Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért van az, hogy az anyós egy olyan nőnek nyalizik, aki durván bántotta a fiát, engem pedig úgy kezel mint egy utolsó senkiházit?? fórum

Miért van az, hogy az anyós egy olyan nőnek nyalizik, aki durván bántotta a fiát, engem pedig úgy kezel mint egy utolsó senkiházit?? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. júl. 1. 12:10

Azért, mert most már te vagy az a potenciális ellenség, aki kell a fiának, és aki elveszi tőle őt.

A másik nő már nem ellenfél neki (remélhetőleg neked se), ezért összefogtak ellened. Az ex mindig utálja a volt pasija jelenlegi párját, így anyósod cinkosra talált benne.


Ki kell nevetni őket. Az jobban fáj, mint egy rossz szó! Ha a párod is inkább melletted áll, akkor meg nincs kérdés. Ne zavarjon a dolog, őket ez jobban fogja irritálni...

7. 5ecdbe2950 (válaszként erre: 5. - Dca7af89ee)
2010. júl. 1. 12:09
Jól beszélsz!!!
2010. júl. 1. 12:09

Mit csinál? Nyalizik?

Hát hadd bánjon úgy vele, ahogy akar, téged ez miért zavar?

A másik menyjelölt egyébként a férjed testvérének a menyasszonya, vagy hogy jön a képbe?

2010. júl. 1. 12:08
Ja igen, és én lesz.rom ha nem kedvel, amíg a fia az ENYÉM!!! :))
2010. júl. 1. 12:07
Hasonló helyzetben vagyok:)) csak az én drágám nem jött össze a csajjal
2010. júl. 1. 12:06
lehet őt akarta menyének:-(
2010. júl. 1. 12:06
Pár hónapig semmi gond nem volt, amíg a másik menyjelölt fel nem kavarta az életüket. Lelkileg tönkrevágta a fiát, mégis neki nyal de nagyon durván és azóta velem úgy bánik, mint eddig sosem...Nem értem...
2010. júl. 1. 12:05
Miért van az, hogy az anyós egy olyan nőnek nyalizik, aki durván bántotta a fiát, engem pedig úgy kezel mint egy utolsó senkiházit??
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook