Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért vallja be, hogy belém van esve, aztán fogja magát és tűnik el? fórum

Miért vallja be, hogy belém van esve, aztán fogja magát és tűnik el? (beszélgetős fórum)


14. Hello Titti (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 21. 17:16
Most eltűnt és majd jelentkezik. Írod, hogy nem kedves ,nem figyel stb. Ha nem érezd jól magad vele,akkor semmi értelme. De nyilván te tudod mit szeretnél.
2022. dec. 21. 16:29
Csodálkozom, milyen sok a rosszindulatú kommentelő. Szóval, szerintem szuper, hogy őszinte voltál. És jogosan várod el, hogy kedvesebb legyen és közeledjen feléd. Ebben a helyzetben annyit tehetsz, hogy nem sóvárogsz utána, hanem elfoglaló és jól érzed magam. Amit meg is oszthatsz a közösségi oldalaidon. A jókedvű, boldog, független nő, aki férfi nélkül is elégedett és magabiztos, mert van saját élete és programjai, nagyon vonzó a férfiak számára. És ha ő nem tesz semmit, majd lesz helyette más. Amíg be nem komolyodik a dolog, akár több vasat is tarthatsz a tűzben. Csak ne tudja meg, mert az viszont nem vetne jó fényt rád. 😀 Amúgy az, hogy azt mondta, belédzúgott, jó jel, de ha tényleg így van, akkor jelentkeznie kell. Ne csak a szavak beszéljenek, legalább olyan fontosak a tettek is.
12. krisztikrisz (válaszként erre: 9. - Timycat)
2022. dec. 19. 21:45
Én is így látom.
11. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 19. 21:44
A viselkedésétől függ hogy mennyire fogsz belé esni? Ez így eléggé kiszámíthatatlan. Azt mondtad neki hogy bosszant és még el is várod ezek után hogy teperjen? Szerintem ez így elég lohasztó. Nem hinném, hogy érzelmileg megalapozott lenne ez a kapcsolat.
10. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 19. 12:00
Min csodálkozol, csorbítottad az egoját. Kerek perec megmondtad, hogy nem kedveled, nem vagy belé szerelmes. Ennyi pont elég volt neki, hogy ne keressen többé. Engedd el, ha magától egy bunkó, kérésre sem lesz kedvesebb.
9. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 18. 20:02

Azt mondtad neki miután ő bevallotta hogy belédzúgott, hogy nem kedves, bosszant, nem szereted és ha megváltozna akkor is csak talán.


Most ezek után ki az a h.lye aki töri magát?

2022. dec. 18. 19:28
Sokra tartja magát, lekezel. Azt várta tán, hogy szerelmet vallasz neki. Ostoba.
7. andi6020 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 18. 19:25
Talán nem hülye, hogy házhoz menjen a pofonokért.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2022. dec. 18. 19:24
Azt mondtam, hogy mivel mindig távolságtartóan viselkedik velem, nem tudom azt mondani, hogy szerelmes vagyok belé. Kedvelem, de szükségem van arra, hogy kicsit közeledjen…
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 18. 19:21
Én azon csodálkozom, miért foglalkoztat, hogy eltűnt, ha semmiben sem megfelelő, valamint elmondtad neki, nem érzel iránta szerelmet. szerintem az lenne a furcsa, ha keresne.
4. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 18. 19:13
Ki ő? honnan ismered? Találkoztak is? Mi az hogy sosem kedves stb. Ha így van hogy kerül olyan szóba hogy ki mit érez?
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2022. dec. 18. 19:13
Miért tűnt csak úgy el? Ha kedvel, belém van esve, miért tűnik el?
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 18. 19:11
Miben segíthetünk?
2022. dec. 18. 19:01

Szóba került, hogy ki mit érez. Mondtam neki, hogy én nem kell tőle semmit kérdezzek, mert tudom, hogy nem érez semmit. Amire azt mondta, hogy tévedek, mivel az utóbbi időben eléggé belémzúgott. Mondtam is neki, hogy ha igaz lenne, akkor jobban teperne, amire az volt a válasza, hogy ő nem olyan, mint más férfi.

Kérdezte, hogy én hogy érzek iránta, elmondtam neki, hogy mivel szinte soha nem kedves velem, mindig bosszant, én nem vagyok belé szerelmes. Megkérdezte, hogy ha kedvesebb, törődőbb lenne, akkor se. Mondtam neki, hogy akkor talán. Ez szerdán volt, azóta teljesen el van tűnve. Se egy üzenet, semmi…

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook