Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen a szép, nőies pénztárca és karóra? fórum

Milyen a szép, nőies pénztárca és karóra? (beszélgetős fórum)


1 2 3
32. Guruljka (válaszként erre: 28. - Amaunet)
2018. aug. 29. 19:59
Én is, de a net ne lógjon már rajtam folyton.
31. alinka01 (válaszként erre: 27. - Amaunet)
2018. aug. 29. 19:57
Hiszed! Hiszed, hogy nem érdekli! Azért, ha mondjuk valaki egy fajsúlyosabb munkahelyen már nem 20-on évesként egy ilyen gagyi kis pöttyös pénztárcát mutat, akkor azért gondolnak ezt-azt! Legfeljebb nem mondják, mert jól neveltek! Tudod, vannak családok, ahol ilyesmit is megtanítanak a gyerekeknek, ők látják, és magukban véleményezik! Bármikor előfordulhat a munkahelyeden is, hogy valamiért előveszed a pénztárcát vagy a kollégákkal együtt mégy ki ebédelni, vásárolni. A karóra viszont mindenképpen megmutatkozik!
30. Piroska52 (válaszként erre: 28. - Amaunet)
2018. aug. 29. 19:49
én is, de karórát évek óta nem hordok,
29. butterfly87 (válaszként erre: 22. - Alinka01)
2018. aug. 29. 19:49
Bizonytalan vagyok. Nem néztem még szét rendesen, csak hirtelen ezeket láttam meg a keresőben.
28. Amaunet (válaszként erre: 25. - Guruljka)
2018. aug. 29. 19:43
Szeretem a kütyüket.:D
27. Amaunet (válaszként erre: 19. - Alinka01)
2018. aug. 29. 19:41

Te miért kötöd a munkahelyhez a viseletet?

A munkahelyemen nem teszem ki az asztalra a pénztárcát, és ha kimegyek vásárolni, akkor a táskában viszem.

A kutyát nem érdekli, hogy milyen pénztárcám van.:)

26. Guruljka (válaszként erre: 21. - Butterfly87)
2018. aug. 29. 19:41
Én az arany vagy arany színű órát nem szeretem, mert nem mindig látom jól a mutatókat, ha pl. munka közben csak rápillantok.
25. Guruljka (válaszként erre: 23. - Amaunet)
2018. aug. 29. 19:40

Nekem sima digitális karórám van, szilikon szíjjal, simán mutatja az időt. :D

A mailt meg majd megnézem, ha hazaértem.

A kis butafonom meg tud csörögni, ha keresnek! Vagy akár rezegni is! :D

2018. aug. 29. 19:37

nem attól vesznek komolyan a munkahelyen ,hogy milyen pénztárcád van,hanem attól milyen munkát végzel,

lehet 100.000-res ,,,Wuttonos,,, pénztárcád is ha a munkádhoz nem értesz,

23. Amaunet (válaszként erre: 17. - Channa*)
2018. aug. 29. 19:37

Annyiban fitness, hogy pulzust mér, lépésszámláló van benne, ami átszámol km-re is, ebből számol kalória felhasználást is.

+ jelez a mobil telefonon történt kereséseknél, beérkező emaileknél (ha telefonon is lekéred)

Eddig wp-n használtam, ott elég korlátozott volt az alkalmazás, de androidon szinte eltévedek a nyújtott szolgáltatások között.:)


Azért választottam, mert nem szeretem a csicsás dolgokat, a telefont sem volt kedvem folyton előkapkodni, ha pontos időt akartam. A szíj pedig szilikon és a patent sem üti ki a bőröm. (fémérzékeny vagyok)

22. alinka01 (válaszként erre: 21. - Butterfly87)
2018. aug. 29. 19:35
Ezek teljesen rendben vannak! Kiforrott, rendben lévő, összehangolt ízlés, stílus! Vedd meg őket és ne bizonytalankodj!
2018. aug. 29. 19:31

Jöhetnek még képek! :)


Ezekhez hasonlót keresek:


[link]


[link]

2018. aug. 29. 19:29

SOHA nem szabad egy helyen tartani az iratokat, a bankkártyát, a nagyobb és a kisebb összegű készpénzt.


A személyivel még tudom igazolni magam a bankban, akár kp felvételhez is vész esetén.

Ha a kápét ellopják, vagy elvesztem, megvan a bankkártyám.

Ha az irataimat vesztem el, a pénzemmel haza tudok jutni.

Ha valami miatt nagyobb összeg is van nálam készpénzben, nem jó, ha látható, ezért a kis "kézi kassza" külön van.

19. alinka01 (válaszként erre: 10. - Amaunet)
2018. aug. 29. 19:25
Na látod, pénztárcám nekem is éppen ilyen van! Akkor nem értem, miért magyarázod a kis pöttyöst! :)
18. alinka01 (válaszként erre: 13. - Amaunet)
2018. aug. 29. 19:22
A bazári kis pöttyös és a mappaméretű pénztárca között vannak átmenetek is! Ez így nevetséges érvelés!
17. Channa* (válaszként erre: 10. - Amaunet)
2018. aug. 29. 19:22
Ja, olyan órát szeretnék, amilyen neked van, ha a tied fitness óra.
16. Channa* (válaszként erre: 13. - Amaunet)
2018. aug. 29. 19:21

Pontosan!

Megleptek már páran ilyenekkel. Volt amit tovább ajándékoztam és van ami évek óta el van a fiókban. Úgy sem fogom hordani, mert az nem én vagyok.

15. Amaunet (válaszként erre: 9. - Channa*)
2018. aug. 29. 19:20
Nem jó ez a link.:(
14. Channa* (válaszként erre: 12. - Alinka01)
2018. aug. 29. 19:20

Így is komolyan vesznek:D

Nem ezen múlik.

Azt mondják, hogy ez tökéletesen illik hozzám:DDD


A férjemnek viszont nem tetszik. Ő azt szeretné, ha valami komoly barna bőrtárcám lenne, amibe mindent belezsúfolok(iratokat, pénzt, kártyákat). De az nekem nem tetszik...

13. Amaunet (válaszként erre: 12. - Alinka01)
2018. aug. 29. 19:18
Nem attól fogják komolyan venni, ha egy mappaméretű pénztárcát mutogat az asztalán.:)
12. alinka01 (válaszként erre: 9. - Channa*)
2018. aug. 29. 19:14
De ha mondjuk ott a banki munkahelyeden azt akarod, hogy komolyan vegyenek? Akkor ez a kis vacak műanyag pöttyös?
11. Channa* (válaszként erre: 8. - Piroska52)
2018. aug. 29. 19:13

Ugye!?

Mindenki ezt mondja:DDD


Nem szeretem a nagy pénztárcákat, mert loptak már el így tőlem. Benne volt a havi fizetésem, bankkártya, stb.


Azóta, csak ilyen kis pénztárcám van, mert ezt jól el tudom rejteni.

Kevés pénzt hordok magamnál, ha még is kell valamire KP, akkor azt külön rejtem el.

Az irataim pedig egy jó kis lapos tokban vannak a bérletemmel. A táskámon hátul van egy cipzáras rész, ahol pont elfér. Tehát, kotorászhatnak a táskámba nem találják meg.

Télen a legjobb, mert mindkettőt a kabátom belső cipzáras zsebébe hordom.

2018. aug. 29. 19:12

Ilyen a pénztárcám rozsdabarna szinben. az előző is ugyan ez volt és fekete.


[link]


Az órám pedig ilyen:

[link]

9. Channa* (válaszként erre: 6. - Alinka01)
2018. aug. 29. 19:09

Na de miért?

A pénztárca tök cuki. Bárhol előveszem, ezt mondják. A fiú kollégáim teljesen oda vannak érte:D


Az órának meg oka van.


Műanyag, és az alján lyan fém van, amitől nem leszek kiütések. Eddig ez az egy óra vált be, most akarok egy ilyesmit:

[link]

8. Piroska52 (válaszként erre: 4. - Channa*)
2018. aug. 29. 19:08
nagyon cuki,
7. Amaunet (válaszként erre: 1. - Butterfly87)
2018. aug. 29. 19:04

Nagyon sok szép női pénztárca van a neten.


Ajándékba lesz?

Mert akkor javaslom, hogy figyeld ki, milyet használ jelenleg az, akinek szánod.

Hogy szeresse, meg kell/kéne figyelni, hogy mennyire esik neki kézre.

Pl. szeretem, ha a papírpénzt legalább két rekeszben címletekként el tudom szeparálni. Van hely az aprónak is és a kártyáknak is.

Minden könnyen hozzáférhető. Nem kell előbb behúzni az egyiket, hogy hozzáférjek a másikhoz.


Milyen stílust "követ"?

Szolid megjelenés, vagy bohókás, színes?


[link]


[link]

6. alinka01 (válaszként erre: 4. - Channa*)
2018. aug. 29. 19:04
Na, itt van! Egy kissé férfias karóra és egy gyermeteg pénztárca együtt! :) Amilyen munkahelyeken én dolgoztam + a személyiségem mindkettőt kizárta volna mér 20-on éves koromban is!
5. Channa* (válaszként erre: 4. - Channa*)
2018. aug. 29. 19:02
Ja, bankban dolgozok:D
2018. aug. 29. 19:02

Én egy kicsit idősebb vagyok, de ilyen pénztárcám van:

[link]


Órám meg ilyen:

[link]


Nem érdekel, hogy nőies e, nekem ez tetszik:DDD

2018. aug. 29. 19:02
Attól is függ, hogy milyen munkakörben, milyen munkahelyen dolgozol! Egy bank mondjuk egészen más stílust kíván, mintha például művészeti területeken mozgol.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook