alig használták, majdnem újak, és mégsem az eredeti árat kell kifizetni érte. De ha ügyesebb a párod, össze is tudja dobni.
2013. jún. 6. 15:17

Sziasztok!


Nagyon bízunk benne, hogy télre már hárman leszünk. :) Az interneten már nézegettem kiságyakat pelenkázóval és anélkül is, kiságyat ágyneműtartóval, olyat is ami a későbbiekben átalakítható majd rácsnélküli ággyá....stb. Vannak 10-20 000-ért, de a pelenkázóval alatta kis szekrénnyel, későbbiekben átalakítható kiságyak akár 50-80 000 Ft. Meg a csillagos ég. Nincsen gyakorló anyuka a közelemben...én meg eléggé tanácstalan vagyok mi is lenne az igazán praktikus. Nyilván számítanak az anyagiak, de ha a drágább, kombinált sokkal jobb, akkor azzal számolnék. Segítenétek tapasztalataitokkal? Mindet szívesen fogadom. Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook