Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen a rák férfi? fórum

Milyen a rák férfi? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7
152. hottie
2015. nov. 27. 00:41
Tökéletes;)
151. fiore (válaszként erre: 149. - Réci81)
2015. nov. 26. 18:50
Monogám,teljesen megbízható nő ügyileg.:)
150. Dócy
2015. nov. 26. 16:02
mindent megtesz a családjáért
149. Réci81
2015. nov. 26. 15:24
Mennyire kalandor vajon?
148. 5056d3921a (válaszként erre: 133. - 298b15dfdd)
2015. nov. 15. 11:39
türelmetlen? egoista és irigy???? nahát!
147. joezai (válaszként erre: 140. - 342402de6d)
2015. máj. 17. 18:51
köszi :)
2015. máj. 17. 11:05

szerintem olyan,mint egy rak no..


erzekeny,csaladcentrikus, tud szeretni..

nagyon sertodekeny,olyan,mint aki mindig menstrual es emlekszik barmire,amit mondtal,vagy csinaltal vele,akar 10 ev mulva is visszamondja,szorol-szora.:)


szerintem jo partner lehet,de nem egy rak nohoz

2013. máj. 24. 13:31
jaj jaj.......
144. 298b15dfdd (válaszként erre: 142. - Júliusi)
2012. máj. 25. 19:11
Az utolsó mondatod azt hiszem minden rák fiúra ráillik:)
2012. máj. 25. 12:24

Gondolom, nincs 2 egyforma Rák férfi, mert befolyásolja a tulajdonságokat az aszcendense is...

Én dupla Rák vagyok:)

2012. máj. 25. 12:23

Hát nem egy kapkodó idegbeteg,az biztos:)Szeret pepecselni,ami nekem 10 perc,ő biztos egy félóráig csinálja, de azt alaposan.Nagy türelme van,képes órákig mozdulatlanul ülni, várva a kapást..:) (horgászik)én is el szoktam kísérni,és bár én is rák vagyok, nyugis,de nem tűröm úgy a monotóniát mint ő.Ha nincs kapás egy ideig,elunom magam:)

Hallgatni nagyon tud, csak akkor beszél,ha van is mondanivalója:) Viszont szívesen beszélget másokkal,ismeretlenekkel is.Én nem szeretek,nem vagyok közvetlen,ill. hangulatfüggő ez is.

Viszont a páromnak,oroszlán az aszcendense,és nagyon szereti ha dícsérik,elég hiú(de nem piperkőc),és akaratos,csökönyös ,mondhatni rögeszmés is tud lenni...

141. Enci8809 (válaszként erre: 140. - 342402de6d)
2012. máj. 22. 15:33
Szia! Szerintem nem unalmas, sőt inkább nagyon is zajlik körülötte az élet.
2012. máj. 21. 14:22
unalmas
2012. máj. 21. 14:18

Én már egy jó ideje ismerek egy rák pasit (nem a párom), ami megfogott benne, hogy: kedves, figyelmes, rettentően nyugis, nem kapkod, jó humora van, családcentrikus. Sokáig távolságtartó volt velem szemben-ami mára már kicsit oldódott- azt hittem, hogy a hiba az én készülékemben van, aztán kiderült, hogy rák jegyű...Nekem nagyon furi volt, hogy egy pasi lehet ilyen is -az én párom ugyanis nyilas, teljesen ellenkező tulajdonságokkal.

Nagyon óvatos és aggódó, kicsit bizonytalan...

Bár mindketten párkapcsolatban vagyunk, hűségesnek mondanám, abszolút nem rámenős, sőt inkább szeretni vagy elvárja, hogy a másik kezdeményezzen...

138. Enci8809 (válaszként erre: 137. - Júliusi)
2012. máj. 18. 21:50
Szerintem egyáltalán nem bizoytalan, sőt éppen ellenkezőleg szerintem túlságosan is magabiztos. Igen azt én is észre vettem, hogy idegenekkel nagyon is udvarias....
2012. máj. 17. 16:54

Nem féltékeny,vagy legalábbis nem mutatja.Irigynek semmiképp nem mondanám.Önzőnek sem .

Viszont,ami kicsit zavar, hogy bizonytalan, nem szívesen hoz döntéseket,és nem elég határozott fellépésű.Szereti ha dícsérik,és el is várja:)

Túl udvarias idegenekkel szemben.Valószínű az ascendens is befolyásolja ezeket a tulajdonságokat...

136. Enci8809 (válaszként erre: 134. - Csgybzs)
2012. máj. 16. 21:22
Megcáfolnám azt amit írtál.Én már 9 éve vagyok egy rák férfival, és több mit 6 éve élünk együtt.Az én véleményem erről az, hogy egyáltalán nem irígy, nem féltékeny,(vagy nem mutatja ki)....De lehet, hogy csak az én rákom ilyen... :)
135. 298b15dfdd (válaszként erre: 134. - Csgybzs)
2012. máj. 14. 11:00
a féltékenység talán nem általánosítható,a többi igaz.
134. csgybzs
2012. máj. 14. 10:57
Borzalmas. Iszonyat hangulatember, kiismerhetetlen, direkt titokzatos, féltékeny, irigy, önző.
2012. máj. 14. 08:06
egoista,türelmetlen,írigy
2012. máj. 14. 06:42
önző
131. Enci8809 (válaszként erre: 94. - 3609dd4de9)
2012. máj. 14. 01:41
Mintha az én páromat írtad volna le. Teljes mértékben illenek rá ezek a dolgok....
130. Hylaris (válaszként erre: 127. - Maki91)
2011. nov. 27. 18:14

Kedves Maki91!


Én is hasonló cipőben járok, bár a történetem különbözik a tiédtől! Én is állandóan kutattam, hogy hogyan hódítsuk meg a rák férfit, hogy hogyan lehetnénk rá hatással, párhoroszkóp, csábítás stb…és én is ikrek lány vagyok mellesleg

Én ezt a szemesztert Skóciában töltöm Erasmus ösztöndíjjal. Megismerkedtem egy rák, skót fiúval még 2 hónapja. Sokáig nézegettük egymást, elég szerénynek tűnt. Egy szórakozóhelyen voltunk, és a többi lány buzdítására felkértem táncolni, amit sosem tettem volna meg, de akkor valami miatt volt hozzá elég bátorságom és kedvem. Ő különösen megörült ennek. Döbbenet és csodálkozás ült ki arcára, mikor mosolyogva invitáltam a táncparkettre. A barátai is csak összenéztek, mosolyogtak. A fiú elsőre kicsit „bénácskának” tűnt, vörös haj, fehér bőr…, esetlenül mozgott, 195 cm-es volt, én csak 160. De valami miatt nagyon vonzott. Meghívott egy italra, próbáltunk beszélgetni, majd egyre jobban éreztem, hogy le kell ráznom. Ő eléggé lelkes volt és tényleg láttam rajta az őszinte vonzódást irányomba. Öt perc után otthagytam, elköszöntem. Akkor úgy éreztem, csak őt ne…Egy hét eltelt, néha eszembe jutott, eltelt még egy és naponta gondoltam rá. Hosszas kutatás után megtaláltam facebookon, gondoltam bejelölöm, visszaigazolt (kiderült, hogy basszus gitáros egy bandában). Írtam neki háromszor is, egyszer sem írt vissza rá, és semmi jelet nem adott. Három héttel első találkozásunkra láttam őt, észrevett, de nem jött oda, kerülgetett, majd eltűnt. Egy hónapja megláttam őt egy étteremben, ahol dolgozott, de vagy direkt nem nézett rám, vagy tényleg nagyon elkerültem a figyelmét, holott elég közel ültem hozzá. Azóta nem láttam…és nagyon bosszant, mert egyre jobban érdekel és egyre jobban bolondulok érte, pedig se nem helyes se nem elég határozott(átlag szemmel, nekem nagyon is bejön)

Én nem tudom, hogy a kezdeti lelkesedésével mi történt, mert én őszintének láttam, és nem is olyan karakter, aki után bomlanának a lányok, és én magamat nem találom rossz partinak abszolút, sőt

Tehát ez marad egy nagy talány!  Talán mert nem egy nyelvet beszélünk, ki tudja.

Hát ez az én sztorim. Januárban véget ér a tanulmányutam. Addig még reménykedek, hogy valahol legalább összefuthatok vele!

Remélem neked volt valami változás, vagy alakult valami a sráccal így június óta.

Üdv: Hylaris

2011. jún. 22. 21:29

A Rák aszcendensű férfi: csodálatos, érzékeny, figyel a partnerre.

A LEG !

128. maki91
2011. jún. 9. 00:53
egyébként az kimaradt, hogy én ikrek vagyok, ha ez számít valamit :)
127. maki91
2011. jún. 9. 00:18

sziasztok! látom elég régi az utolsó bejegyzés, de remélem valaki tud nekem segíteni. már ha lehet ezen segíteni egyáltalán :)

véletlenül találtam rá erre a fórumra, éppen rák férfiakról szóló jellemzéseket olvasgattam. (meglepően sok igaz az én emberemre, negatív és pozitív jellemzők közül egyaránt) igazából közös történetünk sajnos elég rövid, de annál tömörebb :) 3 évvel ezelőtt történt. 2 éve voltam együtt akkor a mostani párommal, de egy 1,5 hónapos mosolyszünet volt köztünk, akkor akadtam össze komolyabban ezzel a sráccal. előtte is sokat beszélgettünk, de én mindig hárítottam. amikor beadtam a derekam, életem legemlékezetesebb 1,5 hónapja következett. az elején nagyon lassan haladtunk, az leső csókra is egy hetet vártam, utána is én kezdeményeztem. utána Ő is belejött, nagyon sokat keresett, minden nap órákat beszélgettünk akkor is, amikor személyesen nem találkoztunk. előfordult olyan is, hogy este 9re értem jött, majd hajnali 5ig folyamatosan beszélgettünk, csak úgy repült vele az idő. nagyon udvarias volt, figyelmes és odaadó. arról nem is beszélve, hogy számomra ő (volt) a tökéletes férfi külsőleg. már kezdtek komolyabbra fordulni a dolgok, eléggé megnyílt előttem, úgy gondolom, hogy amiről tudnom kellett vele kapcsolatban, azt tudtam. a családjáról, előző párkapcsolatairól, múltjáról, stb.. egyik nap éppen azt ecsetelte nekem lelkesen, hogy úgy érzi megtalálta az az embert, aki végre megérti őt és úgy tud hozzá és a olgaihoz viszonyulni, ahogy ő azt mindig is elképzelte. másnap megkeresett a volt párom és én szó nélkül találkoztam vele, visszamentem hozzá és újrakezdtük a kapcsolatunkat. a Rák srác továbbra is keresett, de én nem válaszoltam a hívásaira, nem voltam valami tisztességes, ezt elismerem és azóta is nagyon bánom... :( mindig nagyon sokszor gondoltam és gondolok rá azóta is. 1 hónapja összeszedtem minden bátorságom és írtam neki egy smst, reménykedve abban, hogy a száma még mindig a régi. az volt :) visszaírt, hogy nagyon örül nekem és sikerült meglepnem. utána még 1-2 érdeklődő sms, majd bejelölt egy közösségi oldalon. akkor még itt virított, hogy kapcsolatban vagyok, párom xy, akiért őt ott hagytam anno.. lehet, hogy ez nem esett neki jól, mert egy ideig nem hallottam felőle. azóta szakítottam, töröltem mindent, pár napra rá kaptam tőle egy levelet, ezen felbátorodva visszaírtam, hogy valamikor összefuthatnánk, nem reagált. később smst írt, a válaszom végén ismét céloztam a találkozásra, semmi... azóta nem is írt, én sem neki, nem akarom erőltetni, ha nem hát nem. csak furcsa, hogy a kezdeti lelkesedése ennyire alábbhagyott. lesz egy buli, ahol ő is ott lesz, már előre félek, hogy mi lesz ha összefutunk, hogy viselkedjek, stb.. mert ugye erőltetni nem lehet semmit, csak annál rosszabb lenne. a közös ismerősünknél informálódtam egy kicsit, barátnője nincs. lehet, hogy ennyire haragszik rám még a múltkoriért (egy rák ugye nem felejt, de ez mégis 3 éve történt, ennyire nem lehet haragtartó..) és így akar visszavágni? már annyi mindent olvastam, olyan oldalra is rátaláltam, ahol tanácsokat adtak hogy lehet megszerezni egy rák férfit.. de én nem akarok megváltozni percekre sem egyrészt, másrészt pedig egyszer már sikerült úgy, hogy önmagamat adtam. csúnyább azóta sem lettem, sőt, inkább nőiesebb, kinőttem a tini korszakomból :))

láttam, hogy akadnak itt nagy rák-szakértők, a segítségetek szeretném kérni, hogy mit csináltam rosszul? megőrülök ezért az emberért még 3 év után is, elég abszurd, de ez van.. magával ragadott :D

2011. ápr. 26. 19:43

Amikor a rak jegyu embert nagy csalodas,banat,ellenszel,veszteseg eri akkor bebujik a panceljaba es ott nyalogatja a sebeit , gyogyitgatja fajdalmait ! Ilyenkor nem szabad megzavarni....... ki , kell varni mig ö egyedul elöbujik es akkor közeliteni meg , maskeppen kellemetlen meglepetesek erhetik az embert.

Mert a rak normalissan nagyon szeretetremelto ,kedves ,kifinomult jelenseg !

125. Linda111 (válaszként erre: 122. - 274c9996b8)
2011. ápr. 23. 17:53
Annyit mondtam neki, hogy részvétem....a temetés után 2 nappal. Lehet hogy ez volt a baj, nem türi ha sajnálják, és még tul friss volt a seb...?
2011. ápr. 23. 16:46
idióta hisztis sértődékeny!!! (a párom rák)
123. 274c9996b8 (válaszként erre: 118. - 2e8c028830)
2011. ápr. 23. 16:01
A rak ferfi nem probal kemeny ferfi lenni , a rak ferfi kemeny ferfi ! Sokkal kemenyebb mint aminek latszik !
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook