Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miert nem vallja be, hogy nézte őket? fórum

Miert nem vallja be, hogy nézte őket? (beszélgetős fórum)


20. Scherlock (válaszként erre: 19. - Érdekes73)
2021. júl. 31. 13:48
😄😄😄
19. Érdekes73 (válaszként erre: 8. - Bless the child)
2021. júl. 31. 13:29
Hát én is azt választanám :)
2021. júl. 31. 13:01
Általában tagadnak szerintem ilyenekről. Vagyis nekem tagadta anno. Aztán volt egy isteni sugallat, hogy rá kell a körmére néznem. Hát nekem lett igazam. A bajom az volt a dologgal, hogy azt a csajt is nézegette akit fel akart előttem szedni. Nem vadidegen volt mindegyik.... Na meg közben telefonáltunk mikor ő gyűjtögette a képet... Nem éreztem magam hibásnak hogy belenéztem és nem is volt felháborodva mikor megkérdeztem hogy ez így mit akar jelenteni? Mert nem azt, hogy én lennék a legszebb neki... Meg az egyetlen. Szóval marhára nem volt szerelmes belém az elején, sem... Utána nyilván muszáj volt vallani. Nem esett jól. Nagyon nem, hogy telefonálás közben őket leste aztán letette azzal, hogy dooolga van mennie kell. Na az volt arcon csapás. Én senki másra rá sem néztem. Most nálam fordult a kocka ennyi idő után. Már én is észre veszek másokat.
17. vándor69 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 28. 17:08
Ezt úgy lehet a legegyszerűbben megoldani, hogy együtt nézitek.
16. Auróra2010 (válaszként erre: 4. - Auróra2010)
2021. júl. 25. 10:09

illetve ez igy nem teljesen igaz, most ugrott be:


előfordult, hogy szólt férjem vagy fiam, felnőtt filmeknél, hogy menjek, nevessünk együtt ezeken a gusztustalan barmokon

2021. júl. 25. 10:03
Szerintem nem kellene ebből nagy ügyet csinálni, amíg nem azon lóg naponta 5öbb órát. Mindenkiben benne van az ilyen irányú kíváncsiság is. Tudom, hogy néha az én férjem is nézett már ilyesmit. Sőt kíváncsiságból én is kattintottak már ilyen oldalra.
14. oneman (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 25. 00:42
Azért mert titokban akarja tartani. Ha pedig valaki valamit titokban akar tartani akkor azt illik elfogadni. Olyan ez mint a levéltitok, más levelét nem szokás elolvasni.
2021. júl. 23. 23:01

Azért nem vallja be, mert feltetted a kérdést.

Miért ne nézhetné? Miért faggatod? Miért kérdezel rá? Miért kell szegény srácnak ezt titokban csinálnia?


Nem tudom, hogy a férjem nézeget-e szexvideókat. És azért nem, mert sose kérdeztem rá. Nem érdekel.

Én szoktam nézegetni. De ő sem kérdezte még meg sose.

Nem mindegy? Nem hiszem, hogy ennek bármi jelentősége van egy normális kapcsolatban.

12. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 23. 14:15

Ha nem tagadná, akkor a következő kérdés az lenne: Miért? Nem vagyok neked elég?


Ne hárpiáskodj, hanem fogadd el és lépj túl rajta!

11. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 23. 14:10
Azért tagadja, mert úgy reagáltál ahogy és kérdőre vontad! Valszeg szikrát szórt a szemed, hogy ilyeneket néz, ő meg inkább letagadta.
10. Bless the child (válaszként erre: 9. - Scherlock)
2021. júl. 23. 13:16
Jól van na. Nézünk Spektrumot is😉
9. Scherlock (válaszként erre: 8. - Bless the child)
2021. júl. 23. 13:15

Lyály neee:D


Ez fályt"!

8. Bless the child (válaszként erre: 7. - Scherlock)
2021. júl. 23. 13:15
Már Columbo-t nézünk közösen😂
7. Scherlock (válaszként erre: 6. - Bless the child)
2021. júl. 23. 13:12
Má mé nem? :D
2021. júl. 23. 13:11
Régi szép idők, amikor még együtt néztük az emberrel😀
5. Altair (válaszként erre: 5. - Borboleta)
2021. júl. 23. 13:11

Kicsit off, de nem teljesen : én szoktam, ahogy a férjem is előzményekben pl sorozatra rákeresni, hogy tudjuk, hol tartottunk. Amíg beírszvalamit, mindent feldob, ami olyan betűket tartalmaz, amit beírsz. Logikusan átnézed, hogy ott van - e, amit keresel. Ilyenkor bármit megláthatsz.

Amúgy engem sem izgatna, ha ismeretlen nőciket nézne így a férjem. De ha letagadná, az igen. Ugyanis felesleges egy ilyet letagadni, ha már megbízunk egymásban. Az más kérdés, hogy ezt van-e értelme firtatni...

2021. júl. 23. 12:23
Ha amúgy rendben vagytok, nem teljesen mindegy , hogy nézi-e őket vagy nem ? apám, férjem fiam soha meg nem kérdeztem, nem is érdekel, hogy néznek-e ilyesmit, de feltételezem hogy nem,
2021. júl. 23. 12:13

Gondolom nem szereti ha balhéznak vele. Nem mindenkinek jönnek be a hisztis/balhés barátnők.

Nem vagyunk egyformák.

2. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 23. 12:06
Ha nem zavar hogy nézi, akkor egyáltalán miért vonod kérdőre és miért nézed az előzményeit? Ha az én férjem olyan videókat néz, ami hidegen hagy, azután nem kutakodom...
2021. júl. 23. 12:03
A párom laptopján, az előzményekben láttam hogy élő szex videókat néz, vagyis webkamerás csajokat akik csinaljak maguknak. Igaz egy filmes oldallal bejönnek ezek az oldalak, de ő konkrétan rá is ment ezekre a nőkre, mert az előzményekben név szerint szerepeltek, és ez csak akkor lehetséges ha rájuk ment és még nézte őket. Azt mondta hogy a filmes oldallal jönnek be ezek, és hogy nem nézett ilyet. De nyilván való hogy nézte. Máskor is láttam már hogy be írta a telefonjaba hogy élő szex videó. Akkor miért tagadja? Mi értelme van tagadni. Mikor azzal van a baj hogy nem mondd igazat nem pedig azzal ha esetleg nézi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook