Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen alapozót használhatnék problémás bőrre? fórum

Milyen alapozót használhatnék problémás bőrre? (tudásbázis kérdés)


2009. dec. 25. 22:27
Vichy,kifejezetten problémás bőrre,nem a legolcsóbb,jelenleg majd 5 ezer forint,de hónapokig elég és nekem nagyon bevált!!!
13. cateye
2008. aug. 30. 18:12
Értelmesebb dolog lenne egy kozmetikust vagy egy bőrgyógyászt, esetleg mindkettőt felkeresni a problémával,nem pedig elfedni a miteszereket. Az alapozó mégjobban eltömi a pólusokat, és nem tud a bőröd lélegezni, ami ahhoz vezet, hogy még több miteszer jön ki rajta. Sajátkezüleg semmi esetre se nyomkodd, bízd szakemberre.Nem kerül többe egy kezelés mint egy jó kozmetikum, és néhány kezelés után olyan lesz a bőröd mintha kicserélték volna.
2008. aug. 30. 17:27
értem koszi szépen....
11. a1baa7edcc (válaszként erre: 9. - Csilla8888)
2008. aug. 30. 17:21

A mitesszereket egyeb modon nem kezeled? Az elkendozes nem szunteti meg a problemat.

Az Estee Lauder-nek a Double Wear alapozoja szepen fed es nem maszkszeru. Olcsobb arkategoriaban a Max Factor-nal is talalsz, bar az arkulonbseg minosegi kulonbseget is jelent.

10. dorry
2008. aug. 30. 17:19

A miteszereket próbált eltüntetni, ne elfedni!

Abból lesz előbb-utóbb a patti!

2008. aug. 30. 17:17
a gond az volt, hogy nem találtam még olyat, ami tökéletesen fed és mégsem maszkszerű
2008. aug. 30. 17:16

Én már évek óta az LR cég termékeit használom a sminkeléshez. Alapozótól kezdve a púderon át a sminkelés minden kellékeit beleértve: ceruzák, spirál, rúzs, szájfény ...

Ugyan is két kozmetikai táskát kaptam a testvéremtől ajándékba. Az alapozók minden árnyalata meg van. Mikor melyik akad a kezembe azt kenem fel. Persze szoktam figyelni, hogy milyen évszak van és milyen az időjárás. Hihetetlen, hogy mennyi féle alapozó van.


Ez egy Német cég. Szerintem ha beírod a keresőbe a neten: LR kozmetikum, biztosan rájuk talász.


Annyira megvagyok velük elégedve, hogy csuda. Én már kipróbáltam sokmindent. Évekig az AMWAY termékeket használtam, azok is csúcsszuperok. De mivel ennyire sok ajándékot kaptam, így nem veszek mást.

2008. aug. 30. 17:15
nekem ami bevált a MAX FACTOR.
2008. aug. 30. 17:15
annyira nem zsíros, inkább mitesszeres és ezek fedésére keresek valamit, de valahogy eddig nem sikerült
2008. aug. 30. 17:15
Mi volt a gond a kiprobalt alapozokkal?
2008. aug. 30. 17:13
mindkettőt probáltam már, de nem jo egyik sem
2008. aug. 30. 17:13
Mitől problémás? zsíros, mert ha igen, akkor az amway-nek van egy zsírszabályozós alapozója, ami nekem nagyon bevált!5000 Ft körül van, d emajd egy évig elég!
2. kk2
2008. aug. 30. 17:11
Próbáltad már az avont és az oriflamet?
2008. aug. 30. 17:07
Kérlek segítsetek nekem megfelelő alapozot találni.elég problémás bőrom van.már nagyon sok terméket kiprobáltam, de eddig nem vált be semmi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook