Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért van az, hogyan előzhető meg? Reggel úgy ébredek 7-8 óra alvás után, hogy be van dagadva a szemem.. Nem beszélve a karikákról.... fórum

Miért van az, hogyan előzhető meg? Reggel úgy ébredek 7-8 óra alvás után, hogy be van dagadva a szemem.. Nem beszélve a karikákról.... (tudásbázis kérdés)

2009. júl. 20. 11:20
Lehet,hogy csak allergiád van.Szerintem keress fel egy orvost.
2009. júl. 20. 07:48

Ha már semmi sem segít, akkor az Avonnál, meg az Oriflame-nél(így írják?) is lehet kapni karikás, duzzadt szemre krémet(legalábbis 2 éve még lehetett kapni). Én korábban sokat használtam, mert keveset aludtam a munkám miatt, és beváltak!!!

De azért menj el dokihoz!!!!!!!!!!

2009. júl. 19. 11:52

Vacsorára kerüld a sós és sertéshúsos ételeket!

Napközben igyál sokat.Kell a napi 2-2,5 l.folyadék.No meg az este elfogyasztott alkohol sem igazán szervezetbarát!

13. angyal63 (válaszként erre: 9. - Hajni80)
2008. máj. 10. 15:09
Próbálj meg nem enni olyan ételeket, amik visszatartják a vizet, használj nagyon kevés sót'''
2008. máj. 9. 12:37
En is ugy tudom h veseproblema okozhatja, de ha nem duzzad be extran es nem nagyon lila a szemed alatt, akkor lehet h eleg reggel egy kis kamillavizes borogatas a szemedre, vagy egyszeruen a hideg viz. De a kamillat szerintem probald ki, nekem barmilyen szemproblemam van, mindig segi a kamilla.
2008. máj. 9. 09:35

Okozhatja veseprobléma, de allergia is. Mivel most az utóbbinak nagyon szezonja van, talán inkább ez.

Nekem pl. ha nem otthon alszok, és nincs rendesen kitakarítva, akkor reggelre szintén bedagad a szemem a porallergia miatt. A karika meg ráadás.:(

10. Hajni80 (válaszként erre: 7. - Studio64)
2008. máj. 9. 09:35
Remélem nem!!!!!!
9. Hajni80 (válaszként erre: 6. - Angyal63)
2008. máj. 9. 09:34
A vízhajtó teát ki fogom próbálni. De még csak 28 vagyok!!!!!!! Mi lesz később?
8. Hajni80 (válaszként erre: 4. - Donyta)
2008. máj. 9. 09:33
Az a furcsa az egészben, hogy este úgy zuhanok be az ágyba. Lefekvés előtt nem nagyon eszek már, és az ágyam is kényelmes. Szóval a feltételek adottak. Ennek ellenére, ha már a környezet is megjegyzi, hogy úgy nézek ki, mint a mosott rongy:-), akkor el kell kezdeni gondolkodni....
2008. máj. 9. 09:32
Nem lehet, hogy allergiás vagy valamire? A szembedagadás vagy vmi allergia, vagy nézz a neten a szemödéma után.Amúgy én akkor voltam ilyen szétkent minden reggel amikor állapotos lettem.Az első 3 hónapom ezzel telt:oD
2008. máj. 9. 09:32
A szervezet visszatartja a vizet. (A korral előre haladva előfordul). Vízhajtó tea, magolaj, stb. jótékonyan hat.
2008. máj. 9. 09:32
az internet szerint ez utalhat veseproblémákra.is.
2008. máj. 9. 09:29
Az alvásod valóban kielégítóen telt? Nem aludtál kényelmetlenül, esetleg tele gyomorral? Ez terheli a szervezetet, smig te azt hiszed jól alszol kicsit szenved a szervezeted!
2008. máj. 9. 09:27

Nem, egyik sem. Ez már lassan 1 hete így van.

Ja és az uborka pakolást már kipróbáltam:-)

2008. máj. 9. 09:26

Nem magas a párnád?

Nem ittál sok folyadékot késő este?

2008. máj. 9. 09:25
Miért van az, hogyan előzhető meg? Reggel úgy ébredek 7-8 óra alvás után, hogy be van dagadva a szemem.. Nem beszélve a karikákról....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook