Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért vizel le minden ruhánkat a lakásban tartott macska? fórum

Miért vizel le minden ruhánkat a lakásban tartott macska? (tudásbázis kérdés)


21. Panna.33 (válaszként erre: 20. - Miss Angel)
2023. szept. 25. 13:45

Pontosan!

Én a tálját is tiszta vízzel mosom el, ha nincs más mód, beáztatotom előtte.

20. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 25. 13:02
még egy ,ami eszembe jutott: illatosított macskaalom,tilos! utálják a cicák,sok bele sem megy, inkabb máshova végzi el a dolgáT!
19. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 25. 13:00

az én cicámnak nem volt ilyen gondja,de ismerösöm macskája hólyaggyulladással küzdött,véres vizelet stb

minden szőnyeget összerondított,aztán mikor meggyógyult ,megszűnt a probléma.

18. Miss Angel (válaszként erre: 4. - Papája)
2023. szept. 25. 12:58

ez igen !

undoritó vagy ,téged kellene kihajítani,meg a hozzád hasonlókat!😡

17. papája (válaszként erre: 14. - Főnix3)
2023. szept. 25. 08:05

Sajnos kölyökként nagyon is beteges volt. 5 hetesen kaptuk, így nem kapott elég anyatejet, védettséget.

Szerencsére az állatorvos megmentette, azóta egészséges. Amikor elutazunk 1-1 hétre, akkor egyedül van, kint a szabadban. Vidéken lakunk így vadászik, van mit ennie. Vizet teszek ki neki. Nagyon örül nekünk, amikor megérkezünk.

16. Alnisa
2023. szept. 25. 07:51
Sok oka lehet. Lehet eü gond, húgyhólyag gond. Vagy terület jelölés, olyan szagot hoztatok haza ami nem tetszik. Van nálunk is bosszú pisi, ha pl nem kap időben enni.
15. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 24. 19:36

Az én cicám "bosszúból", mert 3 hétig itthon hagytam, a szomszéd vigyázott rá. De ő "csak" a cipők mellé, és a kádkilépőre, kutyahelyére. Ez Fic-el járt együtt, stresszelt a cica, a vizelete véres lett. Csepegtetett, mint pisilt.

Szódabikarbónát szórtam ki, ahova pisilt, és megszűnt ez a pisilési mániája. Ha elutazom nem hagyom otthon, elviszem máshoz, így nincs több gond.

14. Főnix3 (válaszként erre: 13. - Papája)
2023. szept. 24. 18:26

Vagy nem kapott el bakteriális vagy vírusfertőzést. :) Már nem emlékszem melyik volt.

Az én régi cicám azért pisilt szanaszét, mert beteg lett. Elvittem az orvoshoz, és kapott gyógyszert. :)

Megoldódott a probléma.

13. papája (válaszként erre: 9. - Greeneyed)
2023. szept. 24. 18:20

Akkor én nagyon szerencsés vagyok, mert az ivartalanított kandúrkám a legjobb cica a világon.

Nyugodt, türelmes, gyerekszerető, soha nem karmol, harap. Kinti cica, de bent is szokott lenni. Soha nem piszkított be, nem csent el ennivalót, csak a saját dobozában alszik. Jó, néha a mi ágyunkban, de akkor azonnal kizavarom.

Talán azért ilyen jó cica, mert boldog, vagy mert ilyennek született.

2023. szept. 24. 18:04
Nem érzi jól magát. Szorong, vagy beteg.
11. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 24. 16:58

Valami lelkibaja lehet ha nem testi. Történt valami változás? Költözés? Új állat, új ember az életében vagy épp hogy valaki kikerült a képből? Esetleg sokat van egyedül vagy épp mindig otthon van valaki mióta kezdődött a baj?


Nálunk is volt ilyen probléma egy régi ivartalanított kandúromnál, ott a költözés, sok távollét volt a bibi.


Amit Panna linkelt próbáljátok ki. Feliway cuccot szokták ajánlani állatorvosok is.

2023. szept. 24. 16:56
9. Greeneyed (válaszként erre: 4. - Papája)
2023. szept. 24. 16:52

Ilyet az, aki szereti a macskákat, nem ír, nem mond.

A macska sosem gonoszságból pisil oda, ahova nem kéne, hanem vagy valamilyen betegsége, vagy valamilyen "lelki" gondja van.

8. hajnallányka (válaszként erre: 6. - Panna.33)
2023. szept. 24. 16:51
Egyre gondoltunk:)
2023. szept. 24. 16:50

Valami gondja lehet, akár az alommal vagy nincs saját kis helye stb...

Javaslom nézz utána a Feliway termékeknek.

2023. szept. 24. 16:45
5. papája (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 24. 16:42
Ajándékozd el kertes házba.
4. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 24. 16:40
Kihajintanám, mint macskát xarni, pedig nagy macska rajongó vagyok.
2023. szept. 24. 16:40
Nem tudjuk. A nyolcadikon lakunk
2023. szept. 24. 16:36
Kizárni az udvarra.
2023. szept. 24. 16:22

Egy 1 éves nőstény macskáról van szó. Mikor elkezdte ezt csinálni rögtön el is vittük az állatorvoshoz ivartalanítani, remélve,hogy ez majd megoldás lesz a problémára,de semmi.


Ugyanúgy minden ruha macskahúgy szagú. Eddig csak a barátnőm ruháit pisálta le furcsa mód, ma már az enyéimet is. Táska,cipő,zokni...



Segítsetek,mit kéne tenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook