Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért van az, hogy egyes pasik a házasság után elkényelmesednek? fórum

Miért van az, hogy egyes pasik a házasság után elkényelmesednek? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
16. Tamianyu (válaszként erre: 1. - Aszija)
2010. márc. 23. 21:47

Nem,nálunk nincs ilyen.de a helyedben pénteken amikor hazajön a munkából neki adnám a 2 gyereket,aztán vasárnap haza néznék,és megkérdezném minden rendben van-e,miért nincs kimosva vasalva,megfőzve,miért nincs rend...stb...

Az ilyen alakoktól a falra mászok,akik szerint egy nő 2 gyerekkel terhesen nem csinál otthon semmit.Mi a fenének csinált gyerekeket?

Nálunk is szinte minden az én dolgom,de azért,mert a férjem elmegy reggel 6 után dolgozni,aztán este 8-kor végez.De még Ő sajnálgat engem,és amikor hétvégén néha szabad,(mert szombaton is dolgozik délelőtt)akkor Ő látja el a 3 gyereket,segít amiben tud.Persze én ilyenkor pihenni küldöm,meg játszani a gyerekekkel,pont elég neki amennyit dolgozik.

Ülj le a férjeddel elbeszélgetni,mert ez így nagyon nem jó.Nehogy akkor kapj észbe,amikor már valami nőt is összeszedett.Igenis vegye ki a részét az otthoni teendőkből,mert ez neki is kötelessége nem csak neked.Neki meg nem vagy a szolgája!Hogyan viselkedhet így valaki a terhes feleségével,akit a tenyerén kellene hordozzon??!!

Felháborító.

15. 12eea710ce (válaszként erre: 11. - Bang11)
2010. márc. 23. 21:46

Igen csajok ez van!!!

Megyek mert engem vár a féjem. Most hívott :-)

Remélem nem csak azért mert szomjas :-D

14. msaca
2010. márc. 23. 21:46
Én azt hiszem ez a dolog nem újkeletű! Minden ember arra vágyik, hogy elismerjék, értékeljék. Őt magát éppen úgy, mint a munkáját. Sok-sok dícséret, megértés és kérés, nem pedig utasítás- szerintem ez a dolgok titka.
2010. márc. 23. 21:45
Igen, ez az, de a lényeg benne volt, röviden, tömören... :))
12. msaca
2010. márc. 23. 21:44
Naggyon jókat röhögök!
11. bang11 (válaszként erre: 3. - D4464aaf8a)
2010. márc. 23. 21:41

A férj hazaér a munkából és a három gyermekét pizsamában találja a kertben,

a sárban hemperegve játszanak, körülöttük üres kekszes dobozok, csipszes

zacsik, üdítős dobozok mindenhol szanaszét.

A feleség autójának az ajtaja tárva nyitva, csakúgy mint a kert bejárata, a

kutyának nyoma sincs.

Amikor belép a házba még nagyobb rendetlenség fogadja. Egy csillár

leszakadva törötten hever a földön, a szőnyeg a falhoz gyűrve. A nappaliban

a tv teljes hangerővel üvölt és mindenhol szanaszéjjel ruhadarabok és

játékok hevernek. A konyhában a mosogató dugig edényekkel, az asztalon és a

tűzhelyen ételmaradékok, a hűtő ajtaja tárva nyitva, a kutyakaja szétszórva a

földön, egy törött pohár az asztal alatt, kis kupac homok az ajtó mögött...


Egyből rohan fel a lépcsőn (átgázolva a további játékokon,ruhadarabokon és egyéb akadályokon) aggódva keresi a feleségét, attól tartva, hogy valami baja esett.

A hálószoba felé vezető úton észreveszi, hogy a fürdőszoba ajtaja alatt ömlik ki a víz a folyosóra, bent csuromvíz minden, a WC-papír legöngyölítve, borotvahab és fogkrém a tükörre kenve...

Most már rohan a hálószobába felkészülve a legrosszabbra.


És a feleségét ott találja az ágyban...édesen összekucorodva, egy könyvvel a

kezében, aki észrevéve, hogy megjött, felnéz és mosolyogva megkérdi tőle:

- Szia drágám, hogy telt a napod?

A férj dühösen nézi:

- De mi a fene történt ma itt?

A feleség ártatlanul:

- Tudod mindennap, amikor hazajössz a munkából, meg szoktad kérdezni hogy

mi a faszt csinálok egész nap?

Férj még dühösebben:

- Persze... ÉS?

Ekkor a feleség édesen rámosolyog:

- HÁT MA NEM CSINÁLTAM SEMMIT!!!!

10. Lolita63 (válaszként erre: 9. - Aszija)
2010. márc. 23. 21:40

Ne hagyd magad,még nem késő!

Ott hagynám a gyerekeket többször rá,hogy vigyázzon Ő is rá.Hiszen a gyerekvállalás,nevelés,közös feladat!

2010. márc. 23. 21:37
Ismerős helyzet ez nálunk :).Most az a szokás nálunk hogy ha férjem hazaért a melobol én veszem a cuccom és irány egyedül bevásárolni a 1.5 km-re lévő multi áruházba mert a két kicsivel lehetetlenség vásárolni.Férjemnek két szokása van.1 Nyitja a nagykaput és még mielőtt kiállnék megkérdezi mennyi idő múlva érek haza vagy ha ezt elfelejtené : 2 mikor már ott vagyok az áruházban rámtelefonál hogy mikor érek már haza vagy meddig tart még mert nem bír a fiúkkal.Hozzáteszem a fiaim nagyon anyásak.Mikor elmegyek itthonról szólok férjemnek tedd tisztába a fiúkat.Mikor hazajövök úsznak a fiúk ebben-abban :( Kérdem nem tettet őket tisztába? válasz: nem mert nekem nem hagyták magukat.Na erre mit írtok?
2010. márc. 23. 21:36

Sziasztok!

Ez engem kissé meglepett!Az én férjem nem lustult el,pedig 27. éves házasok leszünk!:)

Mi lesz veletek ezután?Erre gondoltatok?

2010. márc. 23. 21:35
De van ám néha! Mondjad csak, mi a fenének szolgálod ki? Nincsen keze,lába? Hagyjad csak, hadd morogjon. Már nem az első topikban írom le, amit most fogok. Mondjad neki, vegyen fel háztartó nénit egy hónapra, fizesse ki, aztán morogjon, hogy a semmiért mennyit is fizetett. Morog az enyém is. Kevés nem teszi. Meg ki is próbáltathatod vele a te semmitevésedet. Utána tutti csend lesz részéről. Sok sikert hozzá! :)
2010. márc. 23. 21:35

A múltkor olvastam valahol egy történetet. A pasi egyszer azt kívánta, hogy bárcsak egy napra a felesége bőrébe bújhatna. Míg ő dolgozik, addig a nő semmit sem csinál otthon. Akkor megtapasztalta, hogy bizony mennyi mindent meg kell csinálni egy nőnek. Este visszaváltozott volna, de 9 hónapra a felesége testében maradt, mert terhes lett.

Jó kis történet volt, kár, hogy a pasik egy fikarcnyit sem gondolnak bele abba, hogy mennyi mindent kell csinálni. Ugye, amíg a nő otthon van GYESEn, addig a pasi a kenyérkereső a családban. Így elvárja, hogy a kemény munka után kiszolgálják. ÁÁÁ ez az egész emancipáció egy nagy humbuk.

2010. márc. 23. 21:34
Ezt te szó nélkül hagyod?
4. féknyom (válaszként erre: 2. - Ekka)
2010. márc. 23. 21:33
7!:)
2010. márc. 23. 21:32

Sajnos sok Pasi lesz kényelmes a házasság után...


Magukra kellene hagyni legalább egy hétig, és akkor megtudnák, mi a házimunka...


Nemrég olvastam talán egy viccben, hogy a férj megy haza, rengeteg szennyesedény, kosz, rendetlenség, stb..., és a férj megkérdezi a nejét, hogy mit csinált egész nap... Mire az asszony: Mindig azt kérdezed drágám, hogy mi a fenét csinálok itthon egész nap, hát ma semmit sem csináltam...

2. Ekka
2010. márc. 23. 21:31
Hidd el, hogy 10 pasiból 9 ilyen.. na jó. Lehet, hogy csak 8...:)
2010. márc. 23. 21:29
Sziasztok! Amig csak együtt jártunk, majd együtt éltünk a párommal teljesen rendben ment minden.Megszületett az első fiunk, már útban volt a második baba mikor összeházasodtunk, akkor voltam 8 hónapos terhes.Az esküvő pénz hiányában 2 tanúval zajlott és slussz.Házasság után férjem kicsit elkényelmesedett sokkal kevesebb dolgot tesz meg amit előtte mindig megcsinált bizonyos dolgokért nógatni kell.Szinte természetesnek veszi, hogy kiszolgáljam.Terhes vagyok megint, ha valamit nem teszek meg mire hazaér, mert nem bírtam akkor is a foga alatt morog hogy egész nap nem csináltam semmit.Ha hazaér a munkából mondom itt vannak a gyerekek fáradt vagyok pihennék.Jön a beszólás mitől vagy te fáradt egész nap nem csinálsz itthon semmit.Ez azért kicsit rossz. Nálatok is van ilyen helyzet?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook