Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi bosszantja jobban az embereket, ha levegőnek nézik őket mások vagy ha bámulják őket? fórum

Mi bosszantja jobban az embereket, ha levegőnek nézik őket mások vagy ha bámulják őket? (beszélgetős fórum)


12. e3e27b309d (válaszként erre: 10. - 366f4505e9)
2018. dec. 25. 13:02

Nem, nem vagyok beképzelt, csak tisztában vagyok magammal.

Hát elég furi, hogy órákon át jó volt neki a térdig érő ruha, ahogy engem megpillantott utána rögtön szaladt haza átöltözni.

2018. dec. 24. 17:30
Az előbbi, talán.
10. 366f4505e9 (válaszként erre: 4. - E3e27b309d)
2018. dec. 24. 16:24
Es te fixre veszed, h csak miattad öltözött ki? Nem vagy kicsit beképzelt?
2018. dec. 24. 15:36
Engem inkább ha levegőnek néznek.
8. PöttyösPanka (válaszként erre: 4. - E3e27b309d)
2018. dec. 23. 16:47
Lehet, bejöttél neki.
2018. dec. 23. 13:54
Szerintem a riszálós hölgyeket jobban felcseszi ha levegőnek nézik őket hiszen pont az ellenkező a céljuk! Figyelmet akarnak! Másrészt ha átsiklasz felettük azt a hatást kelted hogy nem vagytok egy súlycsoport emiatt nem is foglalkozol vele. Ha viszont ne adj isten szemkontaktus vagy bámulás lenne, az azt jelentené hogy riválisodnak tekinted tehát elismered hogy félsz tőle!
2018. dec. 23. 10:38

Szerintem nincs általános szabály, kit ez, kit az

.

5. dd9dec5381 (válaszként erre: 4. - E3e27b309d)
2018. dec. 23. 10:30

Ja, hát rivalizált veled, nem baj hogy neked meg eszed ágyában sem volt. :)

Nekem volt egy ilyen barátnőm fősulin, bárhova mentünk együtt, állandóan azt vizslatta meg elemezgette, melyikünket nézik meg többen. Volt hogy egy órát vártam rá a Blahán, mert hajat kreppelt meg ötször átöltözötr egy szimpla esti sörözéshez. Én meg elmentem egy farmer+póló+sportcipő kombóban azt sanyi. Teljesen ki volt készülve, hogy miért én tetszem jobban a hapiknak, mikor neki a mellei is nagyobbak és különbenis. :))) hát a hócipőm tele lett vele, remélem azóta túltette magát rajta(m). :))

2018. dec. 23. 10:07
Nem, nem bosszantanak egyáltalán. Egy fekete-fehér ruhakombinációba is észrevesznek az emberek, noha soha nem az volt a célom, hogy engem bámuljanak. Még nyáron történt, hogy hazamentem a szülőfalumba. Soha nem jártam az itteni bárba, de az egyik barátnőmmel beültünk egy kávéra, ahogy bementünk ott volt egy ilyen típusú csaj, aki depressziós ha nem őt nézik, a barátnőm ki nem állhatta őt, a csak pedig azt hitte, hogy kedveli őt. Vagy 10 percig engem bámult a csaj, majd hazament s visszajött egy olyan nadrágban, amiből a feneke is kinn volt. :))
3. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - E3e27b309d)
2018. dec. 23. 09:41
Egyik sem. Őket pont nem érdekli, hogy te nézed őket vagy sem. Mindkettőről úgy gondolják, hogy az irigykedést próbálod palástolni. Esetleg ha rendszeresen elvonod a figyelmet róluk, az bosszanthatja őket. De most inkább úgy tűnik, hogy ők bosszantanak téged.
2018. dec. 23. 09:28

Gondolom habitus függő. Én ki nem állhatom, ha bámulnak, bár nem is vágyom sehol a középpontba.

Nyilván azzal tudsz a legjobban kikasztani valakit, ha vágyai ellenében teszel, más kérdés, miért kell az illetőt leckéztetni.

2018. dec. 23. 08:57

Régóta foglalkoztat ez. Rengeteg ismerősöm van, akik imádnak a középpontba lenni és mindent megtesznek ezért, riszálják magukat, kiteszik mindenüket. Én mindig úgy voltam vele, hogy levegőnek néztem őket, néha átsiklott rajtuk a tekintetem, de nem időztem rajtuk hosszasan, ha elmente mellettük, mintha ott se lennének úgy viselkedtem velük, az egyik barátnőm pl.azt mondta, hogy ő az ilyeneket jól megbámulja, hogy idegesítse őket.

Aki okoskodni szeretne, hogy foglalkozzak a saját dolgommal stb.stb., az inkább kíméljen meg a válaszától. A kérdést azért tettem fel, mert érdekel, hogy hogy gondolkoznak az emberek.

Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook