Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért néz levegőnek, ha előtte való nap elmondta, hogy érzései vannak? fórum

Miért néz levegőnek, ha előtte való nap elmondta, hogy érzései vannak? (beszélgetős fórum)


1 2
11. vigyefene (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
jan. 1. 01:36
Mióta veszekedtek ezzel az illetővel?
10. vigyefene (válaszként erre: 9. - Gyöngy:))
jan. 1. 01:35
Húúúha, azt nem tudtam.
9. gyöngy:) (válaszként erre: 7. - Vigyefene)
jan. 1. 01:33
Egy? Százegy.
8. andi6020 (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
jan. 1. 01:28
De unalmas már...
7. vigyefene (válaszként erre: 5. - Amanda0606)
jan. 1. 01:23

Volt neked már erről egy fórumod, nem most kezdődik ez. Tehát régóta marakodtok. Néha így, néha úgy.

Hogy hova fogtok jutni, az rajtatok áll.

6. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
jan. 1. 01:19
Te miért nem akarod megpróbál i vele? Úgyis írtad hogy ő jobban megmozgat mint a pasid….
5. Amanda0606 (válaszként erre: 4. - Vigyefene)
jan. 1. 01:19

De ha meg is enyhül, milyen kapcsolatunk lehet utána, mert az igazság az, hogy ezen az egy helyen nem voltunk letiltva egymásnak. A többi helyen én tiltottam le őt, mert sokszor rosszul esett, ahogy viselkedett.

Talán ezek után 2 idegen leszünk egymásnak?

4. vigyefene (válaszként erre: 3. - Amanda0606)
jan. 1. 01:13
Azt én nem tudom, de könnyen lehet, mert állandóan változunk.
3. Amanda0606 (válaszként erre: 2. - Vigyefene)
jan. 1. 01:12
Meg fog valaha enyhülni?
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
jan. 1. 01:03
Nekem úgy tűnik, h haragban vagytok, és durcáskodik.
jan. 1. 00:58

Nagyon jó viszonyban voltunk, de neki is van párja és nekem is. Majd megbeszéltük pénteken, hogy találkozunk, de ő azt szerette volna, ha publikus helyen, ahol sok ember van, ezért összevesztünk. Valamiért neki az volt a fejében, hogy jó ötlet nyilvánosan megjelenni, mert szerinte nincs abban semmi, csak baráti alapon ittunk volna meg valamit. Majd miután mondtam, hogy nem, kiakadt, pár csúnya dolgot a fejemhez és letiltott. Másnap irt ez üzenetet, amiben leírta, hogy sajnálja, hogy eddig jutottunk, de neki érzései vannak irántam, és ő nem tudja eltitkolni őket, mert felemészti, de én nem adok neki lehetőséget, hogy próbáljuk meg együtt. Majd hozzátette, hogy tudja, hogy meg fog szűnni közöttünk minden kapcsolat, mert én nem leszek hajlandó megpróbálni vele. Nem reagáltam semmit, mert egyszerűen nem tudtam mit és nem is akartam.

Ma azonban véletlenül összefutottam vele. Csodálkoztam, mert csak előre megbeszélt találkozóink voltak, véletlenül soha ne futottunk össze. Nem tudom mire vártam, de egyszerűen rám se nézett. Oda álltam az autója mellé, beszállt, mintha ott se lennék, megfordult és elment. Hiába néztem utána, rám se nézett.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook