Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért ráz minden a lakásban? fórum

Miért ráz minden a lakásban? (tudásbázis kérdés)


2014. febr. 24. 14:51
Látom, régi a fórum, de nálunk egyszer a vasaló hibásodott meg, mikor bedugtuk a konnektorba, akkor rázott a víz. Ilyet nem hallottam régebben. Nem játszottunk vele, kidobtuk a vasalót, vettünk újat, pedig nem szokásunk az ilyen, de az életünket fontosabbnak éreztük.
2012. febr. 12. 13:34
Ja, de régen nem volt, aki elöttünk itt lakott neki nem volt soha.
6. B.Annamária (válaszként erre: 4. - Homern)
2012. febr. 12. 13:32
Így nem voltunk soha feltöltődve,persze ha kabátot pulcsit vettünk le akkor néha volt ilyen,de sokszor már a macskához nem merek hozzányúlni,mert szegényt őt is mindig megrázzuk.
5. 17edc27aec (válaszként erre: 1. - B.Annamária)
2012. febr. 12. 12:22
Valószínű nincs földelés, vagy elszakadt a földelő kábel valahol. A statikus elektromosság a műszálas anyagoknak, ruháknak köszönhető, de állítólag az öblítő is lehet az oka.
2012. febr. 12. 11:40
Szerintem amint lehet meg kellene nézetni szakemberrel,mert baj lehet valahol a szigeteléssel.Volt már egy fórum korábban,ott is rázott a víz pl. Én alapból fel vagyok töltődve,csak tiszta pamutot hordok mert más szikrázik rajtam.Ráz a kilincs,az autó ha hozzáérek stb,de hűtő,víz ilyesmi soha.
2012. febr. 12. 11:39
valami elektromos hiba lehet, ami miatt aztán feszültség van a környezteben is. Nekem a munkahelyemen az asztalom fölött van az egész intézmény hálózati netes központja egy nagy fémdobozban, szikrázik, pattog minden, amihez nyúlok!
2. 80ASIQ (válaszként erre: 1. - B.Annamária)
2012. febr. 12. 11:38
Nagyfeszültségű vezeték lehet a közelben.
2012. febr. 12. 11:36
Nem rég költöztünk panel lakásba (október).És mióta itt lakunk mindenünk ráz:( A hűtő a csap a ruhák,az egér az edények,de még ha a víz alá nyúlok még az is a puszi a családdal egy érintés minden.Mitől lehet? Segítsetek.Ötletek??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook