Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért van ennyi érdektelen fórumtéma? fórum

Miért van ennyi érdektelen fórumtéma? (beszélgetős fórum)


1 2
12. 0804d3c482 (válaszként erre: 9. - Elfelejtett jelszó)
2009. febr. 5. 19:50
köszönjük a hozzászólásod!
11. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 5. - Vénboszi)
2009. febr. 5. 19:49
és igazad volt! :) Sajnos nem mindenki gondolkozik cselekvés elött!
2009. febr. 5. 19:49
Sokan unatkoznak, nincs munkájuk, nincs társaságuk, valamivel el kell tölteniük azt a teménytelen sok idejüket.
2009. febr. 5. 19:48

"Hülye, érdektelen fórumtéma"


Ne haragudj, de mi alapján ítélkezel róluk?? Semmi jogod nincs hozzá. MIndenkinek más a fontos, és bárkinek bármit joga van kiírni.

Max nem nézed meg!


Az én részemről EZ A TOPIC HÜLYE ÉS ÉRDEKTELEN!

8. 0804d3c482 (válaszként erre: 2. - Marleine)
2009. febr. 5. 19:48
:D:D..a legjobb fórumtémákat mindig törlik..olyan prűd ez a hoxa..nekem is kivették a hülye szót a címből
2009. febr. 5. 19:46
igen.persze, ez is egy érdektelen kérdés.naná.nemazt mondom hogy van értelme.de talán az emberek elszégyellik magukat ha ezt látják és nem kérdezik meg többször hogy anyád milyen magas volt és hasonlókat..a másik ami idegesit, hogy az üzenőfalon mindig tele van az ilyen szrokkal és nem látok tőlük semmit
2009. febr. 5. 19:44
..a változatosság gyönyörködtet..:-))))Az érdektelen fórumokon túllépek...
2009. febr. 5. 19:42

Na ez jó kérdés! :)

Már én is meg akartam ezt kérdezni,csak értelmetlennek találtam ezért nyitni egy új topic-ot :)))

2009. febr. 5. 19:41

engem nem a gagyi témák bosszantanak elsősroban, hanem az, hogy egyféle témát öt ember föltesz ötféleképpen, és hemzsegnek emiatt...


valami megoldás kéne erre, a hasonszőrű topikokat nem ártana egybefésülni...

2009. febr. 5. 19:40
Ha ezek téged nem érdekelnek, egyszerúen ne olvasd. Ami pedig az értelmetlen topikot illeti...hát...inkább nem mondok semmit...
2009. febr. 5. 19:40

Egyszer én is kiírtam egy ilyen fórumtémát Milyet kakiltál ma? címmel, de cenzúrázva lettem:D

Amúgy én sem értem, néha olyan butyuta kérdésekkel találkozom, hogy csak nézek:O

Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés:))

2009. febr. 5. 19:37
Ki az akit érdekel, hogy egy másik, teljesen ismeretlen embernek mondjuk milyen színű a bugyija, hány szőr van a karján, avagy hány részt látott a nagyszerű a szappanopera, Barátok közt epizódjaiból. Tök fölöslegesek, és nem értem, miért nem tudnak normális kérdéseket feltenni??
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook