Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért viselkedik így, ha hazajön az apjától? fórum

Miért viselkedik így, ha hazajön az apjától? (beszélgetős fórum)


7. srcrss (válaszként erre: 5. - Epresturmix)
márc. 18. 11:29
Szerintem is.
6. 33d9e639ec (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 18. 11:22

Kérlek, menj el egy pszichológushoz a gyerekkel és ne hallgass senki másra!

Ő majd segít kettőtöknek és feloldja a gyerekben lévő erős feszültséget. Ez elemi igénye, segíts neki.

5. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 18. 08:01
Valószínűleg ellened hangolják amíg ott van!
márc. 18. 07:38
Az is lehet, hogy mérges rád, mert nem voltál vele. Ilyen kicsi korban sok gyerek nehezen éli meg, amikor távol van az édesanyjától. Főleg azért, mert még máshogy érzékelik az időt és a tárgyállandóságot. Ezért hiába tudja, hogy visszajössz érte, nem teljesen biztos benne.
3. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 18. 07:28

Lehet, hogy "ellened nevelik"?

Vagy ezt a "nem szeretlek", "csúnya vagy" és hasonlókat őneki mondják, amíg ott van?

Vedd az öledbe, és beszélgess el vele erről?

márc. 17. 21:40

Azért, mert az ottani mikrokörnyezetre és szabályokra átszokott, és idő kell neki, mire visszarázódik.

Mikor az ovis gyerekünk nyáron a nagyülőkél nyaralt, mikor hazahoztuk, neki is vissza kellett rázódni abba, hogy nem királylány.😉

márc. 17. 21:07
Kérlek segítsetek. Az lenne a kérdésem/problémám, hogy a kisfiam (3 éves múlt) ha hazajön az apukájától teljesen kivan cserélve. (Egyéve nem vagyok együtt az apukával.) Hazajön undokoskodik velem, olyanokat mond amiket máskor egyébként sosem. Ilyen például, hogy "csúnya vagy", "nem szeretlek". Van hogy utána bocsánatot kér, de akkor is rosszul esik. Aztán nem fogad szót, ha valamit kitalál és én nemet mondok, akkor egyből csapkod, rám kiabál. Másnap mintha mi sem történt volna, ugyanúgy viselkedik mint máskor. Mitől lehet ez, és mit tudnék tenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook