Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nincs a szerelemben szerencsém mit tehetek, hogy másképp legyen? fórum

Miért nincs a szerelemben szerencsém mit tehetek, hogy másképp legyen? (beszélgetős fórum)


2009. okt. 17. 22:15
Értem. De ha ezt felismerjük és tudjuk, hogy ez így nem jó és lehet változtatni, akkor meg kell tenni.
15. Cyntia (válaszként erre: 14. - Szitaszivárvány)
2009. okt. 17. 21:27

Keress rá a neten. Egyenlőre még én is csak ennyit tudok róla, amit itt olvashatsz..

De röviden annyi, hogy ugye bár nem akarod, és mégis ezeket a dolgokat vonzod be, ezt nem is érteni.. Én se értem.

Ez azért van, mert a te családodat, és mindenkiét egy mezőbe lehet beletenni. A család saját mezejébe. S ha a Te mamád pld, de lehet a nagyid is: úgy "élte" az életét, hogy megalkudott a férjével és nem volt szerelmes (ez csak egy példa), akkor azt te, vagy ha az én családomban történt ez, akkor én: szépen visszük tovább a saját életünkbe, ha akarjuk, ha nem... ÉÉÉrted???

2009. okt. 17. 21:00
mi az a családfelállítás?
13. Cyntia
2009. okt. 17. 20:58

Szerintem ilyet tud "feloldani" a családfelállítás. Egy ilyen kedvezőtlen mezőt, ami a családotokat körülveszi.

Én ki fogom próbálni.

2009. okt. 17. 19:58
Szerintem se keresgélés kérdése. Én is akkor ismertem meg a férjem, amikor férfit a hátam közepére se kívántam. Így alakult.
11. a6d5a14c21 (válaszként erre: 6. - Szitaszivárvány)
2009. okt. 17. 19:53

Szerencsés vagy,sok boldogságot Nektek!


Mondjuk én nem hiszem,hogy ez keresgélés kérdése...keresgélhet az ember akármilyen szuper pasik között is,ha azok nem kíváncsiak rád,vagy kíváncsiak,csak nem olyan értelemben,ahogy Te szeretnéd...

2009. okt. 17. 19:47
köszönöm! Viszont kívánom!
9. 37bcf9eb8e (válaszként erre: 6. - Szitaszivárvány)
2009. okt. 17. 19:33
Annyira jó ilyet olvasni.Sok boldogságot kívánok Nektek.
8. frutty (válaszként erre: 6. - Szitaszivárvány)
2009. okt. 17. 19:27

pontossan,igy voltam én is!

már 25éve eggyütt vagyunk és van egy.

8éves fiunk.

2009. okt. 17. 19:22

Volt egy barátnőm, aki elmesélte, hogy annakidején az anyjának volt egy visszahúzódó mamlasz udvarlója, de ő mindig a vadmotoros vagány csávóról álmodozott. Végül a vagány csávó győzött, akinek szült 2 gyereket és 45 éves korukra a fickó annyira alkoholista lett, hogy saját magát sem volt képes semmilyen szinten ellátni. Viszont a mamlasz fiúcskából megfontolt férfi lett, aki ma már milliomos és a tenyerén hordozza a feleségét.

Ennyi. Tudni kell jól dönteni. Nekem végül sikerült. Kívánom, hogy mindenkinek így legyen!

2009. okt. 17. 19:18
29 éves koromig én se azt kaptam a szerelemtől, amit szerettem volna. Gyakorlatilag mindenki kihasználta a gondoskodásom, az odaadásom. Aztán megismerkedtem egy férfival, aki nem az esetem. Nagyhangú, pörgős, a gyereket is kibeszéli bárkiből, míg én csendes visszahúzódó vagyok. Normális esetben elmegyek mellette az utcán, úgy hogy rá se nézek. De pont rossz passzban voltam, beszélgettünk egy kicsit és közölte, másnap 11-re eljön értem és kimozdít a letargiából. Igéretekből addigra már tele volt a padlás és közöltem vele, hogy ne nyomuljon, szálljon le rólam. Másnap 11-kor ott állt... azóta ő a férjem. A tenyerén hordoz, megkapok tőle mindent, sosem voltam még ilyen boldog. Rá kellett jönnöm, hogy eddig rossz helyen keresgéltem és ha lett volna lelki erőm akkor azt mondani, hogy menjen a franca még ma is el lennék keseredve!
5. frutty (válaszként erre: 4. - A6d5a14c21)
2009. okt. 17. 19:18

ez butaság!

majd eljön,az igazi csak még nem találtatok egymásra.

menjetek,szórakozni ismerkedjetek!

korotok?

4. a6d5a14c21 (válaszként erre: 1. - Ildikó29)
2009. okt. 17. 19:02

Szia!


Sajnos velem ugyanez a helyzet.Bármit csinálok/nem csinálok soha nem azt kapom amire vágynék,leginkább semmit nem kapok szerelem terén:D

De szerintem nem lehet tenni ez ügyben semmit,az elfogadáson kívül.

Nekem is nehéz volt,de el kell fogadni,bele kell törődni,hogy nem mindenkinek jöhet össze minden.

Valaki a pénzügyekben,valaki a szerelemben,van aki munkájában,stb szerencsétlen.

Olyan nincs-illetve van persze,de nagyon ritka-hogy valakinek az élet minden részén minden összejöjjön.

Bele kell törődni,mást úgysem tudsz tenni.Én is sokáig kerestem a megoldást,de semmi értelme,csak érzelmileg/idegileg kicsinálod magad,eredménnyel akkor sem jársz.


Persze ne legyen igazam és találjon Rád a nagy Ő meg miegymás,sok szerencsét!

2009. okt. 17. 18:24
Az élet nem fenékig tejfel! :( Én se voltam soha szerencsés ,de mára már megtaláltam az igazit és van egy kicsi lányunk is!
2009. okt. 17. 18:20
mi baj? elmeséled?
2009. okt. 17. 18:19
Olyan szerencsétlennek érzem magam szerelem terén miért lehet ez mikor miondent megteszek értecés mégse sikerül nem görcsösen akarom és mégsem

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook