Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen a rák férfi? fórum

Milyen a rák férfi? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7
122. 274c9996b8 (válaszként erre: 120. - Linda111)
2011. ápr. 23. 15:59

A rak pasinak az 1-sö helyen all az edesanyja !!!! Azutan jön a penztarcaja .....

Ha a pasinak meghalt az edesanyja azt nagyon sok idö mulva fogja kiheverni , hagyd beken csak ez az egy dolog segit .....

Tenyleg nem jellemzö az agresszivitas a rakra , de elöfordulhat.Minden valoszinuseg szerint nem volt kivanatos a közeledesed , vagy rossz idöben , rossz dolgot mondtal neki ....

121. szemmelver (válaszként erre: 118. - 2e8c028830)
2011. ápr. 23. 11:57
pont ilyen az én párom is:)
2011. ápr. 23. 11:56
A rák pasira mennyire jellemző az agresszió? Mert egy illetőnek (aki meglepő módon rák pasi) meghalt az anyukája, és pár nappal a temetés után ugy beszélt velem, ahogy én a kutyámmal se...pedig általában nem ilyen...de olvastam, hogy a gyász folyamán a temetés utáni időszakban "tünet" lehet az agressziv, ambivalens viselkedés, az ember kifordulhat magából stb...saját tapasztalatom ebben nincs, mivel hála a jó Istennek még nem halt meg közeli hozzátartozóm. Kinek van/volt hasonló tapasztalata rák pasikkal?
119. 2e8c028830 (válaszként erre: 105. - 6532c775dd)
2011. ápr. 4. 07:49
Én is rák vagyok, de szerintem nincs baj velem, jól kijövök általában az emberekkel,viszont én is hangulatember vagyok, és érzékeny...
2011. ápr. 4. 07:48

Hú,látom,jó régen volt hozzászólás,nem baj.

A férjem rák, de 23 év alatt se tudtam teljesen kiismerni...

Titokzatos,nehezen mutatja ki az érzelmeit,sértődős,de próbál "kemény férfinak " látszani.

A természetet,állatokat,gyerekeket szereti, és udvarias, figyelmes,pláne idegenekkel:)

Elég nehezen dönt,és bizonytalan.

Eddig hűségesnek mutatkozott,de vannak kivételek:(

Szenvedélyes is tud lenni...Inkább hallgat,mint beszél...

117. 274c9996b8 (válaszként erre: 112. - BReka)
2009. okt. 27. 07:00
Elöfordul 1-1-ilyen megnyilvanulas a raknal es hat nem minden kos villamgyors , akad lassu kos is :) Tudod minden jegy valamennyire befolyasol minden jegyet is , ezert nincs 2-db egyforma kos,rak stb
116. 274c9996b8 (válaszként erre: 114. - 6532c775dd)
2009. okt. 27. 06:56

Nem olyan idös ez a rak kislany , alig mult 20-eves , csak erzekeny , mint minden rak ! (elfelejteni 1-olyan nagy napot mint az ö szulinapja ? ! az nem dukal.)

Igen megtudnak bantani azzal hogy , nem felejtenek el semmi sertest ! Erre kell vigyazni a rakkal , hogy ne bantsa meg az ember öket , vagy legalabb ne ok nelkul !

De , momdjuk mi sem vagyok csak , kimondott angyalok :)

115. 274c9996b8 (válaszként erre: 111. - BReka)
2009. okt. 27. 06:50
Minden arra mutat hogy , ez a bizonyos rak elvan buvölve töled :) Ez mar csak nem baj ?
114. 6532c775dd (válaszként erre: 106. - 274c9996b8)
2009. okt. 27. 02:18
hát akkor lehet h idösenbb korukra zsémbesek lesznek??? hmm??? jo van 2 oldaluk, de nagyon tudnak bántani, nekem elhihetetd! na a vizöntö pasi a másik fele a dolognak :D
113. szemmelver (válaszként erre: 110. - 274c9996b8)
2009. okt. 26. 20:15
de amúgy rák:)kedves és aranyos és imádnivaló..néha hátrafelé megy és hangulatember
112. BReka
2009. okt. 26. 19:54
Bár Ő mondta is, hogy reméli nem túl gyors a tempó, de ő ilyen.. de hogy lehet ilyen? :D Kosként kezdem úgy érezni, hogy leköröztek.. :)
111. BReka
2009. okt. 26. 19:50
Igen, amugy rák :D Van egy két rák tulajdonsága azért, pl elképesztően udvarias, tisztelet tudó, nagy mesélő, élvezet hallgatni :) Viszont furcsa volt, hogy nagyon gyorsan bemutatott az idősebb testévérének, a barátainak (a 2.randink után). Elképesztő lépésekkel halad..én kos vagyok! és nagyon tetszik így a helyzet (hisz én is ilyen vagyok).. csak pont ez az..nem teljesen értem, kicsit megzavarodtam :D Én vagyok ilyen elvileg, nem Ő! De úgy tűnik akkor mégis.. nem tudom :S furcsa..
110. 274c9996b8 (válaszként erre: 109. - Szemmelver)
2009. okt. 26. 17:11
De , amugy rak ? Vagy semmi nem illik ra , ami a rak emberre jellemzö :) Több , kulönbözö asztrologusok könyveit kellene attanulmanyoznod , talan van benne megis közös nevezö az alaptulajdonsagokban a rakrol alkotott kepböl :)
109. szemmelver (válaszként erre: 108. - 274c9996b8)
2009. okt. 26. 16:01

hát az én párom max teát főz

tényleg teljesen anti szakács

108. 274c9996b8 (válaszként erre: 107. - Szemmelver)
2009. okt. 26. 14:20

Furcsa rak lehet a parod , mert ezt meg a nagykönyvek is emlitik az asztrologiaban :) /persze mindeg akad kivetel./

Az en edesapam is rak volt es nem csak hogy fözött , de rengeteg sutit is tudott sutni , meg retest IS :) Az anyukamnak nagyon jo dolga volt mellette !

107. szemmelver (válaszként erre: 96. - 274c9996b8)
2009. okt. 26. 13:25

háát.....

az én párom rák

de főzni???

soha!!

106. 274c9996b8 (válaszként erre: 105. - 6532c775dd)
2009. okt. 26. 12:27

hm ? !.....rak nö , a kisfiam legujjabb menyasszonya :) 2-napig sirt , mert a fiamnak nem jutott eszebe a szulinapja ! ? Haj-jajjjjjjjjj lessz meg itt siras , a fiam vizöntö es mint tudjuk a vizöntök jarvanyos "betegsege!" a feledekenyseg -:(

Amugy a rak nö igaz,huseges jo barat ,tars tud lenni ! Rendkivul nöies ,kifinomult szeperzeke,jo izlese van es epp ugy mint a rak pasi szeret es tud is sutni,fözni :)

105. 6532c775dd (válaszként erre: 104. - 274c9996b8)
2009. okt. 26. 12:04
Tudjuk mi ám azt :) Lassan de biztos kisimertük őket, amúgy sztem rák férfiban a legvonzóbb jegy, de a rák nő.... ahhhh a jó ég mentsen meg tőlük!!! Bár egy kedves barinőm rák, róla csak jót mondhatok!! De anyám és nagynéném rák, ohh büntetés nagyon. Olyan extra fura a gondolkodásuk és a stílusuk is...
104. 274c9996b8 (válaszként erre: 103. - BReka)
2009. okt. 26. 09:20

Nem kell mindent szo , szerint venni 1-1-jegyröl :)

A RAK ember , minden kifinomultsaga,kedvessege,jolneveltsege ellenere nem 1-tedd-ide , tedd oda alak ! A rak kardinalis jegy , ami nagyon is alkalmas a vezetö szerepre ! Meg akkor is ha , nem olyan szembetunö a törtetese mint pl 1-kosnak :)

Az indönkenti lassusaga NEM felelemböl , szegyenlössegböl fakad , a rak ugyanis szinte mindeg a biztosra megy !

Es hat a rak ferfi is kalandozik , epp ugy mint a többi jegyek himnemui :)

103. BReka
2009. okt. 25. 16:06
Sziasztok!Igazából kicsit meg vagyok zavarodva..a gond egy rák férfi!Aki egyáltalán nem tűnik ráknak :D Szóval tipikusan a rák ellentéte.Elvileg mindenhol azt olvastam,h a rák jellemzője,h nehezen határozza el magát,nehezen teszi meg az első lépést,nem kezdeményező,romantikus,érzékeny,lassan halad a kapcsolatban,ha nagy sokára szeretkezésre kerül a sor,akkor hosszú előjáték stb stb.Na viszont az én rákom szöges ellentéte ennek.Ő tette meg az első lépést,az első randin megcsókolt,elég gyorsan és magabiztosan halad..már szeretkeztünk is(ami csodás volt;),viszont egyáltalán nem hosszú előjáték.Valamint ma kérdezte meg,hogy nem alszok e nála. Ez mind szép és jó.. de alig 2 hete ismerjük egymást. Lehetséges,h csak futó kalandot szeretne, ami a szexen alapul? Pedig mindenhol azt olvasom,h a rákoktól távol állnak a futó kalandok..
102. 6532c775dd (válaszként erre: 101. - Vevri)
2009. okt. 20. 18:25
Helyes!!! Engem is kidobott most egy, a pillantnyi hangulatváltozásai engem is kicsit megkeserítettek... :( Ez van lépni kell, kereseni egy jobbat.
101. vevri
2009. okt. 20. 15:09
Köszönöm, diácska, aranyos vagy... Tárgytalan már... Jobb így. Elküldtem, megérdemelte...
100. 6532c775dd (válaszként erre: 98. - Vevri)
2009. szept. 29. 07:51
Mesélj még egy kicsit mik a gondok, miért nem megy, vagy ha jó akkor miért jó? :)
99. 6532c775dd (válaszként erre: 98. - Vevri)
2009. szept. 29. 07:50
Hát igen, de hát, nem tudom... rák ffi. Engem mindig bizonytalanná tesz..
98. vevri
2009. szept. 28. 04:38
Picit kihalt a fórum, pedig most jól jönne 1-2 vélemény.... Én kos, o rák ffi, majdnem 3 éve se veled, se nélküled kapcsolat. Bár inkább nélküled... Nekem akkor volt egy oroszlánom, neki most van egy szintén kos... Én akkor határozott voltam, ő most bizonyltalan. Sok rák (ffi)ismerősöm van, én inkább jót tudok róluk mondani... Nagyon pozitív jegy, szerintem. Vagy csak jó rákokat ismerek :)
97. 6532c775dd (válaszként erre: 96. - 274c9996b8)
2009. szept. 7. 12:53

Hát igen, köszönnjük, Klimpi, keni vágja a témát! Rég hallottam felőle remélem jól van!! :):):)

Solyom Te se ma kezdted őket tanulmányozni, látom! ;)


Csajok én taktikát váltottam a nyáron, rájöttem hogy én nekik csak egy kellemes játékszer vagyok, de nem egyeznek az igényeink, és :D hát kiélveztem és eldobtam őket... sex a'lacart, semmi féle lelki vívódást nem éreztem, még az én Zsülimmel sem... meg én jobban szeretem a picit önző pasikat mert én is önző vagyok és ha nem mondják, nem is igazán izgat más öröme, ez nem szép tudom, persze ha szerelmes az ember az más eset.


Klimpi, most egy mérlegé a szívem, sokkal mélyebb szenvedéllyel, 32 éves, rá már lehet építeni. Sosem gondoltam volna hogy egy mérlegé leszek, de így esett hogy megesett. Szólj ha meséljek róla, küldök képet is Te vagy a legfőbb kritikusom pasi téren! ;)


Puszi Dia

96. 274c9996b8 (válaszként erre: 94. - 3609dd4de9)
2009. szept. 7. 10:26

82-83-beiras nagyon jo beirasok :) A viz eloltja a tuzet es nem vesz rola tudomast !

Amennyiben a raknak nincsenek meg a gyerekkorban a szeretö , csaladi feltetelek , akkor abbol nagyon furcsa , magaba huzodo estleg remete rak lessz !

Jo oldala ;

Abban a pillanatban amikor rajött a penz ertekere ( ami nagyon koran megtörtenik 4-5-eves koraban :)elkezd dolgozni es gyujteni , mindenfele lehetö es lehetetlen helyeken van neki eldugott penze :)

A csaladja , baratai ezt tudjak es hosszu sorokban egesz eletukben rajta csungnek az allando kunyeralasukkal ! Mivel a rak finomlelku , csaladcentrikus MINDEG SEGIT ! 1-sö helyen all a penztarcaja , azutan következik az edesanyja es a csaladja összes egyebb tagja :)

Igazi uriember , kisse regimodi a kifinomult szep dolgokat szereti.

Alltalanossagban szeret fözni , s mi több nagyon jol föz ! Kedvenc tartozkodasi helye a konyha :)

Ha kihiv egy nöt vacsorara az a hely nem lessz kricsmi :)

Az a nö aki rak pasit szemelt ki maganak , vegye szamitasba azt hogy JO kapcsolatot kell kialakitani neki a rak edesanyjaval :)

Rossz oldal :

A rak nagyon erzekeny , de ellentetben a többi erzekeny lelekkel a rak NEM felejt ! Tehat rizikozni azt hogy , megsertesz 1-rakot kb azt jelenti hogy , 20-ev mulva is pontossan es szemrehanyoan fogja neked felsorolni a "helytelen" viselkedesedet :( ....Masszoval nagyon faraszto tud lenni ezen a teren ....

Mivel nagyon melyerzesu idönkent bebujik a panceljaba es ott duzzog es eröt gyujt ! Ilyenkor megközelithetetlen....

95. bucs
2009. szept. 6. 13:24

Szellő István :)


Sebestyén Balázs :)


Nagy különbségek, nem könnyű általánositani...

2009. szept. 6. 10:30

Hogy milyen a rák férfi?

Én az vagyok, szűz aszcendensel.Habár nem akarom, hogy magamutogatásnak tünjön, de amit idáig olvastam nem hiszem, hogy olyan elfuserált anyuci szoknyája mögé bújó,tili-toli alak.

Tehát ahogy én látom:

Jó oldal:

-Családcentrikus (ha van!)

-Hűséges

-Precíz

-Jóindulatú

-Kiváncsi

-Szorgalmas

-Megértő (de nem elfogadó)

Rossz oldal:

-Szélsőséges

-Akaratos

-Önző

-Maximalista (ami néha nem is olyan rossz)

-Magánakvaló

-Nagyképű

Mennyire jó vagy rossz jegy? Van ilyen?

Minden ember más és másképp gondolkozik.

Üdv,

2009. máj. 29. 15:37
Így amúgy már sokkal könnyebb túltennem magam a dolgon, hogy nem csak magamat hibáztatom és látom hogy másnak is hasonló gondjai voltak ezekkel a férfiakkal! Köszönöm Nektek! Főleg Klimpinek! :)
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook