Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért van az, hogy egyes pasik a házasság után elkényelmesednek? fórum

Miért van az, hogy egyes pasik a házasság után elkényelmesednek? (beszélgetős fórum)


46. Gica6 (válaszként erre: 42. - Tamianyu)
2010. márc. 23. 22:15
Úgy olvasol te engem, hogy én ezt ráhagyom? Most már elég messze lakik tőlem, nem is jön elég ritkán, úgyhogy azért van neki a nagy po..ja. Járjon neki kedvére. Teszünk rá mindketten(a párommal).
45. msaca
2010. márc. 23. 22:13
Én nem tudom ti hogy vagytok vele,de én sokszor anyós szidom, mert ugye a férjek, apák hülye szokásai, és nem megfelelő hozzáállása a dolgokhoz az ő saját szocializációjuk következménye. Vagyis ha nem volt jó a minta, akkor nem tudják mi a helyes magatartás.És nagyon igyekszem a fiaimat ennek tudatában nevelni.
2010. márc. 23. 22:12

Már próbáltam, de hajthatatlan,és felőrli a kapcsolatot a dolog...


De Anyuci irányítja, és ez baj...


Már mondtam Neki, hogy el fogok tűnni az ország másik végébe dolgozni, és csak akkor jövök haza, ha elszánta magát...

43. Tamianyu (válaszként erre: 40. - D4464aaf8a)
2010. márc. 23. 22:10
Ajjajjj,ebből lehetnek még gondok.meg kellene ezt szépen higgadtan beszélni vele.
42. Tamianyu (válaszként erre: 39. - Gica6)
2010. márc. 23. 22:09
Én a fiamat is megpróbálom rendre szoktatni(bár eléggé reménytelen esetnek tűnik),nem csak a lányaimat.Az meg,hogy ki milyen szemmel nézi ezt,kit érdekel?Habár merné nekem anyós a rosszallását kifejezni bármiért is?:-)))
2010. márc. 23. 22:09
szegény már nem is tud követni ennyi hozzászólást.... :)
40. d4464aaf8a (válaszként erre: 37. - Tamianyu)
2010. márc. 23. 22:09

Igen, mert 2.5 éves a kapcsolat, és nem tud otthonról elszakadni, én meg nem akarok egyedül élni...


De anyucihoz jobban ragaszkodik...

39. Gica6 (válaszként erre: 35. - Tamianyu)
2010. márc. 23. 22:07
Na ugye. Megmutatlak a nőnek.
38. Gica6 (válaszként erre: 21. - Gica6)
2010. márc. 23. 22:04
Jézuskám! Nem akartalak bántani Lolita! Nem gondoltam, hogy rosszindulatú lennél. Azt mondtam ezzel, hogy hálás lehetsz az Úrnak a párodért.
37. Tamianyu (válaszként erre: 31. - D4464aaf8a)
2010. márc. 23. 22:04

Ez okoz köztetek problémát?Mert nálam okozna amilyen anyósom van.Szerencsére nem a férjem a kedvenc gyereke...

De akkor amúgy neked sincsen okod panaszra,nem tökéletes senki,még mi sem talán...(na jó,talán mi igen:)))))

36. Lolita63 (válaszként erre: 29. - Bang11)
2010. márc. 23. 22:03

A 25 éves lányomnak nem nagyon kellett elmondanom,hiszen látja ...

Ő is olyan társat keres,aki figyelmes,önzetlen,fontos,hogy szeresse,segítő társa legyen jóban,rosszban.Azt hiszem a 27 év házasságnak is ez a titka. Mi mindent együtt csinálunk.Én főzök,Ő mosogat,besegít "kis kukta"módján a főzésben,porszívózik,sőt együtt vásárolunk:)És minden este kocsival jön értem a buszhoz,mert 40km-re dolgozok a lakhelyemtől.

35. Tamianyu (válaszként erre: 30. - Gica6)
2010. márc. 23. 22:03
Pedig én is így csinálom...
34. Tamianyu (válaszként erre: 29. - Bang11)
2010. márc. 23. 22:02

Nem tudom,hogy vannak-e ennek jelei,mert az udvarlás időszakában mindenki a legjobb arcát igyekszik mutatni.Az együtt élés alatt kezdenek kiderülni szerintem a dolgok,de látod írja a fórum indító,hogy nekik még akkor sem csak ami után össze házasodtak.Ez fokozatosan szokott jönni,hogy egyre elégedetlenebbek,legalábbis én így látom.Talán nem kell elnézni mindent,és átvenni a közös terhek összességét a nőnek,hagyni kell belőle a férjnek is.

Jobb tisztázni,hogy kinek mi a feladata a családban,amit Ő szívesen végez,hogy mindkét félre egyformán jusson teher,nem csak a nőre.Mondjuk annak meg természetesnek kellene lennie,hogy amikor állapotos a nő,akkor lehetőség szerint a férje minden átvállal helyette is.Nem tudom van-e jó recept,sajnos az életben semmire nincsen garancia,valami vagy bejön,vagy nem.

33. msaca (válaszként erre: 27. - D4464aaf8a)
2010. márc. 23. 22:02
Van ilyen műsor! Azt hiszem angolok csinálják. A feleség lelép és egy wellness szállodából nézi videón, hogy a férj hogyan boldogul otthon a gyerekekkel, meg a házimunkával. Hát azon is jókat lehet röhögni.
32. bang11
2010. márc. 23. 22:01
Anyának volt egy barátnője akinek volt egy fiatalabb faszija. Anyám mesélte mindig milyen beszólásai voltak a tagnak. például, mikor butorokat tologáltak akkor csak feküdt a kanapén az ismerőseik cipekedtek , azt mondta ő nem bútorszállító. Aztán még volt csomo lyen meg aztán a nő mindig átjött hozzánk tévézni, mert mindig mást akart nézni a pasas. Akkor még az az egytévés világ volt. Egyedül nevelt anyám, nekem lila fingom nem volt hogy a pasik télleg ilyenek..
2010. márc. 23. 22:00

Bár az én párom, egy nagy maci, nagyon rendes Pasi, egyetlen hibája, hogy nem tud anyuciról leszakadni, de ha itt van, akkor mindent megcsinál, ha megkérem..


Magától nem mindig, csak meg kell kérni, és nekiáll, amire kérem...


Elmegy bevásárolni, porszívóz, amikor beteg voltam, akkor még el is mosogatott, és a lakásban is mindent megcsinál,ha valami elromlik...


Csak az az egyetlen hibája van, hogy Anyuci pici fia...

30. Gica6
2010. márc. 23. 21:59
Rengeteg "szidást" hallgatok anyóspajtástól, mert a gyerekeket önállóságra nevelem. Úgy dondolom, már egész pici kortól elláthatja magát, össze is pakolhat, meg is fürödhet egyedül. Persze mindeki a maga szintjén. Teljesen fel vannak háborodva, hogy a lányok már óvodásként segítettek takarítani és ilyenek. Mert lusta vagyok, velük dolgoztatok. Sztem egy gyerek csak profitál abból, ha időben megtanulja ezeket a dolgokat. Fegyelemre is szoktatja őket.
29. bang11
2010. márc. 23. 21:56
Ti milyen tanácsokkal látnátok el a lányotokat, mi szerint válasszon férjet? Milyen jelekre érdemes, sőt kellene figyelni?
28. Tamianyu (válaszként erre: 21. - Gica6)
2010. márc. 23. 21:55
Nem hiszem,hogy rosszindulatból írta.Inkább,hogy lássátok ez nem természetes,hogy így viselkedik némelyik férfi.Én nem venném legalábbis természetesnek.Szerencsémre az én férjem sem viselkedik így,amikor meg terhes voltam,azt sem tudta hogyan ugráljon körbe,már amikor itthon volt szegényem.Pedig mi is a második évtizedet tapossuk együtt.Szerintem nem árt megleckéztetni azokat a pasikat,akik szerint a nő egy ingyen cseléd,és még reklamálhatnak is neki ezért-azért...
27. d4464aaf8a (válaszként erre: 9. - Aszija)
2010. márc. 23. 21:55

A sógornőm is ezt csinálja, hogy elmegy bevásárolni, egyedül, és a két kezében két nagy bevásárlótáska, és ha néha megkéri a Bátyjám, a Férjét, hogy menjen el elé, akkor lemarad a tvműsorról...


De tényleg, ebből valóságshowt lehetne írni, hogy pasik, Akik félnek a házimunkától, legalább egy hétre, vagy egy hónapra beköltöznének egy saját kis valóságshow-s házikóba, és saját magának kellene megcsinálni mindent, segítség nélkül...


Jó muris lenne...

26. msaca
2010. márc. 23. 21:55
Na ebbe a hibába én is sokszor bele szoktam esni. Vagyis, hogy mindent megcsinálok. Azt is ami egyébként nem az én dolgom lenne. Ma éppen a kazánt javítottam (szétcsavaroztam és kipucoltam, amit a szerelő is tett 8000-ért a múltkor). De én szerelem a kaput is, és a fürdőszoba csapot. A férjem dolgozik. Reggel hétkor megy, este hétkor jön. És ha szar napja volt még bunkó is!
25. bang11 (válaszként erre: 22. - D4464aaf8a)
2010. márc. 23. 21:54
Hiába mondod. Ezt látják, hogy a családban nem kell segíteni a másiknak. Apa sem segít. A könnyű végét fogják meg, nem hülyék ők sem.
2010. márc. 23. 21:53
NE LEGYÉL CSELÉD!Most állj a sarkadra,leckéztesd meg,őrízd meg a női mivoltodat,legyen tartás benned,ne alázkodj meg előtte!
23. Tamianyu (válaszként erre: 9. - Aszija)
2010. márc. 23. 21:52

Pf,ez sem semmi:0

Jól tökön kellene rugdosni ezeket a pasikat néha...

2010. márc. 23. 21:52

Én néha mondom a Bátyjám gyerkőceinek, hogy azért néha Anyának jól esne biztos, ha Valaki elmosogatna, vagy kivinné a szemetet, vagy esetleg porszívózna, és akkor nyafognak, meg hisztiznek, hogy Őket mindenki bántja...


És akkor előadom, hogy majd, pár év múlva emlékezzenek rám, hogy ha Nekik lesz családjuk, akkor milyen jól esne majd, ha Nekik is segítene Valaki otthon... De Nekik lehet beszélni...

21. Gica6 (válaszként erre: 8. - Lolita63)
2010. márc. 23. 21:51
Mire gondolsz? Gondolod, hagyjuk magunkat? Egy fenét! Tedd össze a két kezed a szerencsédért.
20. bang11
2010. márc. 23. 21:50
Azt látják, hogy meg lehet ezt tenni anyuval. úgy is megcsinálja egyedül.
19. bang11
2010. márc. 23. 21:49
Én sajnos azt gondolom, a gyerekek a példát eltanulják.
18. bang11 (válaszként erre: 13. - D4464aaf8a)
2010. márc. 23. 21:48
Te jól leírtad a lényeget, de ezt vizuálisan jobban él tudom képzelni :D
2010. márc. 23. 21:48

Néha a Sógornőm is mondja, hogy elmegy szabadságra, mert ötödmagára egyedül kell helyt állnia... A család a kisujját sem mozdítja egész nap...

A gyerkőcök el vannak kényelmesedve, egy szelet kenyeret nem tudnak megkenni maguknak, pedig már kamaszok...

A Bátyjám is egy kézmozdítást nem segít egész nap, és soha, mert ha hazaér, egész nap a tv, és a net előtt ül...


A gyerkőcök meg még szelektálnak is a kajákban...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook