Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A munkatársnőm állandóan szivat, majd mikor ketten maradunk és unatkozik akkkor engem akar szórakoztatni, szinte nyalizik. Mit tegyek? fórum

A munkatársnőm állandóan szivat, majd mikor ketten maradunk és unatkozik akkkor engem akar szórakoztatni, szinte nyalizik. Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2
33. Cucicsillag (válaszként erre: 21. - Szafaripók)
2013. nov. 9. 18:54
Na,arra en is kivi lennek...
32. Carpediem* (válaszként erre: 27. - 77c8114ce7)
2013. nov. 9. 18:33

nah ennek örülök, :):):)

reméljük tartós ha nem, akkor ismételt oltás kell neki!!!!

:)

Ez az, így tanulsz meg élni a munkahelyen :)

2013. nov. 9. 18:31

ez az egyik hátránya, ha sok nő dolgozik egy szobában, valóban igaz a mondás, hogy két dudás egy csárdában nem fér meg.

Amúgy ha nem változtatsz, mindenhol ezt fogod tapasztalni, nem csak itt.

Gyenge vagy, állj fel mond el neki szépen, hogy hadjon békén, ha nem érti akkor csúnyán!!!

Ha ezt nem teszed meg, akkor előbb gyomorproblémáid lesznek, majd kirúgnak, vagy esetleg te mondasz fel, de ha a következő helyen is nőkkel leszel, ugyan ez lesz, mindenhol van egy kis, g....

Ez élettapasztalat.

Sajna kell a nagy pofa :)

30. syria (válaszként erre: 27. - 77c8114ce7)
2013. nov. 9. 18:26
Reméljük. :)
29. ina87
2013. nov. 9. 00:58
Soha nem szabad engedni h bárki piszkáljon a munkahelyen,lényegtelen h férfi,nő idösebb vagy fiatalab.ne hagyd magad még akk sem ha te valojába nem vagy az a tipus!
28. a0c1361e44 (válaszként erre: 27. - 77c8114ce7)
2013. nov. 8. 22:48
Ügyes:)
2013. nov. 8. 22:31
Köszönöm mindenkinek a válaszát a helyzet talán megoldótott, eddig tűrtem neki, kedves voltam, nem úgy mint ő, most viszont 2 napig ugyanúgy viselkedtem mint ő, kritizáltam, leszóltam, lenyomtam stb. és úgy néz ki, vette a lapot. remélem tartósan:)
26. syria (válaszként erre: 25. - A0c1361e44)
2013. nov. 8. 16:35
Viszont ajánlott egy lehetséges megoldást.
25. a0c1361e44 (válaszként erre: 21. - Szafaripók)
2013. nov. 7. 21:23
Igen, de amit te írsz az a vicceskedés, a fórumindító szerintem nem erről beszél.
24. syria (válaszként erre: 1. - 77c8114ce7)
2013. nov. 7. 21:13

A helyedben két dolgot tennék.

A személyiségétől (amit nem ismerek) függ, hogy melyik lenne a nyerő.


- kőkeményen levegőnek nézném

- ugyanúgy beszólogatnék, ahogy ő teszi veled.


De lehet, sőt, nagyon valószínű, hogy van harmadik (és sokadik) megoldás is. :)

23. sasmadar2 (válaszként erre: 22. - 20a5495f4f)
2013. nov. 7. 19:28
Ez az ilyen embereket nem érdekli. Hallgasd meg amit linkeltem, ha jól emlékszem, akkor benne van ez is.
2013. nov. 7. 11:03
mondd el neki, hogy ez neked nem tetszik
2013. nov. 7. 10:55

Azért kíváncsi lennék, pontosan mik azok a beszólogatások.

Lehet, hogy ő poénosnak gondolja, azt hiszi, vagytok olyan viszonyban, hogy megtehesse. Pedig szerinted meg nem. Ezért lehet, hogy ha kettesben vagytok, akkor meg közvetlenebb.

Nálunk volt egy kolléga, mindenki az ő vérét szívta. Amikor odakerültem, nem éreztem feljogosítva magam, hogy szinte ismeretlenül én is azt tegyem, de hamar csapattag lettem, és ment a dolog a részemről is. Mondjuk én őt félre hívtam, és elbeszélgettem vele erről, hogy ne vegye komolyan, mert én bírom. Bár már nem dolgozom ott, azóta is barátok vagyunk!:)


Szerintem ha fennáll ez a "szívatás", az első adandó alkalommal, amikor kettesben maradtok, mielőtt még ő rákezdene, kérdezz rá egyenesen, hogy hogy álltok egymással: mert téged összezavar a viselkedése, nem esik jól a piszkálódás, stb.

A válaszából tudni fogod, melyik az igazi énje!

2013. nov. 7. 08:31
És, ahogy tettem? Az első 1 évben játszottam vele. Meghallgattam a panaszait, amikor arról beszélt, hogy mindenki hülye, csak ő nem. De, ahogy nyeregben éreztem magam (tudás+tapasztalat a munkahelyen), bizony rendbe tettem. Elmondtam a véleményemet. Nem hagytam ki egy csesztetést sem. Mindig visszavágtam neki valamit. Persze én sokkal finomabban. Megmutattam neki, hogy százszor jobb vagyok nála a melóban, de innentől már ez zavarta. Rájött, hogy csak úgy tud labdába rúgni, ha alám tesz. És meg is tette. A hátam mögött folyamatosan hülyézett, ami persze valahogy mindig visszajutott hozzám. A jó az volt a dologban, hogy a többiekkel is ezt csinálta. Amikor rájött, hogy nekem ő nem ellenfél, csak csendben furkálódott. Ez rosszabb volt a nyílt harcnál, mert nem tudtam véleményezni, senkit nem érdekelt az én verzióm, csak azokat, akikkel szintén ezt csinálta. Aztán összefogtunk és 6 ember világosította fel sötét elméjét, hogy milyen ember ő. Egy utolsó tettével, az egész csapat alá tett, aminek az lett az eredménye, hogy áthelyezték egy másik területre. Ez október elején volt. Azóta az életünk nyugodt:) és kíváncsian várjuk, hogy mikor borul a bili az új helyén, mert azt tudjuk, hogy azokra a kollégákra miket mondott:)
19. a0c1361e44 (válaszként erre: 3. - Licsi)
2013. nov. 7. 08:18

Nem a kora miatt teszi, hanem azért, mert ilyen a stílusa, ezt tanulta, ezt hozta magával.

Engem pl. egy nálam fiatalabb szekált éveken át.

18. ittmost (válaszként erre: 8. - 77c8114ce7)
2013. nov. 7. 08:00

Na,kész,ezen betojok..hogy itt mindenki oylan okos,h megmondja,h ezt sem írná ki topikba,meg azt se,mert ez így ciki,az meg úgy gáéz,meg lejáratoda másikat..de mégis itt vannak,és írkálnak.

Oldd meg..persze,majd ha több tapasztalatod lesz,a kkor lesz megoldási ötleted.

valószínű,ők már pelenkásan is mindent megoldottak,és jól,és máig is tökéletesen működik minden emberi kapcsolatuk..pfff.


És most a lényegre:gondolom,úgy érzed,h ez a nő valójában nem szeret téged,ugye? Ha igen,akkor ugye nem volna akkora baj végleg elvadítani magadtól,h többet ne is igen kelljen beszélned vele?

2013. nov. 7. 02:04

Ez talán közvetlen link lesz az előadásokhoz. Ha nem, akkor iratkozz fel.

kernertraining.hu/feliratkozas-veglegesitese/

16. sasmadar2 (válaszként erre: 1. - 77c8114ce7)
2013. nov. 7. 02:01

Ez a verbális terror. Meg van ennek is az "ellenszere"

Iratkozz fel a kernertraining.hu 50 részes oktató hírlevelére.

Nagyon hasznos, egyébként bármikor le lehet róla iratkozni.

Nagyon korrekt emberek, mármint a Tibor és a felesége.


A feliratkozás után kapsz egy emailt abban lesz egy link.

Ott találsz két előadást az egyik pont az ilyen típusú emberek kezeléséről szól. Elég jól használható technikákkal.

2013. nov. 7. 00:03

Amikor kettesben maradtok, tegyél úgy, mintha nem hallanád, mintha ott sem lenne. Egyébként meg nézz rá lesújtóan. Vagy gondold azt, hogy egy olyan kígyó, féreg, stb., amitől undorodnál, ha meg kellene fogni.

Gyakorold otthon a tükör előtt a nézést!!! :D


Én egyébként nem szólnék semmit, majd csak észreveszi magát...


Még lehetne egy tanácsom? Nem szükséges megfogadni, de azért olvasd el kérlek! Tudom, hogy nem egyszerű csak úgy pikk-pakk leakasztani egy új munkahelyet. Mégis, ha nagyon rosszul érzed magad, próbálj meg keresni másikat. Azt is elmondom, miért. Az emberek az életük nagy részét a munkahelyükön töltik. Azok, akik utálják a munkájukat vagy a munkatársaikat, idővel megkeseredett emberekké válnak. Ne hagyd, hogy Veled ez megtörténjen! Persze, ha érzel magadban elég erőt... :)

Nem kell arról senkinek tudnia, hogy új munkát keresel... :) Próbaidős vagy már véglegesített vagy? Határozott idős vagy határozatlan?

2013. nov. 6. 23:59

A kolleganőd lehet észre sem veszi mit csinál veled, lehet ilyen a természete és ott rajtad csattan. Mond meg neki először, hogy ahogy beszél veled a többiek jelenlétében, az téged zavar, bánt. Lehet hogy nem is útál. Amikor kettesben vagytok, nyugodt hangnemben, és egyszerűen mond el ezt neki. Lehet hogy észbe kap, esetleg még bocsnatot is kér.


Csak akkor gondolkozz el más lehetőségen, ha ez nem jön be.

13. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - 77c8114ce7)
2013. nov. 6. 23:39
Azért nyalizik mert kétszínű és gyáva. + divat.
12. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - 77c8114ce7)
2013. nov. 6. 23:30

Nah...most őszinte leszek. Ez a legkényesebb téma, mert akármit csinálsz, vannak olyan alamuszi férgek, akik lehet hogy csöndben maradnak, de mennek hátra nyalakodni, mindent elkövetnek hogy kitúrjanak, és még te nem is tudsz róla. A kígyókkal csak két dolgot lehet tenni. Lekaszabolni vagy elmenekülni. Mélyen legbelül sérültek, baromi gyávák, azért futnak a kollégákhoz vagy a föncsihez. Ha magukra maradnak veled, az egy kőkemény tükör, be vannak kakálva, ezért veszik fel a maszkot vagy mennek át a másik szobába. Nem mernek egyedül lenni, főleg veled nem, mert akkor magukra kell hogy maradjanak és magukba kell hogy nézzenek.


A legkínosabb mindig a csend, mert az a legtisztább tükör.

11. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - 77c8114ce7)
2013. nov. 6. 23:21

Üsd szét a fejét. :)))


Két-három óra box és nem unatkoztok... :)))

2013. nov. 6. 23:06
Tessék visszaszólni.Közöld vele,hogy csak akkor szóljon hozzád,ha munkával kapcsolatos a mondanivalója és ezt normál hangnemben el tudja mondani.Ha nem,akkor lehet takarodni vissza a helyére.Van egy pont,amikor már nem kell eltűrni mindent az idősebbeknek sem!!!!Állj a sarkadra és ne hagyd magad elnyomni!
2013. nov. 6. 23:02

Ehhez pedig hozzá kell szokni, mármint nem úgy értem, hogy akkor kénytelen vagy tűrni, de sajnos ilyen emberek vannak az életben. Volt olyan munkahelyem, ahol a kolléga nő a ku..a anyámba is elküldött naponta 10000x és folyamatosan szidott, ócsárolt, mert Ő nem kapta meg azt a munkát, amire engem felvettek. Pedig becsületesen kerültem oda, a végzettségem és a tapasztalatom miatt, nem pedig azért mert széttettem a lábam valakinek. Sajnos Ő ezzel ordibálta tele a munkahelyet nap mint nap.

Sajnos feladtam a harcot és a saját magam nyugalma érdekében ott hagytam a munkahelyet.

Persze neked azért nem kell ott hagyod, de csipkelődik, akkor csípj vissza.

8. 77c8114ce7 (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2013. nov. 6. 22:58
Nem vagyok hozzászokva, hogy bántanak sajnos...
7. andi6020 (válaszként erre: 1. - 77c8114ce7)
2013. nov. 6. 22:55

Oldd meg valahogy! Nem hiszem, hogy ehhez fórum kellene.

Vagy mégis?

6. b59d50028c (válaszként erre: 5. - 77c8114ce7)
2013. nov. 6. 22:54
Azért tanít meg az élet.
5. 77c8114ce7 (válaszként erre: 2. - B59d50028c)
2013. nov. 6. 22:40
Az iskolában nem készítettek fel utálatos vénasszonyokra sajnos.
4. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - 77c8114ce7)
2013. nov. 6. 22:40
Epp azert,mert idosebb lehetne ennyi esze, hgy ez nem igy muxik! Beszeld meg vele, hgy ne legyen ennyire rapszodikus, akkor dontse el, hgy bir vagy nem bir, meg amugy a munkahelyen sem kell mindenkinek imadnia egymast, szval allj ki magadert :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook