Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikortól ehet egy gyermek Nutellát? fórum

Mikortól ehet egy gyermek Nutellát? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. febr. 21. 20:19
Igazabol en a mogyoro miatt tartottam tole elsosorban. Nem igazan tudom, hogy a mogyi mikortol mehet.
2009. febr. 21. 20:19

Sziasztok mi 11 Hónaposak vagyunk és már ettünk igaz nem sokat.

De szerintem nincs semmi baja tölle és nem ettől lessz cukor beteg nem minden reggel eszt kell enni.

Nekem is mindig azt mondják ezt ne adjak azt ne adjak.

És akkor mit egyen a gyerek??

Mi már igen sok mindent ki probáltunk oda kell figyelni mi lessz a béby reakcioja és kész.

9. mugli (válaszként erre: 5. - Katinkaboszi)
2009. febr. 21. 20:18

Ez nagyon tudományos, kár, hogy nem ezért nem lehet adni nekik.....:)))))


Egy éves kor alatt sem kakaót, sem csokit nem szabad adni a gyermekeknek, mivel még nem képesek megemészteni.

Amúgy is ezek székrekedést okoznak a későbbiekben, ilyenkor jó egy kis narancslé.

8. Kolibri (válaszként erre: 5. - Katinkaboszi)
2009. febr. 21. 20:18

Koszi!

Nem szeretnem ezzel etetni, csak amikor en eszem, kinezi a szambol. Eddig nem kapott (19honapos) es ezutan is csak 1-1 pici falatkat kostolhat meg, ha ennyi idosen mar eheti. Azt is csak azert, hogy ne nezze olyan vagyakozva!:)

2009. febr. 21. 20:16
Szerintem elég tapadós az a sz@r, már bocs. Szerintem nehezen csúszik le a torkán, én 3 éves kor előtt nem adnék.
6. Kolibri (válaszként erre: 3. - E87e4cce43)
2009. febr. 21. 20:14
Termeszetesen nem kell ennie.
2009. febr. 21. 20:13

Szia, a Nutella nagyon édes, lehetőleg egy éves kor előtt ilyesmit nem szabad adni nekik, mert akkor még minden növekvőben van bennük, így a zsírsejtek is, no meg a cukor utáni vágy.

Rebgeteg új cukorbeteg gyerek van sajnos, ne siettesd az édesség adását, ha lehet.

Adj helyette gyümölcsöt, vagy magad által kinyomott, préselt levet .

2009. febr. 21. 20:13

Egy éves hét hónapos korában azért már megkóstólhatja...:))))



..nagyon aranyos....:)))

2009. febr. 21. 20:11
Már miért kellene nutellát ennie??
2009. febr. 21. 20:11
Egy éves kora előtt semiképp nem adnék neki ilyesmit.
2009. febr. 21. 20:10
Mikortol ehet egy gyermek nutellat?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook