Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért van ránk hatással az ex? fórum

Miért van ránk hatással az ex? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2015. júl. 9. 12:09
ram nincs ,en tovabb leptem es onnantol minden szal elszakadt koztunk.nagyon ritkan jut eszembe.
2009. márc. 17. 11:41
ja, és hogy miért van ez,nem tudom.A régi megcsalt,szemét volt, szórakoztunk is egymással sokat. De a mostani párom soha nem tett nekem rosszat és vele össze is költöztem. Az előzővel 3 évig voltam együtt 18 éves koromba,rá fél évre jött a mostani. Most 24 vagyok. Szerintetek mit tegyek? Sokszor idegesít ez a dolog.Ja,meg a sex is sokkal másabb volt, szenvedélyesebb. De a mostani párom meg olyan full rendes pasi,hogy jó férj lenne belőle. Ja,persze már az ex is összeköltözött azóta a csajával.De ő is szokott érdeklődni felőlem,amugy ő szakított anno.Nem is akarok rá gondolni ilyen sokat,de valahogy mindig eszembe jut. Még 2,5 év után is. Szörnyű.A mostani párommal meg minden ok,csak nincs az az őrölt dolog. De talán jobb is igy? Ez az élet rendje szerintetek? Vagy ez csak önuralom kérdése? Végül is mindenki maga irányítja a gondolatait? Nem tudom... irjatok,érdekelne mi a véleményetek
2009. márc. 17. 11:35
Hello.Az uj pasimmal élek együtt fél éve és amugy meg 2 éve vagyunk együtt. Még mindig sokszor eszembe jut az exem és nem tudom mit tegyek.Néha emailezünk és évente 1-2-szer összefutottunk már véletlenül discoba és csak akkor beszélünk. De még sokszor álmodom is vele. A ostani barátom nagyon rendes és megbízható, de vele valahogy nincs meg az a tűz, mint a régivel. Vagy ott is csak azért volt mert ő volt az első komol pasim? Nem tudom mit tegyek,hogy felejtsem el. Kicsit rosszul is érzem magam emiatt a mostani párommal szemben. van tippetek?köszi,hello
2009. márc. 13. 15:04

Sziasztok!

Szerintem csak addig és azért van hatással valakire az ex, mert még nem tette túl magát rajta az illető. Minden kapcsolatot, ex-et ki kell heverni. Utána már rohadtul nem fog érdekelni, csak az a baj, hogy bizony ez elég sokáig is eltarthat.

70. badonyimariaeva (válaszként erre: 67. - Szonja78)
2009. márc. 13. 14:58

Bocs,de régen jártam erre.

Mi történt?

2009. febr. 13. 16:40

Mert van egy közös gyermekünk és együtt éltünk 15 évig. Örök életemre kihatással lesz.

Meg érdekel is minden ami vele kapcsolatos.

Én remélem,hogy baj nem éri és bejön neki az élet.

2009. febr. 13. 16:05
Rám nincs.
67. Szonja78 (válaszként erre: 65. - Badonyimariaeva)
2008. okt. 22. 21:52
Érdekes, de inkább meg se történt volna.
2008. okt. 15. 19:08

Sziasztok!


Örömmel látom, hogy mennyi hozzászólás van a topichoz:-) Szerencsére már másnapra "lecsengett" nálam a dolog, csak felidéztem a disznóságait. Ennek ellenére azért szívesen belelátnék a fejébe. Ugyanis amikor találkoztunk, csak bámult, bámult, és mosolygott.

65. badonyimariaeva (válaszként erre: 32. - Szonja78)
2008. okt. 15. 14:09
Érdekes történet.
2008. okt. 15. 13:35
A legtöbb nőnél szerintem a versenyszellem dominál. Amíg nincs semmi az exnek, addig néma csend és hullaszag aztán valami radar jelez és ahogy valami komoly kapcsolata van az exnek megjelenik a volt nej... békülési szándékkal. Fordít a dolgon, aztán dolga végeztével eltűnik.
2008. okt. 15. 09:46
Az exek többsége akkor a legvonzóbb, amikor baráttá válik, mert akkor nem kell együttélni vele és csak a jobbik felét élvezi az ember.)))
2008. okt. 15. 08:57
Becsapós dolog ez az ex... nem feltétlenül vagy te is neki a nagy szerelem, hanem neki is van egy ex, az ő exe :)) Az hogy hiányzik, egyszerű önzés vagy nosztalgia. Más voltál fiatalon és visszakívánod a régi szép időt.. de nem feltétlen őt. A nagy ő a mai napig igen értékes a számomra, a rossz tulajdonságaival együtt is szeretem, szeretni is fogom, de ha tartanánk a tapsolatot sem kezdenénk újra bele, ez 100%. Ha már szakítottál vele, meglehetősen ingatag alap lenne egy újrakezdésnél... ingatag alapra építeni pedig jól tudjuk... :(( Ami miatt tartanám a tapsolatot vele az csak az, hogy értékes embernek tartom a mai napig bár igen el van telve magától, Igazi Arcz lett... szóval tizenvalahány év távlatából megváltozhatott és valószínűleg már csak ezért sem bútorozna össze egyikünk sem a másikkal. A másik a félelem, az is visszatart. Az élettől annyi pofont kap mindenki hogy ilyen lépést nem reszkíroz meg. Szerintem.
61. rohiani (válaszként erre: 60. - Nívea)
2008. okt. 13. 21:59

Persze néha elnosztalgiázok én is a gyerekkoromról, de egyik exem sem hiányzik, pedig az elsőnek nem én vetettem véget, és később többször is ő keresett, de soha nem dobbant meg érte a szívem.

Egyébként ha a múltban élsz nem tudod megélni a jelent. És ha túl sokat rágódsz a jövőn lemaradsz a jelenről. Ezt most olvastam a napokban és nagyon egyetértek vele.

Csernust én nagyon nem bírtam nem is akartam elolvasni a könyvét, de párom idézett belőle és kiváncsi lettem. Kellemes csalódás volt.

60. Nívea (válaszként erre: 59. - Rohiani)
2008. okt. 13. 21:15
Te nem éreztél még úgy soha, hogy hiányzik pl. az, ami gyerekkorodban történt veled? Szép emlékek? Na nekem az exemmel voltak olyanok is. Barátok voltunk sokáig, és megmérgeztük a barátságot a kapcsolatunkkal. Fura dolog tudom, de hiányzik néha. Nem is Ő maga, hanem amiken együtt mentünk át. Jó buli volt. Na mind1. Ne ezzel foglalkozzunk. Vannak itt sajnos nagyobb megoldandó problémák is :( De azért elolvasom a Csernusos könyvet. Bírom a dokit :D
59. rohiani (válaszként erre: 57. - Nívea)
2008. okt. 13. 21:08
Elhiszem, hogy boldog vagy, nem is kételkedtem benne soha. CSak te írtad, hogy hiányzik az az érzés amit az váltott ki belőled, hogy az exed megnézte a jő nőket. Erre reagáltam.
58. Nívea (válaszként erre: 55. - Szonja78)
2008. okt. 13. 21:06
Na jó! De ha az a nő joban szeretné a gyerekét, mint saját magát, akkor nem engedné meg ezt annak a fickónak, akivel most együtt van. És attól, hogy ő elvált, a gyerek még nem szenved.Csak attól, ahogyan az anyja és a pasija viselkedik. Tudod?! Ez a megkülönbözteté. Az egyik gyereket jobban szereti, mint a másikat. Lehetne boldog a gyerek egy uj "apával" is, ha az úgy szereti, mint a sajátját. Nekem is nevelőapám van és imádom.(Az igazi meghalt)
57. Nívea (válaszként erre: 50. - Rohiani)
2008. okt. 13. 21:02
Nem sértődök meg azért, mert nem egyezik a véleményünk. Én nem így gondolom a dolgokat, mi csak elkényelmesedtünk, azért híztunk el. Persze nem ennyit egyszerre, hanem a próbálkozások után mindig több jött vissza, mint amennyit sikerült leadni. Jojó-effektus. Vagy minek hívják?! El fogom olvasni, mert nem zárkózok el mások véleményétől. De sajnos nem tudok itt mindent leírni a kapcsolatunkról, ezért Te sem tudsz mindent. Itt kezdődnek a félreértések, kombinációk, stb... Kicsi a hely az egész story leírására. De nem baj. Ha én boldognak érzem magam, és ő is, immár 6 és fél éve, akkor nem számít a súlyfelesleg. És ha majd leadjuk, akkor figylej ide :D :D :P Na ez rossz poén volt, mert lehet, hogy ha vége a diétának, akkor visszaszedem 90-re :S :( Bár csak nem. Ha egyszer lefogyok, naponta mérekezek és ha hízok, akkor megyek szaladni és koplalni.
56. Szonja78 (válaszként erre: 54. - Rohiani)
2008. okt. 13. 20:59
Na én is elolvasom , hátra tisztán látok utána:)
55. Szonja78 (válaszként erre: 53. - Nívea)
2008. okt. 13. 20:58
Na látod ezért vagyok én nyugsziban. Én biztos nem tenném ki ilyennek a gyerekemet. Imádja az apját.
54. rohiani (válaszként erre: 48. - A998f0467a)
2008. okt. 13. 20:57

Ahogy olvastalak éppen mondtam magamban, hogy tuti, hogy olvastad Csernust.


Én is mindenkinke ajánlom, nagyon jó és sokat lehet tőle tanulni. Nekem a párom hozta, mert beleolvasott a melóhelyén a gyereknevelés részhez, a tehén meg a vérszívó. Amikor olvastam már izgult, hogy nehogy öntudatra ébredjek. Sok mindent tanultam a könyvből csak ajánlani tudom mindenkinek, az mp3 portálon fenn van pdf formátumban is.

53. Nívea
2008. okt. 13. 20:55
Ha uj életet kezdesz úgy, hogy van gyereked,attól nem biztos, hogy boldogtalan lesz az a pici. Csak nagyon kell figyelni, hogy neki is megfeleljen a párod. A nagybátyámat kihajította a felesége, aki egy msáik fickóval csalta, mig külföldön dolgozott az ő segge alá. Van egy lányuk, akkor még csak 6-7 éves volt. A nő szült a másiknak egy kisfiut. Most a kislány le van sz.rva, a fiu örökli azt a házat, amit a nagybátyám épített. A kiscsaj meg.....elmehet.... Hát csak annyi, hogy akárhogy döntesz, figyled, hogy a gyereked boldog-e vagy sem. Ha jó anya vagy, akkor úgyis fogod tudni mi a jó döntés. De az se jó neki, ha boldogtalannak lát. Ez nehéz dolog. Vigyázni kell az elhamarkodott döntésekkel.
52. Szonja78 (válaszként erre: 48. - A998f0467a)
2008. okt. 13. 20:54
Tudod, az a gáz, hogy a párom úgy gondolja, hogy minden a legnagyobb rendben van. Rendben is van minden, soha nem veszekszünk, imád engem, de részemről nincs szerelem.
2008. okt. 13. 20:53
Persze ha te azt hiszed, hogy boldog vagy, az fontos, mert amit hiszünk, az a valóság számunkra. Csak kínos amikor úgymond későn derül ki, hogy tévedtünk.
50. rohiani (válaszként erre: 37. - Nívea)
2008. okt. 13. 20:52

Nem egy férfinak kell doppingolni egy nőt, hogy jól nézzen ki, ha már egy férfi miatt csinálsz dolgokat, az már régen rossz.

Az pedig tényleg furi, hogy ugyan úgy szeret plusz 30 kilóval is. Nem valami nagy igényű akkor, engem talán pont ez doppingolna, hogy már csak azért is jobban fogok kinézni mint amikor megismert. Sajnos ez a plusz nem csak őt minősíti hanem téged is, úgy látszik valahogy téged sem érdekel, hogy nézel ki, és talán az sem, hogy ő hogyan. És ez nem a felététlen szerelmet jelenti ám, hanem inkább nem törödömség, fásultság. Rázd fel magad és a pasidat is, és akkor ebbe a kapcsolatban is érezheted magad úgy mint annó régen.

Ne haragudj, ha bánt amit írtam, de én mindig is őszintén elmondtam a véleményem, és az őszinteség fáj, én is tudom, de mindig építő jellege van, ha nem sétődik be az ember.

2008. okt. 13. 20:51
Nívea: olvasd el Csernus könyvét. A leírtak alapján sok minden elmondható rólatok , de hogy boldogok lennétek, az nem. Az evés pótcselekvés, olyan mint a dohányzás. Olyan lassan is öl.
48. a998f0467a (válaszként erre: 45. - Szonja78)
2008. okt. 13. 20:49

A gyereked csak akkor lehet boldog, ha te az vagy. Külön nem működik. Azt a mintát fogja követni amit tőletek lát.

A szarban az a szemét dolog, hogy meleg és ha kidugod belőle a kezed, odakinn hideg van. Ezért kevesen dugják ki a kezüket, nemhogy kilépjenek belőle. Ajánlom figyelmedbe Csernustól A NŐ cimű könyvet. Nekem nem mondott újat, de sok mindenben igaza van. Elég fura olvasni egy hapsitól.

47. Nívea (válaszként erre: 40. - A998f0467a)
2008. okt. 13. 20:48

Én nem vagyok ánatos. És nem is azért ettem, mert bánatos voltam. Mi nem mentünk sehová, minden szabadidőnket együtt töltöttük és töltjük a mai napig. Ágyba hozta a kaját(és nem is akármit), attól lett a hízás: sültkrumpli, hasábburgonya, krumplifasírt, melegszendvics...csupa egészséges és diétás étel. :S Ettől híztam el. Na de nem csak én, hanem ő is. 76 kg volt, amikor összejöttünk és most 106. Már elkezdtünk fogyózni, és sikeresen leadtam 4 kilót, és ő is kb ennyit. És akkora izomláz van bennem a tornátó, hogy alig birok felkelni :D Szóval ő így is elfogad engem, és szeret, a tenyerén hordoz, mindent megvesz nekem(sajnos, mert nem mindig érdemlem meg) és nem panaszkodik.

Az a baj, hogy én eszek, ha örülök, eszek, ha szomorú vagyok és eszek ha stresszelek, na meg ha unatkozok. Szóval mindig. :S Ez inkább valami evészavar lehet, de próbálok ellene küzdeni. Remélem sikerül is. Most jelenleg munkanélküliség és a kövérség az, amitől boldogtalan vagyok, de a párom miatt nem szomorkodok. :)

2008. okt. 13. 20:47

Rohiani: fogalmam nincsen mit csinál amúgy az exem, nem egy bátortalan típus de mivel nem követem nyomon az életét, igy akár igazad is lehet. Őszintén megmondom nem igen érdekel, hogy más nőkkel mi dolga vagy mi nem, ha én érdeklem, majd kifejezi. Ha meg nem, hát nem. Én már egy árva lépést nem teszek felé régóta.


Itt jön be amit írsz, hogy idővel a szív le van szavazva.

45. Szonja78 (válaszként erre: 42. - A998f0467a)
2008. okt. 13. 20:46
Soha nem tenném ki azthiszem a gyerkőcömet egy törésnek. Fontosabb az ő lelki békéje, mint az én boldogságom.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook