Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikor fog látszódni a szikhólyag? fórum

Mikor fog látszódni a szikhólyag? (tudásbázis kérdés)


6. andi6020 (válaszként erre: 3. - Papája)
2023. júl. 18. 14:49
És még rám mondták, hogy bunkó...
5. Alnisa (válaszként erre: 3. - Papája)
2023. júl. 18. 14:44
Mondjuk azért, mert a barnázás sosem normális. az gyakorlatilag vérzés. progeszteron viszont segíthet megtartani babát!
4. 01e1538994 (válaszként erre: 2. - Charlize)
2023. júl. 18. 09:09
Nagyon köszi, hogy ilyen bőven leírtad, megnyugtató! Szép napot neked! :)
3. papája (válaszként erre: 1. - 01e1538994)
2023. júl. 18. 06:39
Türelem ! Miért kell szaladgálni naponta a nőgyógyászhoz. Ha jön a baba, jön, ha meg nem hát nem. Azzal nem vagy előbb, hogy idegeskedsz és zaklatjátok szegényt a vizsgálatokkal.
2. Charlize (válaszként erre: 1. - 01e1538994)
2023. júl. 18. 06:37

A progeszteron pótláson kívül nem sokat tud tenni a doki.

Nekem 1 héttel később látszott minden, mert túlsúlyos vagyok. De sokminden függ az ultrahang készülék felbontásától is.

A 22. héten a spec. UH géppel napra pontosan megmondta a doki a fogantatást és szülés várható időpontját a babám mérete alapján (lombikom volt, tehát pontosan tudtam), a saját orvosom meg már több, mint 2 hét lemaradást látott ugyanakkor az ő kicsi gépével.

A 4. héten volt teszt.

Az 5. héten látszott a petezsák.

A 6. héten kellett volna szívhangnak lenni, de nem volt. Viszont látszott, hogy nem üres a petezsák.

A 7. héten “mintha” lenne pulzálás.

A 8. héten volt rendesen szívhang.

Most 5,5 éves a hétördög.


De sajnos előfordul, hogy a petezsák üres. Erre is fel kell készülni.

Drukkolok nektek, hogy jól alakuljon!

2023. júl. 17. 20:06

Sziasztok! Kicsit meg vagyok ijedve, amiatt írok ide. Az utoló mensim június 4-én jött meg, majd a 28. napomon görcsöltem ugyan, de kíváncsiságból csináltam egy tesztet, ami nagy örömömre pozitív lett, ez volt július 1-én. Dokihoz először múlt pénteken mentem, akkor látszódott egy 3 mm petezsák. Azt mondta, hogy szerinte korai 5 hetes vagyok ezek alapján, és hogy valószínűleg későn fogant, amit mondjuk nem gondolnék, a ciklusaim átlag 26-28 naposak, és az ovulációmat is nézem, ami rendesen középidőben volt, vérzés szerint már kb 6 hetesnek kellett volna akkor lennem. Azt mondta, most szerdán menjek vissza, és akkorra már kellene látszódnia valaminek.


Viszont ma sajnos elkezdtem barnázni, így visszamentünk a férjemmel hamarabb. Ott volt a petezsák, 4,5 mm nagyságú, de még mindig üres :( Csütörtök este kell visszamennem, azt mondta, ha addig nem fog látszódni, az gáz. :( Szerintetek reálisan mennyi az esélye, hogy 3 nap alatt kinő a szikhólyag? Valaki járt már így mint én, vagy nagy eséllyel vetélésem lesz? Tudom, bármi megtörténhet, a rosszra is fel vagyok készülve, de érdekelne, hogy nektek volt-e hasonló tapasztalatotok? A barnázásra progeszteron kúpot írt fel.


Bocsánat, ha hosszabb lett az írományom, de ki kellett írnom, köszönöm, ha tudok válaszolni! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook