Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért van az, hogy a legtöbb nudistát nem szeretnéd meztelenül látni? fórum

Miért van az, hogy a legtöbb nudistát nem szeretnéd meztelenül látni? (beszélgetős fórum)


1 2
10. csutika100 (válaszként erre: 7. - Masször)
2009. máj. 26. 07:22
Egyetértek.
9. Kijózanító (válaszként erre: 7. - Masször)
2009. máj. 25. 23:55
Alázattal kell megállnunk a másik ember egyénisége, személyisége előtt, és el kell tudnunk fogadni azt, hogy az sok tekintetben "más" mint mi.
8. funny.suzie (válaszként erre: 7. - Masször)
2009. máj. 25. 23:39

teljesen egyetértek Veled!!

Nem szeretem a nudistrandokat, a világért se mennék. De aki így érzi jól magát, szíves joga!

2009. máj. 25. 23:20

Bocsánat, de meztelen testeket nézegetni a peep-shaw-ba kell járni!

Aki nudizni jár az nem magát akarja mutogatni! És nem másokat mustrálgatni!!!!!

Ha a 70 éves kukacok zavarnak, javaslom a női napozót, ott külön csinálhatod!

Ha nem derült volna ki, fel vagyok háborodva!

2009. máj. 25. 23:04

Igazándiból szerintem aki nudizik, az (elnézést a kifejezésért) pont telibeszarja, hogy ki mit gondol róla...

Mindenkinek joga van hozzá, de mindenkinek joga van ahhoz is, hogy ha kiviszi a családot teszem azt egy bányatóhoz, akkor a gyerek ne 70 éves kukacokat lásson himbilimbizni...

Semmi bajom vele, de valahogy külön kellene csinálni.

5. 80ASIQ (válaszként erre: 2. - Kijózanító)
2009. máj. 25. 22:30

Te a vesémbe látsz?

Áhh! Jó emberismerő vagy.

De akkor a választ is tudod!

Vagy lehet, azt hiszed, én más ok miatt nem akarok minden nudistát "megcsodálni".

Válaszom: A férfiakat kapásból kizárom mint kíváncsiság tárgyát.

A nők nagy része kövér, sovány, aránytalan testalkatú, ormótlan, csúnya, ronda, öreg, esetleg gyerek. Ez igaz a legtöbb nudistára.

A többire viszont kíváncsi vagyok, régen képes voltam 100 km-t vezetni, hogy eljussak a legközelebbi nudista strandra, hogy lássak néhány valóban szép és jó nőt. Láttam is. Érdekes, hogy volt aki bomba volt felöltözve, de levetkőzés után csalódást keltett. Volt aki szürke egér volt, de meztelen már bomba nő lett. És a fordítottja: meztelewn jelentéktelenm, de amikor felöltözött hazamenés előtt, evett a fene, hogy nem vetkőzik vissza!

2009. máj. 25. 22:25

Vannak emberek akik levetkőzve és vannak akik felöltözve néznek ki jól :)

(de, szerintem, ha nudi, akkor nemcsak a szép fiatal szexis nőknek, mindenkinek joga van vetkőzni:)

3. sundance (válaszként erre: 2. - Kijózanító)
2009. máj. 25. 22:25
Hát tudod, egy izmos pasit szívesen látnék a nudista strandon, de egy 70 éves bácsit nem nagyon. Mindenkinek szíve joga nudizni, de nem mindig esztétikus látvány...
2009. máj. 25. 22:20
?
2009. máj. 25. 22:19
Miért van az, hogy a legtöbb nudistát nem szeretnéd meztelenül látni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook