Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem tudom az orális szexet végig csinálni? fórum

Miért nem tudom az orális szexet végig csinálni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
220. 0245e2b239 (válaszként erre: 218. - Kulonlegesbarat)
2011. nov. 13. 12:00

" és ha hamar akarod,hogy jót élvezzen a végén a makkon játszás ennyi!"


+ elélvezéskor a herék alatt finoman nyomkodni a prosztatát amikor lüktet.

2011. nov. 13. 00:42
Drága kenyér...
218. kulonlegesbarat (válaszként erre: 198. - 2a54883c93)
2011. nov. 8. 08:58
Nem tudom hány éves ívagy nem maradsz le semmiről,de ha nem fekszel le Vele akkor elég ha leszopod a fogaddal úgysem érsz hozzá ez alapszabály úgy csináld gyakorold banánon és szívjad erősen és ha hamar akarod,hogy jót élvezzen a végén a makkon játszás ennyi!Ha szádba élvez és nem ízlik p zs-be ellehet távolítani!
2011. nov. 1. 17:21
:)
2010. ápr. 18. 12:11
Fontos szabaly a szexben/szerelemben ; soha ne csinalj olyasmit ami visszataszit, nem tartasz helyesnek,kinszevedest okoz neked stb ..... csak azert mert a "szerelem/szeretet" neveben azt követelik töled ! Az mar akkor regen nem szerelem !
215. Móni0924 (válaszként erre: 185. - Anyuca66)
2010. ápr. 18. 00:29

Szia!

Jól szóltak a többiek: a másik élvezetét nőveled és ezt elvileg élvezned kéne....De ha jót akartsz a másiknak, de ez neked nem az ...van 1-2 trükk...sosem árt!Pl. ilyen éjszakák után ugyebár...ágynemű csere...a szádból mehet a lepedőre, nem veszi észre!!!!Vagy ha van kéznél egy törölköző vagy akármi.....nem muszáj lenyelni, az élvezet a lényeg....De nem rövid a tanulás útja!!!!

2010. ápr. 5. 18:27

Szia!


Nagyon fiatal vagy még..de látom már átestél a tűzkeresztségen..Írásodból kiderül, h nem értél még meg a szexuális együttlétekre..(amit legbelül te is sejtesz, mert nem élvezed még a dolgot, ezért vagy bizonytalan)Az orális szex két ember között csak akkor működik igazán, akik tényleg szeretik egymást..a fiúknál ilyen korban általában központi téma a szex, de igazából még ők sem tudnak mit kezdeni a helyzettel és a partnerükkel.. csak annyit tanácsolnék (nem szeretnék hegyi beszédet tartani, mert én is voltam annyi idős, mint te és tudom, hogyan gondolkozol :D) h ne hagyd h ráderőltessenek bármit is, csak azt csináld meg a fiúnak amihez kedved van és sürgősen ülj le beszélgetni anyukáddal! (reméljük nincs semmi akadálya) :):)


Üdv,Orsi

2010. ápr. 5. 18:19

sziasztok,

nekem az is furcsa,hogy a srác olyan sokat beszél róla!kicsit olyan,mintha még ő sem csinálta volna, csak tervezgeti!de ennyi idősen tényleg nem lenne szabad!tudod,én 22 voltam,és semmit nem kellett elmagyarázni,mindent tudtam magamtól!szóval lehet,hogy azért vagy bizonytalan,mert még csak ennyi idős vagy,és lehet,hogy nem is akarod igazán!

2010. ápr. 5. 18:06
tapi- smaci ez tettszik :D
2010. ápr. 5. 17:50
nézd nyuszika, fzsu88 ugyanazt írta, amit én, pedig nem ismerjük egymást! Ahogy és amit írtál, pedig sikít rólad, hogy gyerek vagy még! Én egy betüvel nem említettem, hogy vagy sz*d le, vagy küldd a francba! És senki nem tart butának! Csupán idösebbek, érettebbek vagyunk és próbálunk rámutatni, hogy nem kell ez még! Ha elhagy, ö sem érett még...ha nem, akkor tud várni és megérte. Maradjatok szerintem még a tapi-smaci szinten, hisz gondolj bele, mi lesz késöbb? Ha már az elején minden megvan, nagyon hamar ki fogsz égni és nem lesz semmi meglepi...
210. fzsu88
2010. ápr. 5. 15:46
Szerintem elég rosszul teszed mindezt, és sajnállak hogy kimaradt az életedből a gyermek-és tiniszerelem szép, romantikus időszaka és máris fejest ugrottál a szexbe, méghozzá ilyen szinten...Kihagytál valami nagyon szépet amit mindenkinek meg kellene tapasztalnia. Én tudom, mert én is kihagytam és mai napig bánom, és nagyon szeretném ha nem így történt volna. Persze akkor még én se bántam. Ha már ez van, nem akarok prédikálni, de légyszi óvszerrel, jó? És tanácsot adni pedig ne haragudj nem fogok, lehet lesz aki fog, de én nagyon hülyén érezném magam. Tanítottam pár évet 14 éveseket és tudom milyen gyermekek még a legtöbben, s akik nem, azok is csak teszik magukat. Kicsit úgy érezném magam, mint aki pedofília részese lesz, szóval ezt most inkább passzolom...:(
209. 2a54883c93 (válaszként erre: 208. - 7c1de072c3)
2010. ápr. 5. 14:19

Értem.:)

De most akkor ha lefekszem vele,akkor lökjem el magamtól ez miatt,vagy legyek "önző" ha már adok-kapok dolog?

Tudom hogy sokan gyereknek és csitrinek tartják a magamfajtát,és gondolom butának is.de ha egy ilyen "hülyeség" miatt ellököm magamtól,tuti később megbánom.Szóval ha már benne vagyok,miért hátráljak meg?

Csak tanács kellett volna,hogy is kell ezt,vagy mik a tapasztalatok.

Vagy ezen a fórumon nem szabad ennyi idősnek tanácsot adni?

Mert akkor megértem.:)

Puszi nektek

2010. ápr. 5. 08:57
nyuszómuszó, ez adok-kapok játék! Nagyon szomorú, hogy ez foglalkoztat téged, és ne haragudj meg, de ebben szerintem mindenki egyet fog velem érteni: ha elég érett vagy rá, meg fogod tudni beszélni a pároddal, hogy hogyan is jó neki, és minden para nélkül el tudod neki mondani, hogy neked ez az elsö...ha most parázol, attól is parázol, hogy kiröhög, vagy elhagy a szerencsétlen, amiért béna vagy...na ezért a gondolkodásért nem vagy még érett egy ilyen dologra!
207. tücsimücsi (válaszként erre: 206. - 2a54883c93)
2010. ápr. 4. 21:23
Ugyanaz a véleményem, mint a 201.hsz írójának.
206. 2a54883c93 (válaszként erre: 204. - Tücsimücsi)
2010. ápr. 4. 21:19

Mi a véleményed róla?

Egyébként lehet hogy csak azt tervezi hogy ő hogy szerez nekem örömet,és eszébe sem jut hogy én is csináljam.

De nem tudom..

2010. ápr. 4. 21:17

Sziasztok!

Köszönöm hogy írtatok nekem.:)

Lényegét nézve,igazatok van,bár így most kissé zavartabb is lettem.


Nekem nem ő az első barátom,hanem a második.(bár a másik sráccal csak kétszer feküdtem le)és nem bántam meg,mert szuper srác volt,és kedves,megértő,gyengéd.-csak hát kissé népszerű,így "elvesztettem"

Szóval nem vagyok szűz,és nem a szex a fő "problémám"

Pár dologgal én is úgy érzem hogy várnom kell,ezért vagyok most bizonytalan.Az orális szex az amit nem tudom hogyan kell,mert még nem csináltam soha.A mostani barátom 16 éves,és szinte tervezi az egészet,hogy mi milyen szép lesz,hogy fog kényeztetni,stb.Én nem szeretnék önző lenni,hogy ő csinálja,én meg nem.De ahogy beszél róla,nagyon izgi.És ha előállok azzal hogy én nem csinálom neki mert még nem tudom hogy kell,akkor beégek nála,esetleg megbántom,vagy elveszítem,mert nem vagyok tapasztalt.-de szeretem őt.

A fogam azért furi,mert túl nagyok,és az állkapcsom "hibájából"befelé hajlanak.Szabályozni nem lehet,csak az állkapocs műtétjével.(ki kell venni egy darabot,azt meg nem engedem)

Azért gondoltam hogy ide írok,mert ilyen helyen meg lehet beszélni az első tapasztalatokat,élményeket,kudarcokat...


Puszi mindenkinek

204. tücsimücsi (válaszként erre: 199. - Eracica)
2010. ápr. 4. 20:08
14 évesen még ne foglalkozz ilyenekkel. A pasidról is megvan a véleményem.
2010. ápr. 4. 17:04
jesszusatyamária! nyuszika, jersseygirl nagyon finoman fogalmazta meg, amit most gondolok! tudod, én 15 voltam akkor, de egy életre bánom, mint a kutya, hogy akkor megtettem! pedig akkoriban még nem volt "társadalmi elvárás", hogy szüzen nem ballaghatsz el az általánosból, hanem egyszerüen úgy éreztük. nagyon szerettem a srácot, ö is engem, a mai napig nagyon jóban vagyunk. de hogy akkor elkapkodtam és lefeküdtem vele, marhára nem kellett volna! nagyon böven ráérsz még! a srác is, ha annyival idösebb, fel fogja dolgozni, hogy friss husi még keményen büntetendö! Ja, még valami, hamár annyira nagylány akarsz lenni, menj el, és csináltasd meg a fogaidat, hogy ne álljanak furin!
2010. ápr. 4. 16:52
Ne haragudj nyuszika lehet túl konzervatívnak tünök de a hugommal egy idős vagy. Neked még élvezni kène a gyermekéveket a plátói szerelmeket és csak a pezsgő érzést ami a szerelemmel jár. Nem hiszem hogy jó ötlet hogy belekeveredsz már most a szexbe elég lesz bonyolítani az életed ha majd 16-17 éves leszel. Hova sietsz? Főleg ha azt mondod a srácra hogy szegény ha nem teszel meg neki valamit. Hidd el nem leszel bizonytalan ha eljön az ideje addig meg ne siettesd úgy a dolgokat :) szia
201. 2a54883c93 (válaszként erre: 199. - Eracica)
2010. ápr. 4. 11:53
Szeretem őt,és nem akarom elveszíteni ilyen bizonytalan dolog miatt,csak mert nem tudom hogy kell ha tudom,és hogy mondjam meg ha mégsem megy. :S
200. 2a54883c93 (válaszként erre: 199. - Eracica)
2010. ápr. 4. 11:51

És hogy fogalmazzam meg hogy "nem megyek bele"? Mert ha ő kedves,gyengéd,odaadó...én meg beszólok hogy én inkább nem...

Szegény.:(

199. eracica (válaszként erre: 198. - 2a54883c93)
2010. ápr. 4. 11:39
14 éves vagy...biztos, hogy megértél már a szexre? Ha bizonytalan vagy, akkor ne menj bele.
2010. ápr. 4. 11:24

Hahó sziasztok! Jár ide még valaki??


Én csak kérdezni szeretnék,talán butaság,és talán kinevettek érte.

Összejöttem egy sráccal,tőlem idősebb.Még nem feküdtem le vele,de tervezzük,csak még nem jött el a megfelelő idő,hely,stb.De nem is ez a lényeg...

Sokszor beszél arról,hogy milyen szép lesz és gyönyörű,és hogy mennyire szeret.Én is nagyon szeretem.:)

Többször említette az orális szexet,hogy mennyire vágyik rám,kényeztetni fog,meg egyebek.De én alapból tapasztalatlan vagyok.Ilyen téren főleg,még sosem csináltam.Nagyon izgatóan hangzik ahogy leírta,és alig várja már.

De az tök gáz ha én azt mondom,hogy nekem erről "gőzöm sincs"

Sokszor pörgetem le gondolatban,aztán elbizonytalanodom.

Valószínűleg azért is várja,mert tőlem is ezt várja.És ha "gyáva vagyok hozzá"? Akkor megharagszik?

Meg nekem elég furin állnak a fogaim.És ha véletlen fájdalmat okozok?

Ha mégsem leszek hozzá elég "bátor" akkor mikor mondjam meg hogy én inkább még nem?Megharagszik?

Ha pedig én hagyom magam (mert ő már eltervezte hogy fog kényeztetni) akkor az önzőség ugye?

Nem akarom rontani a hangulatot,de belekényszeríteni sem akarom magam.

Nem akarom őt megbántani.:(

2009. nov. 10. 19:55

szép volt, lányok...!

ritkán olvasni ilyen emberi módon lezárt vitát...


:)

196. hanna_hanna (válaszként erre: 195. - Bec1f7f165)
2009. nov. 10. 19:24
Rendben. Szép estét! :D
195. bec1f7f165 (válaszként erre: 194. - Hanna_hanna)
2009. nov. 10. 19:07
Ezen igazán nem fogunk összeveszni. Máshogy látom, de értelek. Nem támató szándékkal írtam.
194. hanna_hanna (válaszként erre: 193. - Bec1f7f165)
2009. nov. 10. 18:59

Ez nem indok volt. Megállapítás.

Az indok: mindketten úgy érezzük jól egymást, ahogy a lentiekben írtam. Úgy jó a szex mindkettőnknek, ahogy írtam. És ettől kezdve, tőlem bármilyen íze lehet. És tőlem te lehetsz bármennyire cinikus. :D

2009. nov. 10. 16:30
Nagyon-nagyon cinikus. De rámutat, hogy számomra miért elfogadhatatlan indok.
192. hanna_hanna (válaszként erre: 189. - Bec1f7f165)
2009. nov. 10. 16:28

Egyetértek az előttem szólóval. Ez egy nagyon cinikus költői kérdés. :D


Így akartam írni, neked címezve, kedves Zizil. :D

2009. nov. 10. 16:27
Egyetértek az előttem szólóval. Ez egy nagyon cinikus költői kérdés. :D
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook