Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok az Artemisinin használatáról? fórum

Mik a tapasztalatok az Artemisinin használatáról? (tudásbázis kérdés)


2022. márc. 28. 20:25

Sziasztok!


Szeretnem megkerdezni,akik szedtek a csoportbol az Artemisint,vegul milyen eredmenyeket ertek el?

Koszonom

2021. ápr. 12. 13:41

Sziasztok!

Melyik Artemisinin kapszulàt ajànljàtok? Dr.Best? Flavin? Mikor veszitek be a vasat? Reggel és vàrtok amíg felszívódik és utàna az artemisin vagy előző este?

2021. ápr. 2. 20:46
Sziasztok. Tudna nekem segíteni valaki, aki a Balaicza doktornő javaslatára alkalmazta az Artemisint? Köszi előre is.
8. asatana (válaszként erre: 7. - Tarkoi)
2021. márc. 6. 21:17
Kedves Tarkoi! Hogy vagy? Kipróbáltad az Artemisinin kúrát? Bevált?
7. Tarkoi (válaszként erre: 6. - Ildikoaliz)
2020. júl. 9. 11:35
Kedves Ildikoaliz, remelem jol van edesanyad. Megirnad a tapasztalataidat? En is mennek a Balaicza doktornohoz, bar csak szeptemberre van időpontja :(
2019. okt. 19. 17:37
Sziasztok, édesanyám utolsó stádiumos tüdőrákos agyi áttéttel. Október elején a Korányi kórházban pár napot jósoltak neki, akkor kezdte el szedni drBalaicza Erika belgyógyász dojtornő javadlatára az artemisint (Németországból) 600 mg-os kiszerelését napi 1800 mg-ot és mellé vasat külön. A 3. napon elmúlt a fejfájása és szédülése ami addig mindennapos volt Azóta eltelt 2 hét és a hörgő fulladása is elmúlt csak néha van enyhe nehéz légzése. A mellkasi fájdalmai is eltűntek nagyon ritkán és nagyon enyhén érzi, ami szintén mindennapos volt és erős. Az étvágya is jobb de még nem a régi. 4 hónapos terápiát írt elő a doktornő és a terápua végén egy mellkas CT-t, ami leigazolná a daganatok megszűnését. Nagyon szépen javul, remélem teljesen rendbe fog jönni.
2019. aug. 29. 18:15
Bocsánat, 3 hete szedem az Artemisinint, a betegség 3 hónapja van meg.
2019. aug. 29. 18:12
Hello. Nálam 3 hónapja diagnosztizálták a mellrákot. Sajnos a kórházban (nem írom le melyik..)elég körülményes a protokoll, amíg egyáltalán eljutsz oda, hogy megkapod a pontos diagnózist. Nos, nem akartam várni, közben kezdtem magam gyengének is érezni egyre többször, így elkezdtem kutakodni a neten. Rendeltem ebből a szerből, először csak 30 darabot. Rögtön éreztem a hatását. Az addigi fejfájásom elmúlt, a közérzetem sokkal jobb lett, erősebb lettem, bár naponta 2x szedtem be, vas mellé. Amikor 1 napot kihagytam rögtön éreztem a gyengeség visszatérését... Rendteltem mostmár egy 100-as dobozt. Sajnos a szövettan nagyon agresszív rákfajtát mutatott ki nálam, és mivel a daganat is nagy, így én belevágok a kemoba. Lesz ami lesz. Mellé pedig szedem ezt a csodaszert! Ezalatt a 3 hónap alatt, amíg ment a tökölés az egészségügyben a diagnózist illetően, sikeresen kibekkeltem ezzel a szerrel. Nagyon örülök, hogy rátaláltam. Remélem segített a személyes tapasztalat. Jó egészséget!
3. Drienke (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2014. szept. 9. 19:33
Leginkább egy CT vizsgálattal, vagyis, hogy összehasonlítják az előző felvételekkel, hogy milyen mértékű változás történt.
2014. szept. 9. 19:32
Ugyanúgy, ahogy megállapították, hogy van. CT, UH, PET-CT
2014. szept. 9. 19:13
Hallott már valaki az artemisininről?Honnan lehet megtudni, ha eltűnik a szervezetből a daganat tőle?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook