Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milgamma tapasztalatok fórum

Milgamma tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2020. júl. 31. 11:26

Megírom a tapasztalataimat vele kapcsolatban. Más miatt kezdem el szedni, a doki a szemfájdalmamra ajánlotta.


Évek óta időszakosan van erős nyilallásom a fejemben már több helyen. Gyengétől az elviselhetetlenig. 2 nap szedés után ez teljesen megszűnt. 2 hónapig szedtem a Milgamma neurot, úgy tudom nem szabad tovább pár hónapnál.

Ahogy abbahagytam, rá pár nappal újra elkezdődtek a nyilallások szurkálások :( egyelőre enyhék de nagyon sok. Több mint a Milgamma előtt.


Nem értem és nem tudom lehet-e összefüggés. Szedném is tovább, meg nem is....

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Evelyn2)
2020. máj. 20. 11:47
Hát szerintem ez a bogyó is csak egy jól összerakott marketing. Mint pl a Panangin is. Az összetevőiket megkapod töredék árban már gyártótól. B vitamin komplex (sok gyártó nyújtja) még többfélét tartalmaznak és még nagyobb dózisban is.
2020. máj. 19. 15:04

Szerintetek régóta tartó, de nem túl erős (időnként jelentkező) szúrkáló talp fájdalomra hatásos lehet a Milgamma? Csinálok gyógytornát rá, ami lehet hogy segit de nem 100 %osan.

És lehet a Milgammával együtt Magne B6-ot is szedni?

3. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 17. 11:48
Amiről te írsz, recept nélkül kapható. Van receptes változata, a Neuromultivit, szerintem megbízhatóbb, és ára kb. fele.
2. Alessandro (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 17. 11:30
Mivel B vitaminokat tartalmazó vitamin készítményről van szó, ezért nem valószínű, hogy ilyen hatása lenne. A mi családunkban már mindenki szedett ilyen vitaminkészítményt és nálunk semmi mellékhatása nem volt. Talán más mellette szedett gyógyszernek lehet ilyen mellékhatása.
2020. máj. 17. 11:16

Sziasztok!


Milgamma neuro-tól tapasztalt valaki erős nyomottsàgot? Álmosságféle de nem az. Mintha erősen benyugtatózád magad es úgy érzed el tudnál ájulni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook