Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mik a tapasztalatok a Stop Pára készülékkel kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Stop Pára készülékkel kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


1 2
4. babi83 (válaszként erre: 3. - Manon)
2007. jan. 22. 13:39

Én nem szeretnélek lebeszélni róla, mert ez a mi személyes tapasztalatunk, nem negatív reklámnak szántam.

A sóról annyit tudok, hogy magába szívja a vizet, ezért szokták nedves helyre rakni, de a héten megyek ehhez az ismerősömhöz, és megkérdezem neked tüzetesen. Annit tudok, hogy náluk amióta felszerelték a gázkonvektort, azóta a hálószobában a sarok elkezdett penészedni.

3. Manon (válaszként erre: 2. - Babi83)
2007. jan. 22. 13:02

ÓÓÓÓÓÓÓ!

akkor még jó, hogy előbb érdeklődtem mint cselekedtem!

"visszatér a sóhoz" - ezt hogyan kell érteni?

ugyanis nekem is az előtérbe kell valami megoldás!:(

2007. jan. 22. 12:09

Igen.

Anyósom tavaly vett kettőt is, kb 6000Ft-ért.

Mert van egy hosszú, fűtetlen folyosója. Az összes ablakon, még a plafonon is csorog állandóan a víz. Megvette szerencsétlen jó pénzért, de egy sima befőttesüveg is összeszed annyi párát, mint azok. Nem is használja már, most más megoldást keresünk a problémájára, szellőzőventillátort akarunk neki berakni, jhogy kicsapja a párát.

Egy másik ismerősöm is vett, de nekik sem sokat szed össze, ő a szekrény tetejére tette, de azt mondja, hogy visszatér a sóhoz, azzal ugyanannyit összeszed.

2007. jan. 22. 12:04
Van valakinek tapasztalata a Stop Pára készülékkel kapcsolatban?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook