Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért van az, hogy az anyós egy olyan nőnek nyalizik, aki durván bántotta a fiát, engem pedig úgy kezel mint egy utolsó senkiházit?? fórum

Miért van az, hogy az anyós egy olyan nőnek nyalizik, aki durván bántotta a fiát, engem pedig úgy kezel mint egy utolsó senkiházit?? (beszélgetős fórum)


1 2 3
38. Gixy28
2010. júl. 1. 16:36
A baj csak az, hogy a másik lány a 6-7 év alatt (és ezt a párom testvére mondta) sose segített neki semmiben sem. Értem ez alatt a háztartásba való besegítést (főzés, takarítás stb.). Én meg az első pillanattól kezdve azt lestem, hogy miben tudnék neki segíteni! Amúgy lehet, hogy ez nem is féltékenység, hanem inkább irigység, csak abból indulok ki, hogy a párom tavaly vett egy házat és ha ott vagyunk és csinálgatunk valamit, akkor mindig tiszta ideg, hogy miért kell örökké ott lenni, meg ha elmondjuk, hogy mit hogy szeretnénk kialakítani, akkor az biztos nem jó, és beleavatkozik ebbe is. Hát már lassan én sem értem az egészet... :( Amúgy, ha olyan szar "háziasszony" lennék, akkor a párom nem enne pl a húslevesemből kapásból 3 tányérral...most ez csak egy példa volt a sok közül. Érti valaki, hogy mit akarok ezzel mondani??
37. andi6020 (válaszként erre: 18. - Homokóra)
2010. júl. 1. 14:14
Miért ne lehetne? Nem is értem, ezt miért mondod. Te jó anyós vagy. Bár mindegyik ilyen lenne. De sajna nem minden anyós ilyen! Pont neked nem kell ezt magyarázni. Ahogy van "szar" anya, úgy van "szar" anyós is. Kinek mi jut.
36. flasch (válaszként erre: 35. - Jozsi.38)
2010. júl. 1. 13:56
muszáj, mert különben csak a párom kínlódna. de hihetetlen, hogy ezt nem mérik fel a mindenttudó eszükkel. hogy elsősorba nem a menyüknek rossz ha utálkodnak, hanem a saját gyereküknek, aki szereti azt a nőt, akit választott!!!
2010. júl. 1. 13:55
látom érted a lényeget :-)
34. flasch (válaszként erre: 33. - Jozsi.38)
2010. júl. 1. 13:28
:) csak hiszik, hogy tudnak valamit is. de a béke kedvéért jobb meghagyni őket abban a hitben :P
2010. júl. 1. 13:25
mert az anyós mindig mindent jobban tud, azt is mi a jó a fiacskájának :-)
32. flasch (válaszként erre: 31. - Jozsi.38)
2010. júl. 1. 13:23
igy van, csak az a kérdés, hogy miért neki kell, hogy tetszedjen a FIA felesége???! itt kicsit képzavarban vannak szegény anyósok...ha a fiának jó és boldog vele, neki miért érzi, hogy joga van beleavatkozni???
2010. júl. 1. 13:15
ez szerintem egy olyan dolog hoy meg van róla győződve hogy a fia jobbat érdemel legalábbis amikor én még csak jártam a férjemmel anyám ezt mondta nekem hogy jobbat érdemlek, de nem lett igaza :-) más szóval meg van az elképzelése milyennek kéne lennie a menyének és te nem passzolsz az elképzeléseibe
30. flasch (válaszként erre: 29. - Db78bacc4f)
2010. júl. 1. 13:15
igaz!
2010. júl. 1. 13:14
Az anyósokon soha nem lehet kiigazodni. Vagy kifogod vagy egész életedbe keresztbe tesz. Érthetetlenek!!
28. 30d5fdc0b3 (válaszként erre: 2. - Gixy28)
2010. júl. 1. 13:13
Azért,mert fél szemébe kimondani azt,amit valójában a másik mennyjelöltről gondol,és úgy oldotta meg,hogy mivel Neked valamiért odamer mondogatni,Rajtad veri le.Bunkó megoldás,de leírásodból ezt vettem ki.
27. flasch (válaszként erre: 1. - Gixy28)
2010. júl. 1. 13:06
erre pedig az a valós válasz, mert nem az a lényeg, hogy a fia kivel boldog(hisz akkor őt nem viselné el, akinek most nyalizik, hisz te teszed boldoggá a gyerekét) hanem az a lényeg, hogy neki ki volt szimpibb. és sajna itt te maradsz alul,valamiért...
26. flasch (válaszként erre: 25. - Homokóra)
2010. júl. 1. 13:04

szerintem pedig ha a fiús anyák, le tudnának szakadni a saját gyerekükről - bizonyos életkor után- nem lenne ennyi ilyen irányú gond, mint amit a topicnyitó is irt. mert nyilvánvaló, hogy ha nem tett semmi rosszat ellene, akkor a puszta személye okán viselkedik igy, amit ők ugye megengedhetnek maguknak....

nem véletlen mondják, hogy "anya-fia szerelem" ...

van normálisan gondolkodó fiús anya is, de azért a többség sajna nem ilyen....

2010. júl. 1. 13:01
Még azért annyi..hogy a lányomnak is van anyósa...és tudod, a lányos anyákon sok minden függ, hogy később milyen lesz a kapcsolat anyós és meny között..
24. flasch (válaszként erre: 23. - Homokóra)
2010. júl. 1. 13:01
:D megköszönöm :D
23. homokóra (válaszként erre: 22. - Flasch)
2010. júl. 1. 12:58

Tudod, mikor ilyeneket olvasok, hálát adok a sorsnak, hogy elkerült az ilyen mentalitású meny...nehéz lehet..

S nem rugózok tovább..

22. flasch (válaszként erre: 21. - Homokóra)
2010. júl. 1. 12:54
nem az bántja, természetesen, hanem az, hogy nem ők választhatták ki, hogy kivel legyen az. meg, hogy régen másképp mentek a dolgok. hát, sajna van aki előbb született, de nem hiszem,hogy ezen kellene rugózni. de azt hiszem én talán jobban ismerem a saját anyósomat....
21. homokóra (válaszként erre: 19. - Flasch)
2010. júl. 1. 12:50
Azt gondolod, hogy anyósodat bántja az, hogy a fia boldog..ezt nem komoly, ugye?
20. 47857a36a5 (válaszként erre: 17. - 793a9334d7)
2010. júl. 1. 12:49
Hát ezt én sem értem..
19. flasch (válaszként erre: 18. - Homokóra)
2010. júl. 1. 12:48

na persze.....

akkor az én anyósom biztos a holdról jött, mert róla ezt sajna nem lehet elmondani.

18. homokóra (válaszként erre: 16. - Flasch)
2010. júl. 1. 12:47
Ha nincs gyereked, akkor nem is tudhatod, hogy egy anya sosem féltékeny a gyereke boldogságára...
17. 793a9334d7 (válaszként erre: 11. - Gixy28)
2010. júl. 1. 12:47
Bocs, de nem értem: szóval a férjednek és a testvérének ugyanaz a nő volt a csaja?
16. flasch (válaszként erre: 15. - Homokóra)
2010. júl. 1. 12:46
nincs. de anyósom van .....
15. homokóra (válaszként erre: 14. - Flasch)
2010. júl. 1. 12:44
Van neked gyereked?
14. flasch (válaszként erre: 11. - Gixy28)
2010. júl. 1. 12:43
szerintem inkább arra féltékeny, hogy ti ketten a fiával vagytok meg jól :) szegény elfelejtette már, hogy ő is volt fiatal.:P
13. homokóra (válaszként erre: 11. - Gixy28)
2010. júl. 1. 12:40

"Talán féltékeny arra, hogy nekünk jó a kapcsolatunk a másik fiának meg lelkibánata van?"


Ezt azért nem hinném..egy anya nem féltékeny a gyereke jól működő kapcsolatára..lehet, hogy aggódik a másik fia miatt, de nem hiszem, hogy ez összefügg azzal, amit írtál..

2010. júl. 1. 12:30
Pffhh, ez magas... Ki tudja, mi játszódik le egy anyóssárkány fejében?! Ha neked ér annyit a dolog, akkor ülj le vele, és kérdezd meg tőle, hogy mi baja van. Tiszta sor. Néha beválik.
11. Gixy28
2010. júl. 1. 12:20
A lényeg, hogy a páromnak van egy testvére. Mikor mi összekerültünk neki volt ez a nője úgy kb 6-7 évig. Engem is az első pillanattól kezdve megszeretett, legalábbis eddig azt hittem. Aztán ez a csaj megcsinálta a fesztivált és onnantól kezdve bele akar szólni a mi kapcsolatunkba, meg akarja mondani, hogy mikor mit és hogyan csináljunk, ha a párom nincs ott, akkor flegmázik, bunkózik velem. Nekem szidja a másik csajt a szemébe meg jópofizik ezerrel. Ha a párom ott van velünk akkor meg kenyérre lehet kenni, annyira kedves. Talán féltékeny arra, hogy nekünk jó a kapcsolatunk a másik fiának meg lelkibánata van?
2010. júl. 1. 12:14

Ez egy megfejthetetlen kérdés. Hasónló szitu, és nem jövök rá miért... Bár nálunk mindhárom fiának kinézett 1-1 nőt még jó pár éve, egyik se a kiszemeltet vette el, mi, mostani menyek meg csak hallgatunk, hogy miket mond rólunk....

Mindenesetre nem lakik velünk, így én is lesz.rom a véleményét.

9. homokóra (válaszként erre: 5. - Dca7af89ee)
2010. júl. 1. 12:10
Nem csak a tiéd...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook