Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tudom lehet -e nekem ilyet csinálni, de nem tudom mit tegyek a sráccal.segitsetek!!! fórum

Nem tudom lehet -e nekem ilyet csinálni, de nem tudom mit tegyek a sráccal.segitsetek!!! (beszélgetős fórum)


1 2
31. adb20ce52a (válaszként erre: 29. - Noaxira)
2010. ápr. 16. 09:50

Ezt nagyon jól írtad...

Egyetértek.

2010. ápr. 14. 14:29
Hagyd el,és légy boldog!Aki iszik,soha nem változik meg,és jobb a gyereknek is!!
29. noaxira (válaszként erre: 10. - Huanita80)
2010. febr. 23. 06:13

lehet keres egy harmadikat... ;)

kik volnánk mi, hogy megítéljük, az egyik embernek erre van szüksége, a másiknak arra, aztán a szükség meg időnként törvényt bont, de sztem csak azért, mert a nagyátlag hagyományos értékrend szerint él (és sajna jó részük nem azért teszi ezt, mert így boldog), még léphet vki merészet és gondolhatja másképp, ki bírálhatná érte, hiszen a boldogságot keresi (mint amúgy mindannyian)! Persze ki más is, főleg pont azok, akik boldogtalanok de nem mernek/akarnak lépni, ők, akik maguk teremtik maguk köré a falat "erkölcs", "hagyományok", meg hasonló szavakból, de a fal, ami kezdetben védi az álláspontjukat, végül elválaszt és hitté válik... Nincs is baj egyikel sem, csak lássa mindenki, mért van ott ahol van, és bárhogyan is dönt, fogadja el azt, és ha időközben elkezd másként gondolkodni, ne szégyellje bevallani (a fejlődés nem szégyen, és ha egyenértékűnek fogadjuk el mindenki álláspontját, valamint egyedinek mindannyiunk életútját, akkor még az se hihetetlen, ha egyikünk fejlődése A-álláspontból B-be, míg másikunké pont ellenkező irányba halad, nem egymás függvényében fejlődünk, mindenki saját, tök más pályán fut önmaga megismerése, elfogadása felé... Ezt a tudatosságot közvetíteni sztem nagyobb felelősség a szülőnek a gyermeke felé, mint a boldogtalan kapcsolatot összetartani, pláne, h rizikós, a gyerek ezt a mintát látva és követve maga is újrajátssza majd szülei párkapcsolatát, szentül meggyőződve, h annak így kell lennie és normális, az ember ha boldogtalan, hát mit lehessen tenni kéremszépen? ...Ki kívánna ilyesmit gyermekének??? Inkább sok tudatos, döntéseit felvállaló, s így néha hibázó, emberszagú, erős, büszke szülőt kívánjunk nekik...

2010. febr. 22. 10:11
ha találkozol vele, akkor majd meglátod, hogy valóban tetszik-e, nem csak neten beszélgettek. a jelenlegi kapcsolatodban ha nem vagy boldog, nem érzed jól magad, sőt, megőrülsz mellette szinte, akkor egyszer úgy is vége lesz. Rövid az élet, é na helyedben lépnék.
27. syria (válaszként erre: 26. - Sulawesy)
2010. febr. 22. 10:07
Ez is igaz! Én soha nem akkor léptem ki egy kapcsolatból, amikor már a láthatáron volt a következő, hanem akkor, mikor úgy itéltem meg: nincs jövője.
2010. febr. 21. 11:54

Egyik kapcsolatból a másikba nem jó! Tapasztalatból mondom. Kell időt hagyni magadnak amíg lecsillapodik az előző, még akkor is, ha már nem érzel semmit, vagy rossznak érzed. Csak össze fogod őket hasonlítani az elején, és hidd el lesz olyan része az új kapcsolatnak, ahol a régi fog nyerni, mert az már megszokott volt.

Lehet ismerkedni, de kicsit kell egyedül is lenni!!

25. syria (válaszként erre: 24. - D4b0dd2692)
2010. febr. 21. 09:00

Ezt nagyon jól megfogalmaztad!

Szerintem is inkább csonka család, mint balhés párkapcsolat.

24. d4b0dd2692 (válaszként erre: 1. - Angesz)
2010. febr. 20. 23:11
Szerintem,a gyermeknek az a legjobb,ha együtt neveli fel az anyukája és apukája,boldogan.Próbáld megmenteni a kapcsolatodat a gyermek érdekében,de ha úgy látod,hogy már teljesen reménytelen,akkor igenis jogod van a boldogsághoz.Főleg ilyen fiatalon,nem élhetsz le egy életet boldogtalanul.A párodnak is joga van a boldogsághoz.Ha végképp nem megy együtt,akkor azt a gyermek is megérzi,hogy feszültség van és a kicsi fejével próbálja kitalálni,hogy talán ő az oka? Ezt többször hallottam már pszichológustól.Elvált emberek is mondták,hogy jobb a gyermeknek ha külön,de kiegyensúlyozott,boldog kapcsolatban élnek a szülei és láthatja őket korlát nélkül,mint együtt de állandó feszültségben.Ha már menthetetlen a kacsolatotok,akkor találjátok meg külön a boldogságot,de lehetőleg a gyermek ne sérüljön,érezze hogy továbbra is szereti őt az anyukája és apukája.
23. f8db0709b8 (válaszként erre: 21. - Huanita80)
2010. febr. 20. 15:25
Igy igen,simán lelépnék én is,előző hsz-eim törölve.
22. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Angesz)
2010. febr. 20. 15:24

Pedig hat neked es senki masnak kell okosnak lenni ebben a dologban !

Neked igenis lehet barmit tenni,csinalni amit csak akarsz ezt nem kell masoktol megkerdezni :)

Mas kerdes hogy jo-e vagy rossz amit csinal az ember ? !

21. huanita80 (válaszként erre: 18. - Angesz)
2010. febr. 20. 15:11
Jaaa!Hát ezt eddig nem írtad!Ez a legrosszabb a gyereknek!Ilyen esetben simán váltanék,nagyon nem érdekelne hogy szegény párom utánna mit érez hogy leléptem egy másikkal!!!!Mit várt????Ha régóta megpróbáltál mindent és s@rik rátok,úgy kell neki!Légy boldog!!!!:)))
20. caffi
2010. febr. 20. 14:27

Hogy kérésedre válaszoljak:...Persze lehet ilyet csinálni,neked is.....csak szerintem zárd le azt a másik kapcsolatod,amibe most élsz,és nem érzed jól magad.....

Lehet h fájni fog,a mostani párodnak,de ha ö mellette talizol az új pasival,az még nagyobb fájdalom...

2010. febr. 20. 13:53

Na, ha saját erőd nincs ahhoz, hogy saját életedet önmagad megold, akkor menekülhetsz akármikor akárkihez, az életed előbb utóbb ugyanolyan szar lesz.

Egyszerűen azért, mert nem magad körültekintően, hanem egy másik ilyen olyan mértékű, és nyilvánvalóan csak a jóságát mutató befolyásoltsága miatt is döntesz.

Ja, aztán majd jönnek a hétköznapok.

18. angesz (válaszként erre: 13. - Huanita80)
2010. febr. 20. 13:33
szerintem a gyermekemnek nem jó ha az apja 7 nappból 5 nap iszik álandó vita van és ezt ő végighalgatja nem a férfi a lényeg mert el vagyok magamba is hanem szeretnék boldogságban és szeretetben felnevelni egy olyan gyereket aki megérdemli.hiába próbáltam bármit nem mond le a piáról és minden fontosabb mint mi
17. f8db0709b8 (válaszként erre: 14. - 04e95f637a)
2010. febr. 20. 13:32
Muszáj neked minden fórumon belém kötnöd?
16. f8db0709b8 (válaszként erre: 14. - 04e95f637a)
2010. febr. 20. 13:31
Nem azt mondtam!
2010. febr. 20. 13:31
Mindenhol vannak hullámvölgyek,nálunk is,de nem az a megoldás,hogy mást keresek.Meg kell próbálni rendbe tenni a dolgokat,és első a gyerek,ha nem megy sehogyan sem,akkor lehet lépni,de ne más miatt,mert a párod szemében had ne mondjam mi leszel életed hátralévő részében!
14. 04e95f637a (válaszként erre: 3. - F8db0709b8)
2010. febr. 20. 13:29
...és akkor egy egész életre legyen boldogtalan ugye???
2010. febr. 20. 13:28
Van egy imerősöm aki folyamatosan ezt csináálja,párt keres mindig vagy a boldogságot,csak az a baj hogy a gyereke 2 éves korától ebbe nől fel.....most 9 éves és lány!Vajon Ő is igy fog majd élni????Mindig más hapsi van mert valami sosem működik....hát nem tudom....
2010. febr. 20. 13:27
Ha elfogadja a Kicsit is Veled együtt vágj bele. Légy boldog, megérdemled! Hidd el, jelenlegi párod is megtalálja majd a társát.
2010. febr. 20. 13:26
cseresznye
10. huanita80 (válaszként erre: 1. - Angesz)
2010. febr. 20. 13:25
Az lenne a logikus hogy ha nem vagy boldog vele keresel mást!De!Mi van ha a másikkal 5-6 év után ugyanúgy elmúlik a varázs,jönnek a hétköznapok és vele is boldogtalan leszel majd???????Mert először minden szép és jó!Igy volt a mostanival is nem?Nagyon nehéz döntés ez!És felelőséged is van a gyerekedért,meg a sok év ami összeköt benneteket.....szóval ez sztem mindig lutri......nincs recept!!!!!!!!Próba "cseresznae"
9. angesz (válaszként erre: 8. - Pethoevi)
2010. febr. 20. 13:24
köszönöm a biztatást!neki is van egy 7 éves lánya és nagyon megérti min megyek keresztül.nem sürget és nem is túl rámenös.remélem végre boldog leszek és nem hagyom magam többé átverni
2010. febr. 20. 13:18

találkozz vele...aztán ha jobban megismered,talán tudsz dönteni is.

A gyermek miatt sem érdemes együtt maradni,ha már nem működik köztetek a dolog,mert úgyis megérzi.Még kicsi,gondolom,nincs 4 éves,és ha szépen mentek külön,úgy,h ő rendszeresen tartja a kapcsolatot az apjával is,kisebb a sérülés,mint ha minden este azt hallgatja,ahogy veszekedtek (az én szüleim 3 éves koromban váltak el.szépen,kultúráltan,és soha nem éreztem,h csonka családban nőnék fel!!!)

De ilyen komoly döntést ne hozz meg pár levél alapján...Tudod,messziről jött ember...

Sok sikert,és az a legfontosabb,h Te boldog légy,mert akkor a kisfiad is az lesz!!! :-)

2010. febr. 20. 13:17

Egy randi még nem jelent semmit... És ha a gyermekeddel együtt elfogad, akkor miért ne hagynád el azt aki képtelen boldoggá tenni?

Ha benne maradsz egy ilyen kapcsolatban akkor azzal magadat teszed tönkre, márpedig a kisfiadnak szüksége van rád!

Csak bátran :)

2010. febr. 20. 13:16
ahogy izadora mondja :)
2010. febr. 20. 13:16
deviszont ha nem vagy boldog jelenlegi mellett, akkor elobb-utobb ugyis tortenne valami. inkabb dontsd el masik ferfi nelkul, hogy elakarod-e hagyni, vagy sem. ha igen, akkor tedd meg, de ne egy masik ferfi miatt hagyd el. az nem jo.
4. 03b2072831 (válaszként erre: 1. - Angesz)
2010. febr. 20. 13:14
Tedd meg! Magadnak, neki is hazudsz. Senkinek se jó ez.
3. f8db0709b8 (válaszként erre: 2. - F8db0709b8)
2010. febr. 20. 13:13
biztosat(bocsika)
2010. febr. 20. 13:13
Biztosan a bizonytalané...soha:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook