Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen anime-t ismersz/szeretsz fórum

Milyen anime-t ismersz/szeretsz (beszélgetős fórum)


2012. jan. 30. 20:37

Ja és én járok anime conra is *-* Vagyis eddig 2x voltam, de nagyon jóó volt, fantasztikus élmény :)

Jó kis cosplayek voltak, egyszer majd én is cosplayezek valakit : )

2012. jan. 30. 20:36

Imádom az animéket, a legeslegnagyobb kedvencem a Nana Mondjuk ez egyértelmű nálam, hisz teljesen magával ragadott az egész anime, egyszerűen imádom, fantasztikus története van, van benne romantika, izgalom, humor,jó zenék, minden ami kell..!! :)Mintha nekem találták volna ki xD Kedvenc karakterem természetesen Nobu :$$ :))) Nagyon kawaii, igazi kis romantikus figura*-* De Kicsi Schint is szeretem, a kis nőcsábász :P : D : ) Hachival meg sokmindenbe hasonlítok xD Bár azért én nem vagyok olyan nyafi mint néha Ő xD : DDD >_<

Remélem folytatni fogják az animét, mert tovább akarom nézni..:$:))


További kedvenceim a Nana után:

Candy Candy (gyerekkorom nagy kedvence )

Lovely Complex (ezt is imádom )

Kilari

Inuyasha

Death Note

Yu yu hakusho

Kaleido Star

Fullmetal pánik

19. Itachi
2011. aug. 4. 00:04
Yu yu hakusho ,trinity blood,afro samurai,kertvárosi gettó.Ki volt konon?
18. solmyr
2010. jún. 16. 18:46

Sailor Moon, Inuyasha, Vándorló palota, Kaleido Star

régen még néztem a Dragon Ball-t

2010. máj. 29. 17:36

MatsumotoJun hallod te vmi nagyon nagy NANA fan lehetsz ha már ennyire zenekart akarsz alapítani :D na de jo...:P


Szal az animek...hát amit én ugy különösebben szeretek az a Jigoku Shoujo meg a Vampire Knight...mindkettőt ck dicsérni tudom, mert szerintem a mangához képest mindkét adaptácio baromi jól sikerült :D (L) >.<<<<

16. bancsi77 (válaszként erre: 15. - Hinata)
2010. márc. 23. 13:07
jah és azóta nem tanulsz rendesen :P
15. hinata
2010. márc. 12. 15:26
Húú... anime topic, már megérte regizni. A nevemből adódóan szeretem a Narutot (ItaHina fan vok), a Bleachet (ByakuyaRenji YAOI 4evar), Bokura ga Ita, Nana, Vampire Knight, FMA, FMP, Elfen Lied, Sailor moon, special a, mila, inuyasha, d.gray-man, Soul Eater (wáá Shinigami-sama!!!!!!!!), Princess Princess, OHSHC és még nagyon sok van és mindössze 4 éve animézek ^^
14. 6d7bb5d08f (válaszként erre: 13. - 6d7bb5d08f)
2010. jan. 15. 17:14
Mindemellett jöhet a Shaman King, a Shakugan No Shana, a Naruto (,bár úgy tudják húzni-vonni, hogy csak na... :) ), a Kaze no Stigma és asszem ennyi. :)))
13. 6d7bb5d08f (válaszként erre: 1. - D4c5dd9803)
2010. jan. 15. 17:11
Az Elfen Liedet én is szeretem. :)
2009. okt. 4. 19:44

Sziasztok!!

Én egy 15 éves, Kaposmérői lány vagyok. Nagyon szeretnék egy Black Stones tribute bandát alapítani. Én Nana helyébe lépnék, igaz nincs olyan "hű de nagyon jó" hangom, de a legtöbb BLAST számot tudom énekelni. Aki Kaposvár környéki, és úgy érzi van tehetsége és kedve a dologhoz, az írjon ide, vagy privibe, mindegy!

Köszi előre is!!!<3

11. n.sara
2009. máj. 1. 22:05

Köszönöm szépen a segítségedet!

Tegnap megkapta, azóta is csak ezzel játszik. Nagyon imádja! Úgyhogy tényleg nagyon hálás vagyok a tanácsért.

10. insomniac7 (válaszként erre: 9. - N.sara)
2009. ápr. 28. 00:56

Hugom 19 éves és nagyon szeretni.Állítólag 3 különböző befejezése is van a játéknak. Meg jól is néz ki a grafikája.

A játék dobozán az van, hogy 12+, szóval szeritnem megveheteted a lányodnak.

9. n.sara (válaszként erre: 8. - Insomniac7)
2009. ápr. 15. 00:52

Most lesz pont 14.

Vehetem neki ezt a játékot?

Hugocskád hány éves? Őt leköti, szereti?

8. insomniac7 (válaszként erre: 6. - N.sara)
2009. ápr. 7. 21:36

hány éves a lányod?

hugom most x-bladessel játszik, szerintem tetszene neki.

7. insomniac7 (válaszként erre: 3. - Venes)
2009. ápr. 7. 21:34
húúú, sailor moont de szerettem:)ha lesz egy kis időm elkezdem előlről.:D
2009. ápr. 2. 12:22

sziasztok!

lányom nagyon odavan ezekért az anime-kért, és nagyon szeretne valami számítógépes játékot, ilyen anime-sat, én meg megszeretném venni neki:). de én nem ismerem ezeket, tudna valaki ajánlani valami jót?

2008. okt. 31. 00:06

Sziasztok!!

Imádom az anmeket:):):) Kb 6 lve vagyok ebben benne:) Mostanában négy kedvencem van: Bleach, YU Yu Hakusho, Naruto és a Fullmetal alchemist:)

2008. szept. 14. 09:35
Én is nagy anime fan vagyok. Kedvenceim: Sailor Moon, Elfen Lied, InuYasha, Blue Gender, Midori no Hibi, Kiddy Grade, s persze a Tokyo Mew Mew :)
2008. márc. 15. 11:50

Sailor moont nagyon szeretem, éppen egy 2-3 hete fejezhettem be megint a soroztato. :)


Most a nagy kedvencem a Sola és a Bokugara ga Ita. Mindkettő romantikus, meg van bennók egy kis dráma is. S az első még tetézve van azzal, hogy misztikus is. Mindenkinek ajánlom. Sola youtube-on teljesen fent van az utobbiból sokszor csak spanyol fordításosak vannak. :/

2008. márc. 4. 15:55
A Vándorló Palota és a Chirio nekem is nagy kedvencem, valamint a Szentjánosbogarak sírja is gyönyörű. Miyazaki többi filmje is tetszett (mint a Nausica vagy az Égi palota). Sorozatban szeretem a Narutot és a D.Gray-man-t, utóbbit nemrég kezdtem el nézni, de imááádom :)
2008. febr. 28. 15:54

Sziasztok!


Érdekelne,hogy szeretitek-e az animeket.Személyes kedvencem: Elfen Lied,Vándorló palota,Chihiro,Totoro,Tokyo Mew Mew (szeretem a macskákat :) )Sailor moon :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook