Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mikortól számít egy nő "kövérnek"? fórum

Mikortól számít egy nő "kövérnek"? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
29. egypt (válaszként erre: 27. - Bucóka20)
2010. júl. 11. 17:55

Szerintem is.

Persze egyesek nagyon ízléstelenül tudnak felöltözni, de az más kategória. Nem igazán súlytól függ.

28. xyzé87 (válaszként erre: 21. - Egypt)
2010. júl. 11. 17:54
Tudom,hogy hülye a kérdés,de nagyjából azért mégis meg lehet mondani:).Nekem van egy barátnőm,majd 70kiló,a strandon tangában van,és nem néz ki csak 55kilónak.De tuti.hogy több,mert egyszer egymás után ráálltunk a mérlegre:).
27. Bucóka20 (válaszként erre: 24. - 07c4794583)
2010. júl. 11. 17:54
Ezzel én is így vagyok és szerintem ez a normális gondolkodás.Bár a rikító és extra ruhadarabokat amik igencsak előnytelenek,azt nem díjjazom.:-)
26. szabot.88 (válaszként erre: 18. - Xyzé87)
2010. júl. 11. 17:54
Azt hiszem ez a legnagyobb baj...az önértékelés...
2010. júl. 11. 17:52

én 165 cm vagyok, 84 kg és 40 éves. veszek fel rövidnadrágot, de leginkább csak itthonra, vagy ha hirtelen be kell szaladnom a faluba. azért mert nem vagyok modell alkat nem szeretnék kidőlni a melegtől.....

akinek nem tetszik ne nézze....

2010. júl. 11. 17:52
én ha 150 kilós embert is látok kisgatyában, akkor se húzom a szám. neki is joga van hozzá, hogy melege legyen, és kényelmesen érezze magát. nem bámulom, és nem is zavar. és nem is gondolok róla semmi rosszat. ő is ugyanolyan ember, mint más.
2010. júl. 11. 17:51

Szerintem az a lényeg, hogy a tükörben mit látsz.

Ha elégedett vagy a látvánnyal, akkor ne törődj azzal, hogy mások mit mondanak. Te érezd jól magad, és ez a lényeg.

Egyébként a magasságodhoz szerintem is megfelelő a súlyod.

22. egypt (válaszként erre: 18. - Xyzé87)
2010. júl. 11. 17:51
Ez így van, az önbizalom csodákra képes. Viselni is tudni kell egy ruhát.
21. egypt (válaszként erre: 1. - Xyzé87)
2010. júl. 11. 17:50

Szia!


Pont ennyi vagyok centiben én is, és mielőtt terhes lettem, a súlyos is ennyi volt pont. Én simán felveszek rövid nadrágot (na nem olyan feszülős kis picsagatyát).

Egyébként önmagában a súly és magasság semmit sem jelent, ismerek olyat, aki kilóban több nálam, mégis jóval vékonyabb, egyszerűen erősebb a csontozata. És a bőr is számít, izmosság, stb.. Az izomnak is van súlya. Szerintem ilyet nem lehet meghatározni, hogy mikortól kövér egy nő. És egyébként egy duci nő is lehet nagyon csinos.

20. mamcili (válaszként erre: 18. - Xyzé87)
2010. júl. 11. 17:48
ez így van...
2010. júl. 11. 17:48
A múltkor találtam egy nagyon klassz rövidgatyát.Az ára is korrekt volt.Felpróbálom,a tükörben hátulról borzalmasan néztem ki:(.Az a rossz neon fény annyira kihozta a narancsbőrömet:(.
2010. júl. 11. 17:46
Vannak olyan lányok,akik 70-75kilósak,bármit felvesznek és eszméletlen jól néznek ki,mert olyan büszkén és felemelt fővel hordják,mint az 50kilósak:).Még a legjobb pasik is megőrülnek értük:).De irigylem őket:P.Egyébként többek szerint testkép zavarom van,és túl kritikus vagyok magamhoz..
2010. júl. 11. 17:44

Sziasztok!

Szerintem ha az ember szeretne felvenni egy ruhadarabot és van normális önkritikája akkor el tudja dönteni, hogy az a bizonyos ruci megfelelő-e utcai viseletre.

Én 175cm vagyok és amikor 64 kg voltam egy srác azt mondta, hogy fogyhatnék még kb 10kg-t... szerinte kövér voltam akkor... szóval relatív hogy ki számít kövérnek.

16. 156a5eb9fd (válaszként erre: 10. - Fourbaby)
2010. júl. 11. 17:41
Én egy BMI szerint normális súlyra nem esküdnék, hiszen lehet, hogy a kalkulátor normálisat számol, de a látvány lesújtó. (ide nem a fórum íróját értem)
2010. júl. 11. 17:40

Szerintem bátran felveheted!A BMI-d tökéletes!

Teljesen normális a súlyod:)

Én 163 cm vagyok és 59 kiló én is felveszem,bár csak nyaraláskor:)De csak a korom miatt nem veszem már fel az utcán:)

41 éves vagyok:)

2010. júl. 11. 17:39
szióka,móst,sórtnak,hivják,tudómásóm szerint.1219
2010. júl. 11. 17:39

23 éves vagy, még nyugodtan felvehetsz olyan gatyákat. Mondjuk én 26 leszek jövő hónapban és nem szeretem a túl rövid gatyákat :-), de ha a stílusod, izlésed azt diktálja, hogy olyat hordj, akkor viseld bátran. Ami a legfontosabb, hogy büszkén viseld, ne lássák rajtad a kényelmetlenséget. Szerintem ne mások véleménye legyen mérvadó, hanem az, Te hogyan érzed magad benne. Ha nem vagy megelégedve magaddal, a lábaddal, bőröddel, akkor ne vedd fel. Akkor vegyél két arasznyival hosszabbat és nem érzed magad kellemetlenül. Tudod, itt a nyár, és mi lányok, önkéntelenül is megnézzük a másikat .... jó alaposan :D:D

Pussz

12. ariadna (válaszként erre: 8. - 9bbc382386)
2010. júl. 11. 17:38
Mi az a forrónadrág? Ilyenről még nem hallottam...
2010. júl. 11. 17:38
Nekem 63 kg az álom súlyom :) De minden nézőpont kérdése. Fontos, hogy kinek mennyire erősek a csontjai, mennyire izmos, mennyire lötyögős. Forró nadrágot utoljára talán 11 évesen vettem fel, pedig volt, amikor egész tuti alakom volt. Mondjuk én inkább szoknyapárti vagyok. Lehet ízlésesen öltözködni 45 kg-san, és 80 kg-san is :)
2010. júl. 11. 17:35

Kiszámoltam a BMI-det. A magasságodhoz ideális a súlyod. Miért ne vehetnéd fel a rövidnadrágot!?

Ja, és ha csak tökéletes alakúak vehetnék fel az ilyen nyári viseletet, akkor elég kevés emberen látnánk hasonlót.

2010. júl. 11. 17:35
Ha szép a bőröd miért ne vehetnéd föl!!
2010. júl. 11. 17:35
Forrónadrághoz azért nagyon jó alak kell,de a Te súlyod-magasságodhoz felveheted a rövidnadrágot :)
7. Orsi86 (válaszként erre: 1. - Xyzé87)
2010. júl. 11. 17:35
Szia! Szerintem mindenki öltözzön úgy ahogy jól érzi magát. Én 172cm és 73 kiló vagyok. Nem mondanám magam kövérnek. Szerintem arányos vagyok és jól érzem magam a bőrömben, de én sem szeretem mutogatni magamat. Hogy mikor kövér valaki azt nehéz megmondani.
2010. júl. 11. 17:34
Nehogy már kövérnek gondold magad!
2010. júl. 11. 17:33

Miért lehetne csak a tökéletes alakra?(tökéletes amúgy sincs)

Ennyi erővel a csúnya emberek ne is menjenek az utcára ...max csak akkor ha zacskót húznak a fejükre,hog a SZÉPEKET ne botránkoztassák meg.


Minden izlés dolga.Lehet egy 170cm/70kg-os nő is csinos,de lehet egy 170cm/45kg-os is borzalmas!Nem a kilók számítanak,hanem az összhatás.

Ha nem érzed magad kellemetlenül egy -picsa gatyába-,akkor hajrá!:-)

4. ariadna (válaszként erre: 1. - Xyzé87)
2010. júl. 11. 17:33

Szerintem te még simán felvehetsz ilyesmit. De szerintem attól is függ milyen a fazon. Rövidnadrág és rövidnadrág között is van különbség!

Már láttam ducibb lányt ilyen szerelésben és nagyon csini volt, mert nem volt narancsbőrös és szép barna volt és magassarkút hordott.

3. mamcili (válaszként erre: 1. - Xyzé87)
2010. júl. 11. 17:33

Szerintem öltözködésben mindenki azt vesz fel amiben jól érzi magát!

és nem hiszem hogy te kövér lennél...


Nemrégiben azt mondták nekem egy ruhára, hogy én már nem vagyok tini :)))))))))

Kérdeztem erre, hogy akkor nekem mit kéne felvenni... hát ne tudjátok meg....

Pedig én még nem is vagyok egy nagy divatkövető...

csak azokból próbálok válogatni, amit meg tudok fizetni....


Bárcsak megvehetném, amiben igazán jól érzem magam :)

2010. júl. 11. 17:31
Te nem vagy kövér,nyugodtan felveheted
2010. júl. 11. 17:29
A fő kérdés:mi az a súlyhatár,amikor egy nő még felveheti a rövidnacit anélkül,hogy kicikiznék?Én 63kiló(167cm) vagyok.Nem győzöm magam takargatni.Ma láttam egy csajszit,nálam sokkal nagyobb darab volt és mégis haspóló és fehér forrónadrág volt rajta.Szerintetek csak tökéletes alakra érdemes ilyen ruhákat felvenni?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook