Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen a jó polgármester? többi lent :) fórum

Milyen a jó polgármester? többi lent :) (beszélgetős fórum)


19. reload (válaszként erre: 18. - Pillangó86pillangó)
2011. júl. 15. 12:34

Akkor meg kell neki magyarázni, hogy de már pedig ha lenne kutyafuttató, akkor előbb-utóbb odaszokna mindenki, illetve büntetnék aki nem..stbstb

Hosszútávon mindenki jól járna vele. Csak ugye az emberek azt gondolják, hogy minden pikk-pakk megy. Egyik nap még nincs, másnap meg minden működik ahogy kell...

2011. júl. 15. 12:31

Na beszélőkém az van :) Csak nem tudok mit kezdeni a begyöpösödött emberkékkel, akik azt mondják, nekik nincs hasznuk belőle :( És amikor elkezdeném, hogy de nem lépne bele úton útfélen kutyagumiba mi a válasz??

Sok hülye akkor is máshol szaratja a kutyáját :D

17. reload (válaszként erre: 15. - Pillangó86pillangó)
2011. júl. 15. 12:29
Erre kell egy jó beszélőke :))) Meg kell őket győzni, hogy amíg a többség így áll hozzá, addig biztosan nem lesz semmiből se semmi.
16. pillangó86pillangó (válaszként erre: 14. - Reload)
2011. júl. 15. 12:27
:) Jobb késöbb mint soha :) Sok sikert kívánok :)
15. pillangó86pillangó (válaszként erre: 14. - Reload)
2011. júl. 15. 12:27
Nincs pl kutyafuttató a városba, most elkezdtem aláírásokat gyűjteni, de sokan nem írják alá, mer hogy úgyse lesz belőle semmi! :( Én erről beszélek :(
14. reload (válaszként erre: 13. - Pillangó86pillangó)
2011. júl. 15. 12:25

Én 30 vagyok és 3 éve jöttem rá, h mi akarok lenni XDXD

Próbálni lehet amúgy, max nem sikerül, de a következő választáson már legalább ismerni fogják a neved. :)

13. pillangó86pillangó (válaszként erre: 10. - Reload)
2011. júl. 15. 12:23

jogi aszisztens képzést kezdek szeptemberbe, és utána tervezem h jogi egyetemre megyek, és betegjogi képviselő leszek. Sajnos elég későn jöttem rá, hogy mit is akarok valóban csinálni! amúgy 22 vagyok, csak a születési évet elnymatam az adatlapomon :)

Kb 50ezren laknak a városba, de nagyon szeretnék tenni valamit, mert csak nyüglődünk! A probléma csak az, és szerintem nem csak nálunk, hogy az emberek már nem hisznek semmiben és senkiben :(

12. pillangó86pillangó (válaszként erre: 9. - Aranka2)
2011. júl. 15. 12:20
köszi :)
11. reload
2011. júl. 15. 12:19

Kisebb helyeken ahol ismerik egymást az emberek, könnyebb elindulni :)

Én mondjuk a jegyzőségre gyúrok :D

10. reload (válaszként erre: 8. - Pillangó86pillangó)
2011. júl. 15. 12:19

Milyen végzettséged van, illetve mire alapozva szeretnél polgármester lenni?

Mekkora településen?

9. Aranka2 (válaszként erre: 8. - Pillangó86pillangó)
2011. júl. 15. 12:19
Én támogatlak DDD
2011. júl. 15. 12:18
köszönöm a válszokat. ezek szerint nekem még semmi esélyem :)
7. Aranka2 (válaszként erre: 3. - Pillangó86pillangó)
2011. júl. 15. 12:15
Régen kőműves volt és mellette a Tanácsnál társadalmi munkával segített. Ott és akkor nem kapott fizetést. Viszont mindent megtanult. Aztán a rendszerváltás után úgy gondolta megpróbálja főállásban ,és sikerült. természetesen az egész falú ismerte:)
6. reload (válaszként erre: 5. - Pillangó86pillangó)
2011. júl. 15. 12:15

Hűű jót kérdeztél, a végzettségét nem tudom :D

Konkrétan nem nagyon tett le az asztalra semmit, mert az előző polgármesterünk egy hirtelen tűzesetben meghalt a ciklusa közepén, így rendkívüli választást kellett kiírni, ott megválasztották Őt, és most újraválasztottuk. Már én is rá szavaztam, mert nagyon sokat tett a településünkért. Tehát innen nézve mégis letett valamit :)

5. pillangó86pillangó (válaszként erre: 4. - Reload)
2011. júl. 15. 12:10
A közigazgatási ismeret tényleg fontos!Meg gondolom, hogy mielött megválasztják tegyen le valamit az asztalra! Nálatok a polgármester milyen végzettségű?
2011. júl. 15. 12:08

Polgármesternek nem szükséges szakirányú végzettség, de szerintem nem árt ha van némi rálátása a közigazgatásra. Emberileg edzettnek kell lennie és tényleg a köz érdekeit szem előtt tartani, ami nem minden esetben egyszerű feladat, hisz ugyebár a közérdek sem azt jelenti, hogy egységesen jó mindenkinek...

Röviden ennyi :)

2011. júl. 15. 12:07
És a bátyád mielött indult a választásokon, ismert volt? vagy ismeretlenül indult?
2011. júl. 15. 11:55

Csak jót tudok írni pedig nem vagyok elfogult.:))) Az unokabátyám 12 évig az volt. Nem véletlen választották meg ,azért nem többször mert nyugdíjas lett.

Ahol lakom: ennyi mindent még senki sem intézet el pl járda csatorna (Pest:((() Pedagógusi végzettsége van.

2011. júl. 15. 11:28
Képzettségileg, illetve emberileg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook