Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a cannabis olaj használatáról? fórum

Mik a tapasztalatok a cannabis olaj használatáról? (tudásbázis kérdés)


2021. aug. 12. 14:45

Sziasztok.

Én nemrég kezdtem el 5%ossal, eddig 2 cseppet használtam aztán 3 de attól már nagyon elalmosodom. Kendermag olaj és benne a cbd....normális ez vagy túl sokat cseppentek?

Igazából nyugtatas és fájdalomcsillapító gyanánt használnám.

2019. szept. 6. 11:51
Én egy cégnél vagyok ahol Svájci premium olaj van. Én magam 10%os olajat fogyasztottam a fiaim 5% osat. Megelőzésre erositesre. A családban voltak betegek akik amiatt szedték van aki 15% osat de sajnos volt akinek a 20% os olajunk ol kellett innie. Egytől egyik mindenkinél pozitív eredményt hozott. Nálam megszűnt a migrén a borzasztó menzesz görcs helyre állt az emesztesem és nincs már kényszeres cukor évesen azaz helyre állt a króm háztartásomat. Fiaim makk egészségesek etvagyuk emesztesuk végre rendben. Nagyanyamat a stroke bol állította helyre Édesanyám copd s neki a mindennaoi fájdalom csillapító helyett van és a köhögés is alább hagyott... Sorolhatnek meg ezer példát munkám során sok ember keres és keresett a panaszai al és eddig mindenki maximálisan meg volt elégedve. A mi olajaink Svájci premium minőségű 100%Vegán és teljes spektrumú CBD olaj 100%hidegen préselt kanabisz sativa olaja. Természetesen független laborvizsgálattal rendelkezik minden termékünk. 0.2% thc tartalmú minden termek ami a megengedett hatarertek meg Magyarországon így absolute legális.
2019. márc. 16. 12:53
Sziasztok:) Újabb tapasztalatok? Valami jó? :) Koszi :)
20. anita6 (válaszként erre: 13. - Bjudit55)
2018. júl. 9. 11:38
Én kb. egy hónapja használom az olajat. Nagyon migrénes vagyok több éve. Az elmúlt egy hónapban egyszer fájt a fejem és az sem volt vészes. Más betegség miatt kezdtem el szedni de egyenlőre ennyi tapasztalatom van.
19. abri
2018. jún. 10. 06:22
A Flavinnál ezer éve lehet rendelni Medicannabis olajat. 5 ezer körül van 2 dl.
18. vali7 (válaszként erre: 11. - Ritus77)
2018. jún. 4. 10:01

Szia Ritus,


nem tudom milyen gyakran olvasod az üzeneteidet,ha ezt olvasnád,kérlek sos válaszoljál. A kutyánknak a lábán rosszindulatú elváltozás van, már 1x operálták,de most nem vállalják,illetve..... ez hosszú. Milyen olajat adtál a kutyádnak és mennyi idő alatt hatott. Nem szeretnénk elaltatni.... Nagyon várom a válaszod,köszönöm

2018. máj. 5. 19:36

Sziasztok! Millio levelet kaptam, igy itt erzem korrektnek ha irom a valaszt.

Nem foglalkozom mégsem már az olajjal. NEM az én hibambol, es nyilvanosan is kiirom, mert semmi rosszat nem irok vele.

Tehat, USA biznisz lett volna, es halozatban. De, annyi lett a tortenet, hogy szerettem volna Magyarországon beinditani, es sok sok embernek segiteni vele, de sajna nem legalis otthon. Ezen azt ertem, hogy 0,2% CBD alatt lehetett volna csak legalisan forgalmazni stb. Ebben 0, 3% CBD tartalom volt, igy nem kaptam ra semmilyen engedelyt. Es persze, hagytam is az egeszet. Most épp egy masik uzletet nyitunk, uj halózattal, :) Magyarorszagon. Upsz nincs reklam! Elnézést!! Szoval az olaj sajnos ennyi :) Koszonom hogy leirhattam nektek!

2018. ápr. 10. 10:30
Nem szedem tovább, fáj tőle a gyomrom. Egyébként jó lenne, csak nagyon drága.
15. bjudit55 (válaszként erre: 14. - Kék Lilla)
2018. márc. 25. 11:57

Rendben! :)

Már van valami, de nem akarom elhinni hogy ilyen rövid idő alatt, ezért nem mondok semmit, hátha más befolyásolt. Majd később. :))

Puszi neked is!

14. Kék Lilla (válaszként erre: 13. - Bjudit55)
2018. márc. 25. 11:37

Kedves Judit

Nagyon várjuk!!!!

Puszi: Lilla

2018. márc. 23. 13:52
Ma kaptam meg a kenderolajamat, egyszer már be is vettem. Tapasztalataimat majd idehozom, bár biztos időbe telik mire a számomra megfelelő adagolást eltalálom.
12. bjudit55 (válaszként erre: 9. - Cfa18099e5)
2018. márc. 21. 13:39

No. majd most kiderül mennyire csoda, mert éppen kipróbálni készülök egy készítményt.


Örülnék fogyasztói tapasztalatoknak.

2017. szept. 11. 13:35
en a kutyamnak adom, az embernek valo CBD olajat, mivel ket daganata volt es izuleti problemakkal is kuzd,szerintem segit neki.5%-os hasznalom, mar lassan a 3-ik uveggeL. Reggel kap 10 cseppet kis kenomajassal, mert nyelv ala kene adni, de az nehez megy.Batran ajanlom minden allatnak, kutya, macska, lo.Csak jot hallottam a CBD olajrol, nincs mellekhatasa.
10. babyapocakban (válaszként erre: 9. - Cfa18099e5)
2017. aug. 22. 17:18
És ez legális?
9. cfa18099e5 (válaszként erre: 7. - Annus68)
2017. aug. 22. 17:14
Igen en is hihetetlen tapasztalatokat hallok olvasok az angol csoportokban. A legdurvabb betegsegekben is kepes segiteni az emberi szervezetben..:) Egy csoda komolyan mondom!
2017. jún. 26. 21:34
Sziasztok! Igen valoban zsenialis keszitmeny! Hasznalom en is, es foglalkozom vele uzletszeruen is. Szeretnem sok emberhez eljuttatni a hírt! :)
7. annus68 (válaszként erre: 6. - Mimiko70)
2017. márc. 12. 19:27

Szia! En két olyan emberről tudok aki használta. Az egyik egy mellrákos volt, áttetellel. Az áttetel, a három héttel későbbi vizsgálat szerint sokkal kisebb lett. Végül meggyógyult.

Van egy prosztatarákos is aki rendben van már három éve.

Az olaj ragadós, aranybarna bár elsőre feketének latszik és jellegzetes a szaga. Erős. Nagyon kevés kell csak belőle es időnként emelni az adagot.

2017. febr. 3. 08:30
Sziasztok.Ez a téma engem is érdekelt volna nagyon
2015. nov. 12. 05:26
Van a facebookon egy csoport, az a neve, hogy Orvosi Kannabisz / Orvosi Marihuána / Medical Cannabis / Medical Marijuana Ők rendszeresen adnak híreket az új dolgokról, és a tapasztalatokról, eseményekről is !
2015. nov. 11. 11:29
Semmi több?
3. Mazsinka (válaszként erre: 2. - Lacuslacus)
2015. okt. 21. 18:59
Igen, pont ilyen történetek érdekelnek. Köszönöm. Meg a valahonnan szerezte rész... privátban.
2015. okt. 21. 18:09
Szia! Nekem egy ismerősöm használta a saját bevallása szerint. Mellrákja volt, és az orvosok már műteni akarták. Valahonnan meg tudta szerezni, és teljesen elmúlt a daganata ettől. Annyit trudok még, hogy nagyon kis mennyiséget kellett napont szedni. Pontosabban nem is szedni, hanem nyalni, egy cseppet belőle. Többet nem tudok, és ezt is az ő elbeszéléséből. Remélem segítettem egy kicsit ezzel is!
2015. okt. 21. 16:27
Azt olvasni az interneten, hogy a rákkal való küzdelemben hasznos lehet. Érdekelne, hogy valaki alkalmazza-e, vagy valakinek a valakije, s meg van-e elégedve vele, illetve hallotta-e, hogy valaki vagy valakinek a valakije meggyógyult általa. :) Mert ha igen, akkor privátban szívesen beszélgetnék erről (is).

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook