Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikor tudatosult bennetek,hogy babát vártok? fórum

Mikor tudatosult bennetek,hogy babát vártok? (beszélgetős fórum)


1 2
2006. nov. 14. 15:25
En csak ma csinaltam tesztet, ezert meg hihetetlen, hogy pozitiv lett Egy eve probalkoztunk, mire most akkor talan ugy tunik, sikerult!:)
2006. nov. 10. 09:13
Mikor kezdett nőni a hasam.
7. 779642f981 (válaszként erre: 1. - Zojci)
2006. nov. 10. 07:36

Drága Zojci!

Ez szerintem normális dolog , pláne ha valaki már régen tervezte a pici jövevényt!

Ott feküdtem az ultrahangon, és hallom hogy a doki diktálja az aszisztensnek hogy 9hetes magzat , meghogy jól fekvő méh ....Én meg mondom mit foglalkoznak ilyenkor mással mikor bent vagyok..

Erre oda fordult hozzám hogy gratulálok kismama!!!

Még a liftben is el voltam alélva pedig apukám (ő vitt Karcagra)végig ugrálta a folyosót örömében!!!

2006. nov. 10. 06:37

Már több mint 14 éve..,hogy megy az idö..:)

ÉN nagyon fiatalon,nem vettem rögtön észre.

Menstruácio még az elsö 3 honapban is megvolt,majd mikor 4. honapban semmi..irány az orvos...

Nem bántam meg ,hogy kicsuztam a gondolkodási idöböl,mert természetes volt ,hogy marad.

Viszont a 8. honap elején,meglepetés ért...

-Valoszinü ikrek -mondta az orvosom..:)

Igy hát a végén 2 kisfiuval tértem haza.:)

Már nagyok,de nekem mindig kicsik maradnak:)

2006. nov. 9. 20:34

Mi szinte első perctől kezdve tudtuk, hogy babánk lesz. Igaz mikor ki maradt a havim akkor mentünk el orvoshoz, tesztet nem csináltunk(nem bízok benne), de akkora már biztos volt. Annyit változott a testem pár nap alatt hogy észre lehetett venni. Habár nem mertem beleélni magam, hogy ez a kis életke tényleg meg fog születni, mert nagyon féltem. Az igazat megmondva csak amikor a 12 ultrahangot megcsinálták és mondták, hogy az a kis "ufó" a babám akkor keztem elhinni. És ez az érzés egyre nőtt bennem. Mindenhez idő kell, még akkor is ha nagyon akartátok már. Ha már ott van azt meg kell szokni és addig sok megpróbáltatáson át kell esnin a leendő szülőknek.

Kitartást és sok szerencsét a Kicsi Pocaklakóhoz!

2006. okt. 4. 09:44
Köxönöm a wálaxotokat! Rem hamar megxokom ezeket az érzéseket,hixen én akartam,terweztem,wágytam rá és most sikerült :-)
2006. okt. 4. 09:03

Mi elég későn vettük észre, hogy jön a bébus, már 8 hetesek voltunk és először hihetetlen volt, mivel előtte sokáig próbálkoztunk, hiába.

Jó 2 hétig nem is hidtem el, illetve csak akkor éltem bele magam jobban, amikor már betöltöttük a 3. hónapot.

Most már leírhatatlanul boldog vagyok és már alig várom, hogy a kezemben tarthassam, de már "csak" 3 hónapot kell erre a pillanatra várnom.

2006. okt. 3. 17:32
Szerintem teljesen természetes, hogy nem érzel semmit. Idő kell hozzá, hogy az ember fel tudja dolgozni a tényt, hogy anya lesz. Én is borzasztóan örültem eleinte, de olyan hihetetlennek tűnt az egész. Igazából akkor fogtam fel igazán a dolgot, amikor előszőr éreztem, hogy mozog. Csodálatos érzés volt.
2006. okt. 3. 14:30
5hetes wok,és szégyen wagy sem,én még nem érzek semmit! Perxe mikor a text pozitíw lett nagyon boldog woltam! Most is az wok,csak még most sem fogtam fel,hogy nem wok egyedül! Walóxínű az is közre játxik,hogy egyenlőre titkoljuk,hixen még bármi történhet/ne történjen/ Ti mikor éreztétek,hogy anyai örömök elé néztek? Mikor éreztétek,wagy mikor tudatosult bennetek az állapotosság?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook