Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért változik? fórum

Miért változik? (beszélgetős fórum)


1 2
4. rockcica (válaszként erre: 3. - Andita1)
2019. aug. 26. 11:57
Mindennap elmondom.. De az a baj hogy a gyerekkel nem tudna mit kezdeni fél napig. A délelőtti bejelentett állása ami fix, háromig tart, negyed négyre hazaér, utána én 4-8ig, vagy-10 ig tudnék munkát vállalni.Pótolnám pont azt a pénzt amit délután megkeres. Nem akarja.
3. andita1 (válaszként erre: 1. - Rockcica)
2019. aug. 26. 11:16
2 munkahely nagyon megterhelő. Lehet hogy akkor így gondolta jónak és/vagy helyesnek, hogy ne te dolgozz, de azóta marhára fáradt lehet. A helyedben beszélnék vele. Elmondhatnád, hogy látod hogy fáradt és ezért még az imádott gyerek sírása is sok neki, és épp ezért inkább te mennél vissza dolgozni.
2. OuJangJi (válaszként erre: 1. - Rockcica)
2019. aug. 26. 11:04

Nagyon sajnálom. Talán neki több idő kell a teljes belerázódáshoz. Ez egy teljesen új elethelyzet és elég sokat dolgozik. Adj neki időt, foglalkozz vele is sokat.

Aludjatok egy ideig külön tőle a babával, amíg a kicsi teljesen át nem alussza az éjszakát.

Sok sikert kívánok, minden rendben lesz

2019. aug. 26. 10:42

10 éve tartó, boldog kapcsolatban fogant meg a gyermekünk. De érzem, valami már nem kerek..9 év után, egy éve született kisfiúval.Amikor összejöttünk, elmondtam neki mindent az életemről, ő is nekem, egy hét alatt olyan szerelem alakult ki közöttünk, amit kevesen mondhatnak el, mindenki irigyelt érte minket.

tökéletes lelki társ, mindent mindig megbeszéltünk, a szex nagyon jó, mindenben 90 százalékos vélemény egyezés, együtt megélt szabadság, bulik..Én az előző kapcsolatom csalódottsága miatt már nem akartam babát,(és ugye amiatt mert mi csak ketten vagyunk, nincs család, senki, csak magunkra számíthatunk,stb) ő igen, akart.. Mellette egy két év alatt nekem is megváltozott a véleményem, úgy gondoltam mindent legyőzünk, megoldunk együtt,a világ legjobb apukája lesz, és a Drága kisfiam ha megszületik, még inkább fokozni fogja ezt a tökéletességet..egy éve megszületett..gyönyörű szép kis manó..(8 hónapra, kicsi súllyal, három hétig kórházba volt, naponta 4* jártam be etetni) Imádom(imádjuk) az életem..olyan mintha benne lokalizálódott volna minden jó ami kettőnket egy párrá tette..De a Szerelmem már az elejétől megváltozott, ahogy hazajött a Csepp.... Egy pár napig ok volt minden, izgatottan lestük ahogy alszik, a pici testét csodáltuk fürcsi közben,háromóránként etettük, akkor még egyszer kétszer a párom is, hiszen a munkája megengedte hogy éjszaka is felkeljen, akkor még nem kellett korán kelnie..De minden nappal romlani kezdett valami.. Most ott tartunk, hogy már összerezzenek ha sír a pici, mert a párom idegbajt kap a sírástól, lecseszi!!!(és közli hogy nem normális) mintha értené mintha attól abbahagyná..Azóta két munkahelye van, reggel fél hatkor megy el, este 8-9 amire hazaér.Nem is várom el tőle hogy felkeljen(még egyszer felkel enni, kétszer háromszor meg csak sírdogál egy picit,(kiesik a cumi, rosszat álmodik, fáj a fogacska helye,(még egy sincs kinn) de ugye sajnos felébred rá az ember, nem tudunk mit csinálni. Ezt párom nem bírja már..Mérgelődik, és üvöltözik, olyanokat mond hogy milyen szar az élete,állandóan a gyerekkori traumáit hajtogatja, (amiket eddig is csinált mondjuk, de ezt annak tudtam be hogy nem annyit keresett amennyit szeretet volna(ez most változott, jól keres a két melóhelyen, simán el tud tartani minket)és annak még hogy nem volt gyerek, állandóan azt szajkózta amíg nem volt, hogy ő milyen szerencsétlen hogy ez neki nem adatik meg.Tehát már ez sincs.Most mégsem boldog...Szereti pedig a Drágámat, puszilgatja, tisztába teszi , megeteti most is napközbe ha úgy van, mindent megad neki..De ha sír, kikel magából.. Nagyon nehezen viselem, legfőképp azért, mert tudom hogy ez egy olyan "probléma" amit egyenlőre amíg kicsi,nem lehet megoldani.Ha lenne anyám, vagy valakim akkor már egy párszor átcuccoltam volna..Nem bírom elviselni az állandó morgást. tudom hogy fáradt,(én is az vagyok.) De azt sem én mondtam hogy két melót vállaljon, amikor a pici fél éves lett én el akartam menni dolgozni, fél napot akkor én lettem volna itthon, felet meg ő..De inkább keresett egy + munkát.Én az egész háztartást viszem, neki tényleg semmit nem kell csinálnia, nem cseszegetem, nem teszek semmiért se szemrehányásokat, kedves vagyok ugyanúgy, ugyanúgy puszilgatom, szeretgetem, becézgetem,(jó a szex sajnos leredukálódott, kb kétheti gyors menetre, amire hazaér, és elalszik a Babóka hulla fáradtak vagyunk..De nem változtam meg, nem lettem dagi, ugyanúgy nézek ki, nem lehányt pólóba vagyok, adok magamra ugyanúgy, tehát ez sem lehet baj) Mit tennétek a helyemben? Nagyon szeretem, de zavar hogy a Kicsi napi szinten hallja a dührohamait,ezáltal én is ideges leszek..Szeretem őt, de egyre nehezebben viselem. Nagyon jól el tudunk ugyanúgy lenni, egyszer egyszer már el is mentünk szórakozni is, koncert, diszkó , mozi stb, egy barátnőm vigyázott rá ..Minden héten találkozunk barátokkal is hétvégén, tehát az sincs hogy befásulna.. Nagyon el vagyok keseredve..

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook