Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Miért olyan nehéz megszabadulni 30 felett a hasi zsírtól? fórum

Miért olyan nehéz megszabadulni 30 felett a hasi zsírtól? (beszélgetős fórum)


7. kisj
2021. márc. 2. 18:34
Ha azt hiszed, hogy 30 felett nehéz, akkor még nem próbáltad 50 felett :)
2021. márc. 2. 14:12

Napi 1200-1400 kalória, az esti max 200 legyen.

Ennél kevesebbet ne egyél. Próbáld kerülni a cukrot, fehér lisztes dolgokat.

Mozogni is kell, hasról csak úgy nm fog lemenni a zsír, ahhoz nagyon vékonyra kell fogyni.

2021. márc. 2. 14:06
Valami bibi van a módszereddel, azért nem megy le. Nincs megfelelően rád szabva az étrend és a mozgás. Valóban nem zabálhatunk már 30 felett úgy, mint 20 évesen, de ha megvan a te testedre legjobban ható módszer, akkor sikerülni fog. Próbáld meg váltogatni, hogy pár napig kevesebbet eszel, utána egy napig többet. Nekem ez bevált és ki sem dőlök mellette. Jobban is lehet bírni.
4. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 2. 13:30

Extrém kcal megvonással ki fogsz dőlni!

Ebben a covidos időszakban legyengíteni a szervezetedet,több mint rossz!

Általában kell fogyni ,és igen a hasi zsírpárna valószínűleg csak a legvégén fog eltűnni de az is el megy, ha JÓ!!! neked megfelelő Életmódváltást iktatsz be és nem 1-2 hónap alatt szeretnéd csak a hasat faragni!Torna jó, akkor is tónusosabb lesz a hasad ha most a hurik alatt nem is látszik:))


SZóval ne csináld ezt magaddal:)))))

2021. márc. 2. 13:15
Sajnos 40 felett még nehezebb. Nagyon meg kell küzdeni a mínusz kilókért.
2021. márc. 2. 13:11
Mert a korral változik a testünk.
2021. márc. 2. 12:45

Sem a diéta nem használ sem az edzés.


Egyedül ha extrém kalória megvonást alkalmazok, tehát egész nap farkas éhes vagyok, szédülök, gyenge vagyok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook