Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mik a Mérleg jegy szülötteinek jellemzői? fórum

Mik a Mérleg jegy szülötteinek jellemzői? (tudásbázis kérdés)


2009. nov. 14. 15:00

A merlegek között talalhato a legtöbb szep ember :)

Tenyleg nagyon jo diplomata , bekegalamb !

Mint minden levegö jegy , nagyon okos tehat nem erdemes szembeszallni vele , mert ugy is bebizonyitja hogy , neki van igaza :)

Viszont ha megis megkoczkaztatja valaki a merleg jegyel a harcot az vessen magara ! Az örökke kedves,bajos,mosolygos merleg , ha felduhitik meg a skorpiot is kepes elsöpörni az utjabol :D

8. Bubbaboo (válaszként erre: 4. - Kocska)
2009. nov. 14. 14:26

Én is tipikus mérleg vagyok, de Rád is Rád van írva! Mosolygós, kedves, kiegyensúlyozott arcod van, a szöszke kislány-kori képed is nagyon helyes, biztos Te is kis napsugara voltál a felmenőidnek!

Gratulálok a szép pici fiadhoz! :)

Jajj, én úgy szeretek mérlegnek lenni amúgy! Te is? Ti is? :))

Azért van, amit nem szeretek magamban, a fő dolog az, hogy érzékenyen érint minden hirtelen változás, a megszokottól eltérő dolog, ami felborítja az én kis nyugimat. De nem tudom, hogy ez mérleg-vonás-e, vagy csak az én hülyeségem!? :D

2009. aug. 10. 22:34

Jééééé, én majdnem mindkét oldalon magamra ismertem:)

Akkor most az őszinteséget is bevehetjük:)

És tényleg borzasztó ez a döntésképtelenség, én egy életen át csak mérlegelek!!


Meg még ez volt a vége annak a leírásnak:

A Mérleg szülötteknek ösztönös érzékük van a szépséghez, a művészetekhez, de született diplomaták is, és jól bánnak az emberekkel.

6. dd9c2133ea (válaszként erre: 4. - Kocska)
2009. aug. 10. 22:31

Köszike! :)

Sok dologban magamra ismertem!

2009. aug. 10. 22:26

Azért ne felejtsük el a negatívumokat sem, ugyanis ha diszharmónikus,akkor:

-döntésképteen

-a véleményét folyamatosan változtatja, aszerint, kivel beszél éppen

-lábtörlőként aláveti magát mások akaratának

-túlzottan érdekli a külcsín, a luxus

-szórja a pénzét

-elmerül a földi élvezetekben

-flörtöl mindenkivel

2009. aug. 10. 22:21

A Mérleg szabadságkedvelő, humánus, segítőkész, nyílt, becsületes, igazságos, békülékeny, előzékeny, engedékeny, szelíd, tekintélytisztelő, nehezen dönt, kényelemszerető, demokratikus.


E jegy szülöttének alapvető fontosságúak a kapcsolatok, a fennálló szituáció meghatározza lelkiállapotát, érzelmeit. Környezete nagyban befolyásolhatja, gátolhatja vagy lendületet adhat neki. A Mérleg mindig az egyensúlyra törekszik, de szüksége van nyugalmi illetve dinamikus időszakokra. Jó hatással van rá a környezetváltozás is, amelyből erőt merít a következő lépés megtételéhez.

A Mérlegnél a középpontban az egyensúly, a feszültségek megszüntetése áll, és ezért sok mindenre hajlandó. Vállalja a kompromisszumokat, mindent megtesz azért hogy összhangot hozzon létre. Fontos számára a közösség, ha megtalálja a hozzá illő embereket valósággal kivirágzik, kinyílik. Döntés előtt mindig mérlegel, ha erre nincs ideje, rossz döntést hoz, ami miatt nyugtalannak érzi magát. Neki nem túl célravezető a legkönnyebb megoldást választania.

Igazi csapatjátékos, jó stratéga, és mindig érvényre tudja juttatni akaratát. Ugyanakkor romantikus lélek, és egy társ mellett érzi magát igazán jól. Nagyon jóindulatú, kerüli a harsány, durva, közönséges dolgokat.


Én is az vagyok!

3. cel
2009. aug. 10. 22:20
A legjobb jegy:)
2009. aug. 10. 22:18
Érzékenyek, még ha nem is mutatják ki. Kiegyensúlyozottságra törekednek...
2009. aug. 10. 22:11
Mik a Mérleg jegy szülötteinek jellemzői?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook