Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a Seba Med termékekről? fórum

Mik a tapasztalatok a Seba Med termékekről? (tudásbázis kérdés)


2007. máj. 5. 11:09
még csak nem is hallottam róla :(
6. Elviracska (válaszként erre: 5. - Ec63a7fc29)
2007. máj. 5. 09:59

Örülök,hogy segitett:)

További szép napot...

2007. ápr. 29. 12:01

Évek óta töröm a fejem, mi volt az, amit az ekcémára használtunk!


A Seba Med fürdetőszert, sampont. Csak amennyit kellett. (Köszi a kérdést, ez eszembe juttatta.)


Volt mellette valami orvos által írt folyadék, amitől el is múlt neki. (11 éve) Most a másikkal kínlódunk ebben a témában. Valami endogén eredetű dolog miatt.

2007. ápr. 13. 19:21
A desodort kifelejtettem, pedig azt is nagyon szeretem!
3. Elviracska (válaszként erre: 2. - Kolibri)
2007. ápr. 13. 18:46

Szia

Köszi ,hogy irtál ,én is nagyon szeretem ,sajna itten nálunk nagyon nehéz beszerezni ,mert alig kapható,de viszont a szappan az isteni az arc börnek ,meg a gyerekeimnek használom a testápolot tüsfürdőt ,és megvagyok nagyon elégedve.Rendbe tartja a bör normál állapotát, se nem zsiros se nem száraz pontosan olyan milyennek lennie kell.Nagyon bevált nekünk.

2007. ápr. 13. 17:58
En naptejet, nappali arckremet es intim mosakodot hasznalok ebbol a term. csaladbol.Regebben a szappant is hasznaltam, mert jo volt az arc boromnek. Ferjem ilyen sampont hasznal. A sampon ferjem szerint olyan, mint a tobbi, de en nagyon szeretem ezeket a termekeket. Annyira, hogy ha valahol nincs a boltban, akkor kepes vagyok varni a vasarlassal, de mast nem veszek meg. Ja! Es a testapolojuk is nagyon jo!
2007. ápr. 13. 14:29
Ismeritek, a Seba Med, terméket?És ha igen mit használtatok közülük?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook