Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikor jöjjön a kistesó? fórum

Mikor jöjjön a kistesó? (beszélgetős fórum)


2010. aug. 22. 17:11
2év az ideális szerintem mert pl:az ismerősöm kislányai között 7év a korkülönbség és az odáig ok,hogy imádja a nagy lány a picit de volt hogy ő etette pelenkázta..na én ezt nem szeretném ott vagyok én anyának..azt akarom,hogy tudjanak együtt játszani mint én anno a húgommal..és ehhez az ideális korkülönbség a 2-2,5év
2010. aug. 22. 14:19

Sziasztok.

5,5 éves a kisfiam, és most szeretnénk a kistesót. :) Szóval kb., ha már esetleg most van pocaklakóm, akkor lesz közöttük kb. 6,5 év. Szerintem ez jó, mert be tudom vonni mindenbe a nagyfiút, sokat fog segíteni. :)

2010. aug. 22. 13:50
ja és a havi vizsgálatokra vitem magammal, ha volt valaki a váróban megkértem figyeljen rá, ő addig szépen leült, vagy megállt a rendelőbencsendesen egy sarokban. UH-ra és vérvételre, CTG-re nem vittem
2010. aug. 22. 13:44
2,5 év van a két fiam között és nekem ez így jó. mire a kicsi megszületett a nagy szobatiszta lett, nem kellett őt is pelenkázni+ a hisztikorszaknak is vége lett addigra
2010. aug. 22. 10:49
Kinek hányév van a gyerkőce közt vagy mikorra tervezik a kistesót?És akinek kis korkülömbség van a gyerekek közt hogy élik(élték)meg az első napokat?Hogyan jártak a terhesség alatt orvoshoz ha nem tudták kire hagyni a ,nagytesót'?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook