Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért van az, hogy sosem érzem magam elégedettnek a jelenben? Mindig várok valamit és, ha az eljön, akkor valami mást... fórum

Miért van az, hogy sosem érzem magam elégedettnek a jelenben? Mindig várok valamit és, ha az eljön, akkor valami mást... (tudásbázis kérdés)


1 2
15. bocaka
2008. nov. 21. 20:28

Na, akkor latom mindenki, illetve paran azert ereznek hasonloan. A magyarazat engem is erdekelne, ha valaki tud ra talalni.


De azert azt itt leszogezem, hogy parommal es kisfiammal semmi bajom nincs!

Minden egyes "terbeli elvagyodast" veluk egyutt kepzelek el!

2008. nov. 21. 20:25

Csatlakoznék Jazzy87, és bocaka érzéséhez:-SS


Nekem vannak gyerekeim, de sokszor úgy érzem nem kellett volna szülnöm, férjemmel folyamatosan elégedetlen vagyok. Munkahelyemet viszont imádom. De ha szüleimnél vagyok, akkor én is hazavágyom, ha meg itthon vagyok, sokszor el innen...

Nem értem, én is sokszor gondolkodtam már ezen:-o


Ha megfejtettétek, írjatok! Akár priviben is! Örülök, hogy így kiírjátok magatokból:-)

2008. nov. 21. 20:25
Amúgy ezek a várakozások,vagy elégedetlenségek szerintem abból erednek,hogy valami hiányzik az életünkből...csak talán még magunk sem tudjuk,hogy mi is az...Vagy tévedek?
2008. nov. 21. 20:23
Velem az van leginkább,hogy többre vágyom az adottnál mindig.Most ezt ne értse félre senki.
11. bocaka
2008. nov. 21. 20:19
Ez most igy hulyen hangzik, de en nem erzem magam elegedetlennek, csak valahogy mintha az idot akarnam surgetni ezzel a varakozassal, bar igazabol nem tudom, mit varok annyira...
2008. nov. 21. 20:15
Velem is folyton ez van...az örök elégedetlenség...és annyira utálom magam emiatt...mert ez kihat olykor a környezetemre...és ezt nem akarom...
9. syria (válaszként erre: 2. - Bocaka)
2008. nov. 21. 20:14

Egy nagyon régi sláger szövegét tudom idézni (ha jól emlékszem, Harangozó Teri énekelte)

„Az ember furcsa szerzet, mert amit már megszerzett, az neki mind egyszer csak semmi, álmunkat elrejtjük, egymásról nem is sejtjük, hogy mindenki más szeretne lenni. Mért az a szép, ami éppen nem a miénk, mért harcolunk, mindig mást akarunk…”

2008. nov. 21. 20:13
Vagy inkabb ugy mondanam, hogy hiaba talalom meg a jot a jelenben (vagy akar a rosszat)az akkor azt jelenti szamomra, hogy egy lepessel kozelebb kerultem ahhoz, amit varok. (ami neha megfoghatatlan)
7. bocaka (válaszként erre: 5. - Jocika)
2008. nov. 21. 20:11
Ezt igy konkretan nem vettem eszre, mert azert megtalalom a jelenben is azt, ami jo, de megis valamiert tukon ulok.
6. bocaka (válaszként erre: 4. - Moncsicsi83)
2008. nov. 21. 20:09
Szeretem, amit csinalok, parommal is jol vagyunk. Igazabol unatkozni sincs idom, mert van egy masfel eves kisfiam.
2008. nov. 21. 20:06

De, teljesen normális vagy, ezt az emberek jó része így éli meg, csak nincs tudatában.

Ha megfigyeled, sosem vagy a jelenben, az elméd állandóan a jövőbe vagy a múltban járkál.

Ha zavar, próbálj tudatosabb lenni, arra figyelni ahol és amit csinálsz, és ott megtalálni az örömet ahol éppen vagy.

2008. nov. 21. 20:04
Ilyen velem is szokott lenni.... Szerintem normális vagy, csak nem találod a helyed, nem tudod lekötni magad......... Vagy???? Nem tudom. Esetleg unatkozol? Nem azt csinálod amit szeretsz?
2008. nov. 21. 20:01
Tűz és a víz???
2008. nov. 21. 19:51

Parommal kulfoldon dolgozunk. Ha kint vagyunk, akkor haza mennek, ha otthon vagyunk, akkor alig varom, hogy ujra kiutazzunk. Ha anyosomeknal vagyunk, akkor szuleim hazaba vagyok, ha szuleimnel vagyunk, akkor meg anyosomekhoz. Hetkozben alig varom a hetveget, hetvegen pedig mar dolgozni akarok menni.....meg sorolhatnam.

Mitol lehet ez? Nem vagyok normalis?

2008. nov. 21. 19:49
Miert van az, hogy sosem erzem magam elegedettnek a jelenben? Mindig varok valamit es, ha az eljon, akkor valami mast...(folyt.kov)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook