Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ti hogyan jelentitek be azt hogy babát vártok? fórum

Ti hogyan jelentitek be azt hogy babát vártok? (beszélgetős fórum)


13. Panna1
2007. dec. 11. 14:19
Jaj, vagyis baby-fotóalbumba, első képnek. Nem keretbe...
12. Panna1
2007. dec. 11. 14:18
mi is karácsonykor tervezzük a bejelentést. Úgy gondoltam, egy bébifotós fényképtartóba belerakjuk az UH-képet, mint első fotót az unokáról... Remélem hatásos lesz. :-))
2007. dec. 11. 07:42
ÉN MÁR HA MINDEN IGAZ 16 HETES LESZEK KARÁCSONYKOR. UH KÉP ÉS FÉL PÁR KISCIPŐT TERVEZÜNK ÁTADNI. MEG VISSZÜK A DVD-T ÉS LEJÁTSZUK 24.-ÉN ESTE ANYOSÉKNAK 25.-ÉN A SZÜLEIMNEK.TALÁN EZ JÓ LESZ ÉS LEHET HOGY AZT IS MEGMONDJÁK MILYEN NEMŰ LESZ.
10. perfi
2007. dec. 6. 17:54
Én kiscipőt aksztanék a nagyszülők karácsonyfájára!
9. 127f14054c (válaszként erre: 5. - Böbe83)
2007. dec. 6. 17:26
gratu bobe...nagyon jooooooooooooooo....tetszik ahogyan megfogalmaztad!!!;-))
2007. dec. 6. 17:23

Mivel nalunk elso unoka lesz, en csak megkerdeztem vacsoranal: szerintetek igaz, hogy ha valakibol nagyszulo lesz, az rogton oregebbnek erzi magat?

Megoszlottak a velemenyek, en meg kozoltem: marciusban meglatjuk:))

7. zsuika (válaszként erre: 5. - Böbe83)
2007. dec. 6. 16:58
Ez nagyon aranyos!:)
2007. dec. 6. 16:39
Szerintem is az uh.kép hatásos:)
2007. dec. 6. 16:36
Írhatnátok egy aranyos képeslapot. "Kedves nagymama! Még nagyon kicsi vagyok, a szüleim még azt sem tudják fiú vagyok-e vagy lány. De már nagyon várnak, és én is nagyon várom, hogy megismerjem őket. És titeket is. Remélem nagyon boldog karácsonyotok lesz. Puszillak titeket. Ui.:Jövőre már én is látom a fát."
2007. dec. 6. 14:51

Hát a nagyszlőnek egyszerűen megmondtam és kész. Viszont az apának!! Egy hete nem volt itthon a munkája miatt, bár én már 2 hete sejtettem hogy mi van, de nem szólatam. Csináltam tesztet, persze + lett. Na akkor elmentem vettem egy kicipőt és a teszttel együtt leraktam az íróasztalra. Ő szépen hazaérkezett a hétvégén, pakolgatott mesélt mi volt stb. Egyszer csak mikor bement a szobába ő megállt, érezni lehetett hogy vágni lehetett volna a levegőt úgy megdermedt minden. Kis idő múlva mikor felocsúdott együtt bőgtünk mint egy 5 éves az örömtől, a félelemtől, az aggódástól és minden féle fura érzésektől amit meg se lehet nevezni.

MOndanom se kell hogy a 2 évésem meg csak nézett ránk hogy mi a franc bajunk van! :DD Alíg bírtuk szegényt megvígasztalni, hogy nincs semmi baj!! Jó volt! :O)

2007. dec. 6. 14:42
Csomagoljatok be egy pár kiscipőt. Bébicipőt. Le kell, hogy essen nekik! :) Lesz majd sírás :)
2007. dec. 6. 14:35

én csak eléjük tettem az ultrahangképet.

fogalmuk sem volt róla mi az :DDDDD

de ha tudják, akkor lesheted az arcukon a hatást!

2007. dec. 6. 14:34
Karácsonykor szeretnénk közölni a nagy hírt a nagyszülőkkel. Van vkinek vmi jó ötlete, hogy lehetne tálalni az unoka érkezését?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook