Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan építsek saját életet a páromtól "külön"? Nekem nincsenek barátaim. fórum

Hogyan építsek saját életet a páromtól "külön"? Nekem nincsenek barátaim. (beszélgetős fórum)


14. janszi (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 6. 18:50
Akkor lehetsz sereghajtó,szervező,témával kapcsolatos anyag van a neten.Nézd a gyakorlati hasznát hosszútávon,nem vagy mestere,de ha elhívsz vendégszereplésre-bemutatkozásra egyet,több baráti kapcsolatot kötsz egy óra alatt,mint egyébként tíz év alatt.Ne felejts el folyton kérdezni,fontos lehet...
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Janszi)
2021. máj. 6. 08:19
Köszönöm szépen, elég korlátozottak Borsod ezen részén a jóga csoportok pedig oda tényleg mennék de még nem tudok róla,hogy lenne a közelben🤗
12. janszi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 5. 20:47

Párkapcsolati vagy társas magányra van pár cím,nyilván ötlet is egyben.A munkából elég a mindennapi,ne munkás elfoglaltságot keress,úgy leszervezni a te baráti köröd hogy ne üsse se a közös szabadidőt,se a helyet/témát a külön bandázás,szintén lufi.Relax,jóga,okkult,esetleg amiből hosszú távon hasznod lehet(olyan csopi,ahol van bandázós gyakorlat esetleg).Jelenleg úgy gondolom hogy a cél hiányzik,eszközeid vannak.

Hülye ötlet,de nyiss magadra idegenként,mintha másnál járnál,rögtön lesz ötleted :)

11. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 5. 18:25

Es a munkahelyi csajt probaltad elhivni kozos programra?

Mert ha csak a sultgalambot varod, nem fog tortenni semmi.

10. Lau_Ra (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 5. 16:35

Mintha magamat olvastam volna, csak engem ez nem zavar. Amúgy attól, hogy pasik lehetnek érdekesek, adj nekik egy esélyt! :)

Ha meg lány barátokat szeretnél, akkor az rajtad áll. Váltztatni akarsz, de nem teszel érte semmit. Ne a párodtól várd el a változást. Elvégre nem vagytok összenőve. Kirándulásokra, kimoccanásokra ráveheted, de ne akard mindenben a saját akaratodat ráerőltetni. Különben ha többen vagytok, jobb a kirándulás is. Elmehetnétek kirándulni a barátaival, talán meg is kedvelnéd őket.:)

2021. máj. 5. 16:25

Tényleg érdemes lehet lemenni egyszer-kétszer hozzájuk, ha eddig nem tetted meg. Mert különben nem tudhatod, jól kijönnél-e velük vagy sem.

Ha szeretsz olvasni, jártál már a molyon? Ott írhatsz, olvashatsz véleményeket könyvekről, azokról is beszélgetésekbe elegyedhetsz, hogyha ennyire központi nálad az olvasás. Esetleg, ha nyitott vagy amatőr írók műveinek véleményezésére, facebookon a Világ bétái egyesüljetek! csoportban bétázhatsz másoknak szövegeket. Azokból is kialakulhatnak beszélgetések, akár állandó béta is lehetsz, és barátkozhatsz. Nem kell, hogy zavarjon, ha külön is jól érzitek magatokat. Főleg, ha csak pár óra az egész. Ha szeretsz, élvezed az olvasást, akkor nyugodtan kösd le magad vele. Ha pedig nem egyedül, hanem barátokat szerezve akarod eltölteni azt az időt, akkor mozdulj ki a komfortzónádból, mert otthon olvasgatva nehezen fog menni, ha nem keresed a társaságot. Ha szeretnél túrázni, párod nem, akkor csatlakozz szervezett túrákhoz. És ha már ott vagy, menj oda emberekhez beszélgetni, ismerkedni. Ezt a részt nem nagyon lehet kikerülni. Az ismerkedési idő, fázis mindig ott lesz, max úgy tudod gyorsítani, ha kezedbe veszed a kezdeményezést.

8. fewin (válaszként erre: 6. - Guruljka)
2021. máj. 5. 15:18
Ennek én is adnék egy esélyt. Sose tudhatod, hogy pl. a többi fiú barátnői között nem akad-e olyan, akivel aztán barátságot köthetsz.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Guruljka)
2021. máj. 5. 15:16
Nem tudom,nem az én világom. Fiatalabbak tőlünk, és őket még csak a pia meg a buli érdekli. A párom nem megy velük,de ezt minek hallgassam meg az ökörségeket. Nem tudok azonosulni velük. Volt olyan is, hogy egy ismerős párral találkoztunk néha hétvégente de a férfi rám mozdult, így már hozzájuk sem megyünk. A legjobb barátnőm ugye babázik és messzebb is lakik, tehát sok a kifogásom miért nem barátkozom én is..
6. Guruljka (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 5. 14:53
De miért nem akarod jobban megismerni azokat az embereket, akiket a párod kedvel?
5. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 5. 14:44

Vállalnod kellene önmagad nyíltan,hogy te ilyen vagy. Indulásnak például nem anonim nyitni fórumot.

És bizony kompromisszum az élet,ma kirándultok,ha jönnek a barátai te önálló programot csinálsz,max sütsz nekik egy tepsi pogácsát.

4. 8d00a82c06 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 5. 14:37

Ne szomorkodj!

Én idő!

A legjobb!

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 8d00a82c06)
2021. máj. 5. 14:31
A legnagyobb részt vele, közösen csinálunk majdnem mindent a főállásainkon kívül. Közösen méhészkedünk hétvégén együtt vagyunk délután stb . Csak azok a kritikus órák amikor neki megjelennek a barátai. Ő szeretné ha mikor a haverok nálunk vannak én is legyek ott de mindig azt gondolom,hogy én inkább olvasnék stb és nem megyek közéjük. Ilyenkor viszont szomorkodom,hogy nekem nincsenek..
2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 5. 14:25

Sajnálom!

Adj kis időt a kialakuló barátságoknak.

Addig pedig tévézz, fórumozó míg ő beszélget.

Vannak azért közös pillanatok vagy mindig egyedül vagy?

2021. máj. 5. 14:09
Egyre több feszültséget okoz a párom és köztem a társasága. Minden este a barátaival van,nem máshol hanem nálunk az alagsorban de 2-3 órákat eltöltenek beszélgetve. Én nem igazán vagyok velük, mert fiúk és nem is érdekesek. Könyvet olvasok,főzők,a kutyával vagyok de ennyi. Sokat bántom érte, mert kirándulni én szeretnék menni de azt meg ő nem szereti nem sétálós típus. Nekem más lenne a kikapcsolódás, ő otthonülős tévézős típus. Nekem régóta nincsenek barátaim, mert meghalt a legjobb baratnőm aki egyben az unokatestvérem volt. Tudom nem kifogás de már nem érdekelnek az emberek annyira. A régi iskolai barátságoknak régen véve,szétszéledt mindenki. Az egyetemen én vagyok a legfiatalabb. A munkahelyemen van egy lány de még vele is nagyon kezdetleges az ismeretség. Egy másik régi baratnőm már édesanya, nincs rám ideje. Az anyukámmal mjó a kapcsolatom,de nem járhatok vele kirándulni állandóan. Néha elmegyek kettesben a kutyával, de jól esne éttermekbe járni stb. Tudom,hogy nem foszthatom meg a társaságtól a párom, csak azért mert én befelé fordulok inkább. Elég rossz a lakhelyem lehetőségek szempontjából és a megye is. Itt nem igazán vannak jóga meg tánc,torna órák stb. Lehet,hogy irigylem is a párom. 25 éves nő vagyok egyébként, és nem várhatok arra ,hogy a páromról szóljon az egész életem. Össze kellene szedjem magam,de hogyan? Azt az időt szeretném kitölteni amit ő a barátaival tölt. A többi időt ő is munkával tölti, délután közös vállalkozáson dolgozunk,este pedig neki az a boldogság ha fekszünk és tévézünk, de amikor a barátokkal van és mindig szomorú vagyok. Mit tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook