Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nincsenek barátaim? fórum

Miért nincsenek barátaim? (beszélgetős fórum)


2023. júl. 4. 22:12

Szia

Szintén 40 éves és csak haverjaim vannak ,néha beszélünk és ennyi .Èlem az életem, dolgozom gyereket nevelek meghalni nincs időm. Régen voltak de lemorzsolodtak "volt akit én morzsoltam le (csak én gondoltam, Hogy barát)

Néha rokonozunk nekem elég.

11. AlizVera (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 25. 20:41
Szia Fórumnyitó! Nekem sincsenek barátnőim és is szívesen barátkoznék, ha még aktuális a téma. Pest melletti városban élek a családommal, 40 éves vagyok.
2022. máj. 1. 20:50
Mindenki éli az életét, egy-két ember azért mindig van.
2022. máj. 1. 10:59
Ebben a korban mindenkinek megvan a maga élete, ha csalàdos azért, ha egyedül van a gyerekekkel azért. Engem is kielégítenek a munkahelyi lazàbb baràtsàgok, nem hiànyzik, hogy szabadidőmben is a nyakamra jàrjon valaki, mert unatkozik.
8. 37e1ff8723 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 1. 09:35
Barátkozz szinglikkel, vagy inkább férfiakkal ismerkedj.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Charlize)
2022. ápr. 30. 22:44
Hát igen, kolonc, jól megfogalmaztad, ugyanezt érzem én is :-(
6. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 30. 21:47

Hasonló helyzetben vagyok, csak 46 évesen. Egyedül egy 4 évessel. Tőlem is menekülnek a családosok. Családos a családossal barátkozik, ha néha olyan esemény van. Az egyszülő csak probléma, “szerencsétlen”, ezáltal kellemetlen.

A hétvégeken a család együtt van, nem kell oda még egy kolonc. Hétköznap meg nincs idő semmire.

5. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 30. 21:27

Hát igazi barátnőm nekem sincs, csak az a különbség köztünk, hogy nekem nem is hiányzik :DDD

Haverok vannak, ha megszorulnék, azért tudnék kit felhívni...

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Simple)
2022. ápr. 30. 20:31
Pest megyén belül egy kisvárosban.
2022. ápr. 30. 20:10
A barátságot nem lehet keresni, azzal találkozni lehet, mint a szerelemmel.
2. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 30. 19:54
Merrefelé laksz?
2022. ápr. 30. 19:13
Sziasztok! A segítségetek szeretném kérni, eléggé el vagyok keseredve, ugyanis az elmúlt 1-2 évben a az utolsó 1-2-3 barátnőmet barátságát is elvesztettem. És egyszerűen nem értem hogy miért. 42 éves vagyok, nem tudom, hogy ilyen "idős" fejjel hol lehet egyáltalán barátokra lelni. Igen, tudom, most sokan azt gondoljátok, hogy tartsak önvizsgálatot, mit rontottam él, mivel bántottam meg őket, vagy miért haragítottam magamra őket stb. Semmi ilyen nem áll a háttérben...egyszerűen "elkoptak", mindenki éli az életét, családos, feladtok vannak stb. Én egyedül neveltem a pár évig a lányomat, lehet ez is volt a gond, hogy valahogy azt éreztem, a szülőtársak sem fogadtak be, mintha valami "veszélyt" jelentettem volna az életükre/házasságukra. Higgyjétek el, már mindent sorra vettem. Egyszerűen felületesek a beszélgetéseink, ha én nem keresem őket, ők nem hívnak. A barátnőimet mindig kerestem -nem éreztem azt hogy ez kölcsönös lett volna - tartottuk a kapcsolatot még akkor is, amikor nem ugyanabban az élethelyzetben voltunk. A minap elgondolkodtam azon, ha valami történne el velem és mondjuk a páromat nem érném el, nem lenne olyan barátnőm akit fel tudnék hívni, pl. hogy figyelj, értem tudnál jönni vagy bármi ez csak egy példa (egyébként szívességet elképesztően ritkán kérek, azt is inkább a családtól). Szóval itt a tavasz, lassan a nyár és egyedül vagyok kénytelen beülni egy kávézóba. Hát sz....érzés. :(Van aki párt keres, én barátnőt/barátnőket. Lehet, hogy ez utóbbi még nehezebb. Ti mit tanácsoltok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook