Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a jelei a köldökpiercing kilökődésének? fórum

Mik a jelei a köldökpiercing kilökődésének? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
13. 8c314032df (válaszként erre: 10. - 5a7f699553)
2008. ápr. 28. 20:53

Leírom mi szerepel az orvosi leletemben az allergia vizsgálat után..

-nikkelszulfát(bizsu,ezüst,fehéraranyban,orvosi műszer,protézis,sebészeti műszer,festékek)

-kobaltklorid(Nikkelezett dolgokban,porcelán,üveg,ötvözet,protézis,olaj,műtrágya,tetoválás)

-palládiumklorid(aranyötvözet)

-Higany

-kupferszulfát(aranyban,egészségügy)

-kobaltsulfát(festék,színezett üveg)

-vasszulfát

és elég erős reakcióval reagálok rájuk

12. 8c314032df (válaszként erre: 8. - Szanád)
2008. ápr. 28. 14:39
Az szerintem vadhús lehetett,vagy gennycsomó..
11. cukilany (válaszként erre: 10. - 5a7f699553)
2008. ápr. 28. 13:46
Nem szó szerinti fém allergia, de mégis! Nekem az orrom közel fél évig nem volt hajlandó begyógyulni, folyamatosan gennyezett. Visszamentem és akkor platinát javasolt a srác, mert akkor erre a fémre érzékeny, én meg inkább kivettem!
10. 5a7f699553 (válaszként erre: 4. - 8c314032df)
2008. ápr. 28. 13:37

Fémallergia?! Orvosi fémet használnak, nem? Ha valami bajod lesz, netán műtőbe kerülsz, nem műtenek meg? Úgy tudom, hogy az orvosi fémre nem allergiásak az emberek...


Egyébként. Légy türelemmel. Jó ha van kis fehér nyúlós trutyi. Hadd tisztuljon. Néha le-le fog ragadni a lyukban, majd megint fog trugyizni, de ez szerintem természetes.

2008. ápr. 28. 13:34

Sziasztok!


Nekem is van köldökpiercingem, majdnem egy fél évig váladékozott, de nem gyulladt be. Az elején rendszeresen alkohollal kenegettem.


Az egyik ismerősömnek folyamatosan elvékonyodott a bőre, szinte ki-ki akart esni.


És volt, akinek begyulladt, két hónapig szenvedett, aztán megunta. kivette.


Az, hogy kinek hogy bírja egy dolog. Szerintem sok múlik a lyukasztón is. Az elején mozgatni, persze nem célszerű és szépen napoztatni (keveset) is lehet.

2008. ápr. 28. 13:06

sziasztok

kérdeznék tőletek valamit.

A lányomnak másfél éve volt köldökpiercingje, akkor szeptember vége felé csináltatta. Kb karácsony környékén a piercing mellett egy bosónyi göb keletkezett. Kivettünk a piercinget és tetrános fedőkötéssel kezeltük kb egy hétig. szépen rendbe is jött.

de most újból kitalálta hogy szeretne ilyet, de mi lesz ha megint olyan lesz ? Mi lehetett az.

Egyébként ez a mozgatás vagy nem mozgatás úgy látom téma. Az az igazság hogy mindenki mást mond.

nem tudom hogy mi legyen ,

2008. ápr. 27. 10:29
már 2este nem nagyon figyeltem rá zuhanyzáskor,bátran zuhanyoztam vele.Lehet,hogy ettől kezd tágulni a lyuk?
2008. ápr. 27. 09:37
Az a baj,hogy hallottam már mindent..Van aki azt mondja,mozgassam,mert letapad,van aki meg azt mondja,ne mozgassam mert akkor könnyebben gyógyul..Hát én már nem tudom..Aki szúrta,az is azt mondta,hogy mozgassam.Különben hogy menne bele a betadine,meg a tetran,vagy akár a kamilla tea..tanácstalan vagyok
5. cukilany (válaszként erre: 4. - 8c314032df)
2008. ápr. 26. 22:55
Ne mozgasd, nem szabad! Nekem is könnyen gyógyult, de majd úgyis kiderül, azért kérdezd meg, ha elmész egy ilyen szalon mellett, hogy normális-e...
2008. ápr. 26. 21:32
nincs begyulladva,semmi gondom nincs vele..Kedden csináltattam,csak ma furcsállottam,hogy olyan nagyon könnyen mozog már a lyukban,mintha nagyobb lenne picit,és könnyen mozogna.Bár lehet,hogy csak gyógyul belülröl,és nincs ami miatt letapadna.kicsit parázók miatta,mert bevállaltam,hogy elsőre műanyagot rakjanak bele,a fémallergia miatt
2008. ápr. 26. 21:01

Nekem nem löködött ki teljesen, hanem annyira elvékonyodott, hogy szinte már semmi sem tartotta és amikor mentem szemöldököm lyukasztani, akkor rákérdeztem a srácot normális-e, azonnal kivetette.

Egyébként nálam nem volt semmi jele, sőt még csodálkoztam is, hogy milyen hamar begyógyult, mert az orrommal sokáig szenvedtem, mindig begyulladt, ez meg semmi. Csak szépen lassan kisebb lett a 2 lyuk közötti bőr.

Azóta sem nőtt össze (már 2 éve), és addig nem lyukasztják újra, vagyis ha úgy érzed, nézesd meg egy piercingessel, ő tuti megmondja a frankót, mert lehet jobb ha még most kivennéd...

2008. ápr. 26. 20:32
Ugy hallottam, hogy akkor a bor nem nyugszik meg a beavatkozas utan a piercing korul, hanem folyamatosan urul belole valami trutyi. Viszont olyat is hallottam, hogy trutyi nelkul a bor egyre csak elvekonyodott a piercing felett (ahol a borben van) aztan siman egyszer csak nem tartja semmi. Neked, hogy nez ki? Van vele valami baj?
2008. ápr. 26. 15:02
Mik a jelei a köldökpiercing kilökődésének?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook