Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bp-i Szent István kórház, sebészeti osztályán milyenek a kórtermek? fórum

Bp-i Szent István kórház, sebészeti osztályán milyenek a kórtermek? (tudásbázis kérdés)


11. Böce (válaszként erre: 10. - Channa*)
2017. jún. 23. 21:19
Nagyon remélem, hogy sikerült rendesen felújítani, kialakítani. Lehet, hogy bemegyek egy terepszemlére. Majd úgy teszek, mintha látogató lennék.
10. Channa* (válaszként erre: 7. - Böce)
2017. jún. 23. 20:19

Igen, tudom, de hosszú idő után ekkor voltam és itt kórházban és teljesen ledöbbentettek a körülmények.

Amikor jöttem ki akkor mondta a doki, hogy most lesz egy kis felújítás és még TV is lesz a szobákban. Hogy ez sikerült e nem tudom...

9. Böce (válaszként erre: 8. - Böce)
2017. jún. 23. 19:44
Bocs, olvastam
8. Böce (válaszként erre: 6. - 2104cc91e8)
2017. jún. 23. 19:43
Köszönöm, ezt olavátam, csak ebben ablakokról meg festésről van szó, de nem derül ki, hogy vizesblokk is lenne a szobákhoz.
7. Böce (válaszként erre: 5. - Channa*)
2017. jún. 23. 19:41
Sajnos ez nem csak kórházban jellemző.
6. 2104cc91e8 (válaszként erre: 1. - Böce)
2017. jún. 23. 17:28

[link]


(remélem erre gondoltál?)


Mielőbbi gyógyulást kívánok!

5. Channa* (válaszként erre: 4. - Böce)
2017. jún. 23. 16:19

Én is csak reménykedek benne, hogy azóta jobb a helyzet.


Ja, sokszor nem a kórházi dolgozók hibásak az áldatlan állapotok miatt, hanem a betegek.

11 napot töltöttem bent és többször visszaküldtem beteget a wc-be, hogy tegyen maga után rendet.

Megsértődtek....

4. Böce (válaszként erre: 3. - Channa*)
2017. jún. 23. 16:08

Jajj, ez eléggé elborzasztó:-( Remélem, az azóta eltelt években már csak változtak a dolgok és nem ilyen már.


A sebész, aki műt, oda megy át a jelenlegi kórházából és ezért gondoltam, hogy akkor én is követem. Mert az sem mindegy, ki operál meg.


Remélem, lesz frissebb tapasztalat is.

2017. jún. 23. 15:59

Én Több mint 9 évvel ezelőtt voltam ott.

3 ágya szobában voltam. Csak közös zuhanyzó és wc van, amik borzalmas állapotban voltak akkor, ahogy a kórtermek is. Ha fizetsz, akkor lehetsz 1 ágyasban, de ott sincs külön fürdő, ha jól tudom.

A kaja borzalmas volt és higiénia is.

Én egy kicsit véreztem a műtét helyén, átkötöztek többször, az ágyneműt is kecsérlték, de a véres paplan maradt, illetve nem mostak fel az ágyam környékén, csak amikor szóltam.

Hogy most milyen azt nem tudom...

2017. jún. 23. 15:53

Sziasztok!


Ha ismeri valaki a Szent István kórház sebészetét, kérem mesélje el, hogy milyenek a kórtermek.


Hány ágyasak, van-e hozzájuk legalább wc-zuhanyzó, vagy csak a közös helyiség van? Nem mindegy egy műtét után az ilyesmi.


Előre is köszönöm.

2017. jún. 23. 15:50
Bp-i Szent István kórház sebészeti osztály - milyenek a kórtermek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook