Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miert tudnak a ferfiak mindig mindent jobban? fórum

Miert tudnak a ferfiak mindig mindent jobban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
15. 4726e582cf (válaszként erre: 13. - Tinendo)
2006. szept. 25. 07:31
Még, ha rá is jönnek, nem verik nagy dobra :), nehogy más is megtudja :DD, tisztelet a kivételnek persze :).
2006. szept. 25. 01:05

Csak azt gondolják magukról,csatlakozom a 13.hozzászólóhoz!!!!

!

2006. aug. 30. 11:29

Nem is tudnak mindig mindent jobban, csak azt hiszik.

Hiúak! Nagyon hiúak!

Azt hiszik,h. mindig nekik van igazuk. pedig nem. Néha rá is jönnek erre.

2006. aug. 14. 12:01

Mert hiúak a végtelenségig, tisztelet a kivételnek, és képtelenek beismerni, ha valamit nem tudnak, félnek attól, hogy a nő okosabb, azaz a nő lesz a "jobb". Kicsit nevetséges ez a "verseny", de ettől még létezik.


Érdekesség, hogy csak az a kapcsolatom működött, ahol a pasim okosabb volt nálam, nem volt könnyű ilyet találni. ;)

A válásom után direkt okosat kerestem.

11. 4726e582cf (válaszként erre: 10. - Emagdi)
2006. aug. 12. 11:30

INtelligencia kérdése. Egy kevésbé intelligens pasmag előadja nekem, hogy mennyire ért pl. az autókhoz, és a szerelőm elb*szarintott ezt-azt (mondjuk a 120-as ex-Skodámnál), nagylegénykedik. Én meg ezen csak mosolygok, mert nyilván akkor ugrott volna neki a kocsinak és szerelte volna meg önként, mielőtt pénzt adtam volna ki rá.

Ha intelligensebb a férfi, akkor elismeri a tudásod és még csak véletlen sem érezteti, hogy ő mennyire ász valamiben.

10. emagdi
2006. aug. 12. 08:21
nyilván nem tudnak mindent jobban, csak azt hiszik, hogy nekik jobban kell tudniuk mindent (így van programozva az agyuk), ezért igyekeznek ezt a látszatot kelteni/fenntartani.
9. v.erika (válaszként erre: 7. - 4726e582cf)
2006. aug. 11. 12:22
Igazad van,egyetértek én is veled.
2006. aug. 11. 10:48
Ezt en soha nem allitottam!!:))))))))( csak vicc!!!)
2006. aug. 11. 10:27

MIért lenne így? Én nem érzem, hogy többet tudnának nálam, nem is éreztetik velem. Bár igaz, ami igaz, elég karakán csaj vagyok :). Nem éppen egy női mintapéldány :).


De ha már itt tartunk, láttam már én is ilyet, hogy a pasi "lenézi" a csajt, azaz nem is ez a jó szó rá, hanem úgy gondolja, hogy többet tud nála pusztán azért, mert a nő visszahúzódó és engedelmes. Bár ugyanez a férfi velem ezt nem adta elő...


Különben, meg mindenki másban jó, kiegészítjük egymást és az egyik félnek sem lenne szabad így viselkednie, vagy éreztetni a másikkal, azt, hogy ő úgy gondolja többet tud. Ez uninteligenciára vall.

6. mothertiger (válaszként erre: 5. - DODICA)
2006. aug. 11. 09:17
Úristen, belőlem szóltál!!!
2006. aug. 11. 09:15
Nem is tudnak, csak azt hiszik! :)
2006. aug. 11. 08:34

Szerintem ez egy nagy probléma a nők elég nagy hányadánál. Ez persze nem jelenti azt hogy változni kellene, vagy hogy én nem tartozom bele ebbe a hányadba.

Szóval ez az érzelmesség. Hányszor, meg hányszor szenvedünk az érzelmességünk miatt? Megszámolni sem tudom, pedig még elég ifjú lélek vagyok.:)

Vannak helyzetek, amiket érzéketlenül kellene kezelnünk, csak ez nem megy nekünk, így a döntésekbe a lelkünk is beleszól.:/


A férfiaknak persze néha nem értana több érzelem, hogy az életnek egy naposabb oldalát is felfedezzék. Hamarabb lehetnének boldogok.

2006. aug. 11. 08:05
Általában gyakorlatiasabbak, állítólag jobb a térlátásuk, a nők ezzel szemben emocionálisabbak, inkább érzelmi oldalról közelítenek meg dolgokat. Alapvetően más rugóra jár az agyuk, de nem hiszem, hogy ők mindent jobban tudnának. Egyszerűen vannak dolgok, amelyekben a férfiak, és vannak, amelyekben a nők jobbak.
2006. aug. 11. 07:55

Mert ők a főnökök és úgy érzik, hogy nekik kell utat mutatniuk.

Ezzel növelik az egojukat, de csak a kellő szintig. Végülis ők a teremtés koronái és így is hiszik.

Szerintem sok mindenhez igenis jobban állnak hozzá, mert ki tudják szórítani(többség) az érzelmeket.

2006. aug. 11. 07:17
?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook