Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen a Szent István Kórház? fórum

Milyen a Szent István Kórház? (beszélgetős fórum)

2009. jún. 20. 19:54
nem tudom
2009. jún. 20. 19:50

Szia Kanada! :)))

Engem ott műtöttek januárban.

Első alkalommal decemberben voltam ott, aztán kétségbe esve próbáltam egy másik kórházat keresni:-(

Az egész hely számomra lehangoló, lepusztult. Minden koszos. A WC és a fürdő förtelmes. Az ágynemű tisztának tűnik, de a benne lévő paplan párna már nem. 10 napot töltöttem bent. Szörnyű volt. A kaja is pocsék volt. És az orvosok is érdekesek, és a nővérek is.

2009. máj. 1. 12:39

Sziasztok!

Hát én tavaly szeptemberben ott szültem,de hely hiányában lehelyeztek többünket a nőgyógyászatra.

A tisztasággal nem voltam megelégedve,ragadt az éjjeliszekrény egész felülete az elöttem ott fekvő italaitól.

Fogadott orvosom volt de laza volt nagyon,sokszor nem jelent meg már elötte az előre megbeszélt vizsgálatokon sem csak amikor odaértem és felhívtam hogy ott vagyok akkor közölte hogy ő viszont nem.Amúgy jó volt a szülés is csak kicsit szívatott elötte egy éjszakán át.Megbeszéltük hogy a férjem bent maradhat velem a vajúdóba, de éjfélkor kidobták a növérek, hogy ezt mi hogy gondoltuk.Vidéken lakunk,autózhatott szegény,reggel vissza. A szülést 1 héttel elöbb megindította , szerintem ok nélkül,és arra se volt képes hogy bejöjjön este és ő fel tegye a balonokat a méhszájamba,hanem az ügyeletes orvos csinálta meg 4x sikertelenül.Majd rggel befáradt az én dokim és mivel neki meg volt a feladathoz az ujja hosszúsága (mert hátra hajló méh szájam van)végre felhelyezte a kis lufit hogy erőszakkal kinyiljon a méhszájam . Mondta 1 órára meglessz a baba, úgy is volt.de ő gyönyörűen öltönyösen az ajtó elött ülve megvárta míg a férjem kiszólt neki hogy hopp már kint a feje teteje a babának. Természetesen úgy kiöltözve ,át se öltözött ,de a férjem se kapott semmi köppenyt vagy sityakot a fejére,szültünk. A szülésznő aki nem volt fogadott úgy tekerte ki belőlem a babát ,hogy nem kellett gátat vágni,na ez volt az egyetlen pozitívum.

3 napot kellett volna bent lennünk,de én a 2-ik napon saját felelősségre hazajöttem a gyerekkel.

Ugyanakkor bababarát kórháznak van mínősítve,hát nem tudom... nincs viszonyítási alapom, lehet , hogy máshol még roszabb a helyzet.

2009. máj. 1. 12:15
Senki nem tud semmit a kórházról?
2009. máj. 1. 11:21

Sziasztok!!! Segítenétek??? Ha valaki írna valamit!

Köszönöm!!!

2009. máj. 1. 11:12
Műtétre megyek és szeretném tudni milyenek az orvosok, tisztaság, a beteghez való hozzáállásuk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook