Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért nem sikerül teherbe esni, ha látszólag nincs gond? fórum

Miért nem sikerül teherbe esni, ha látszólag nincs gond? (beszélgetős fórum)


1 2 3
31. SmileMia (válaszként erre: 25. - Zebracsikó)
2015. jún. 16. 10:19
Húúú, meg kellene néznem a leleteimet, de szerintem ennyi mindent nem néztek. Az a baj, hogy a Kaális orvosomon nem is látom, hogy nagyon segíteni akarna, picit úgy érzem, hogy az számít csak,hogy fizess! És ugye, ha több inszemed is van, akkor az azért szép összeg.
30. brandy85 (válaszként erre: 15. - SmileMia)
2015. jún. 16. 10:19
Szia. Sajnos igaz. Kitartás,próbálj meg ne rágörcsölni, hanem ha jön,hadd jöjjön. Lehet nálatok is egy váratlan időben jön. Szorítok
29. a6b039cd8a (válaszként erre: 25. - Zebracsikó)
2015. jún. 16. 10:18
A legutolsó az, amikor együttlét után összezárt combokkal kell rohanni a Kaáliba?
28. a6b039cd8a (válaszként erre: 13. - SmileMia)
2015. jún. 16. 10:17

Nálunk egyből lombikkal kezdték...

Mondjuk ezt sem értem, hogy kinél döntenek úgy, hogy "elég" az inszem, és kinél kell drasztikusabb beavatkozás?

Hiszen itt írja valaki lentebb, hogy az ikszedik inszem után jöttek rá, hogy a petesejt csak mesterséges úton tud megtermékenyülni... De jó...

2015. jún. 16. 10:16
Sok sok 'szihológia' ahogy a gyermekem mondta volna 5 éves korában..
26. SmileMia (válaszként erre: 18. - Virag32)
2015. jún. 16. 10:16
Köszönöm! Utánanézek!:)
2015. jún. 16. 10:15

hormonpanel, pajzsmirigy, citogenetika, átjárhatósági, trombofília, Leiden-mutáció, MTHFR-gén, immunológia, sperma elleni antitest vizsgálat is volt?

(kihagytam valamit?)

24. a6b039cd8a (válaszként erre: 21. - Nefaria)
2015. jún. 16. 10:14
Jogos a kérdés, mert még a lombiknál sem vizsgálták nekem pl. (Debreceni Kaáli)
23. mirea (válaszként erre: 1. - SmileMia)
2015. jún. 16. 10:13
Nekem például van olyan ismerősöm, akik öt évet vártak a gyermekük születésére. Két év sikertelen próbálkozás és kivizsgálások után került sor náluk inszeminációra, annak ellenére, hogy mindkettőjüknél, minden lelet teljesen jó volt. A hatodik sikertelen inszemináció után jött a lombik, ahol kiderült a valódi probléma. A petesejt nem tudott megtermékenyülni magától, csak és kizárólag mesterségesen. A második lombik beültetésük után terhes is maradt. Sajnos sokszor nagyon mélyre kell ásni, hogy fény derüljön a "titokra". De lelki eredetű is lehet, érdemes lenne ezen a vonalon is elindulni.
2015. jún. 16. 10:12
Sajnos évekig ment az időhúzás az orvasom részéről, mert clostyt írt fel mindig..... Majd a sok sikertelen év után 2014-ben küldött a Kaáliba. Ott a szokásos vizsgálatokat elvégezték, majd a petevezeték átjárhatóságinál kiderült, hogy mindkét oldalon volt egy kis letapadás, de végül átjutott a kontraszt anyag. Akkor azt mondta az orvos, hogy most már sikerülni fog. Hát nem így lett...
21. nefaria (válaszként erre: 1. - SmileMia)
2015. jún. 16. 10:12
Nem tudom, az inszem, protokollban benne van-e, ezért kérdezem, hogy a pajzsmirigy hormonjaidat vizsgálták?
2015. jún. 16. 10:09
Az a mottója, hogy ő "nem leleteket,hanem embereket gyógyít", és ez nála tényleg így van.
19. Zebra25 (válaszként erre: 13. - SmileMia)
2015. jún. 16. 10:08
Ez elég gáz. Egy ciklusban 4 alkalommal voltam uhon minimum. Inkább többször.
2015. jún. 16. 10:07

Van egy nagyon jó nőgyógyász, Dr. Hamvas Ferencnek hívják. Ha felmész az orvostudakozo.hu-ra, megtalálod az elérhetőségét, online is válaszol kérdésekre.

Ő abból indul ki,hogy ha minden stimmel, és mégsem jön a baba, ott az embert egészében kell vizsgálni, testileg-lelkileg. Lehet,hogy olyan gátak vannak az emberben tudat alatt, ami lehetetlenné teszi a terhességet. Rengeteg "meddő" páron segített már. Én is voltam nála vizsgálaton, tanúsíthatom,hogy máshogy áll az emberhez, mint a többi nőgyógyász. Ahhoz képest, hogy privátban dolgozik és főorvos, egyátalán nem megfizethetetlen az ára, asszem 8000 Ft. Egy próbát szerintem megér.

17. zebracsikó (válaszként erre: 13. - SmileMia)
2015. jún. 16. 10:07
Fura...én úgy tudom, előtte stimulálni is szokták a petefészkeket...bár lehet, hgy rosszul tudom
2015. jún. 16. 10:07

Nem tudok mit mondani sajnos, bár csak tudnék. A fiam 3 év után fogant meg, sok hormonkezelés, majd inszem, és az elsőre sikerült.

Most a tesót várjuk már 3 éve szintén. Bár ez most nem viselt meg annyira mint az első gyerekre várni, sikerül szugerálnom magam arra, hogy talán nem is akarok 2. Gyereket, de nem így van, mert akarok, csak félek mégegydzer azt végigcsinálni amit a fiammal végigcsináltunk. Nagyon félek bele vágni újra a hormonosdiba, újra inszemre adni a fejem, mert nagyon nehéz időszak volt.

Annyira szeretnék segíteni, de magamon sem tudok.

Tartsatok ki.

2015. jún. 16. 10:06
Nem próbáltam még teákat. Tényleg lehetséges, hogy ha az ember feszült, akkor az ennyire kihat rá?
2015. jún. 16. 10:06

Ha már inszemnél tartotok, bizonyára minden kivizsgáláson túl vagy már.

Mik voltak?

2015. jún. 16. 10:05
Nem feladni szeretném, csak azt nem tudom, hogy az inszeminációnak van-e értelme... Pláne úgy, hogy nem ellenőrzik UH-val, hogy valóban volt-e ovuláció! Nektek megnézték mielőtt feltették az "anyagot"? Bocsi, de nem tudok máshogy fogalmazni.
12. SmileMia (válaszként erre: 2. - Kangaroo Island)
2015. jún. 16. 10:02
Örülök, hogy viccesnek találod.... 8 éve próbálkozunk, nem hiszem, hogy túl korán estem kétségbe:(
11. Kangaroo Island (válaszként erre: 7. - Zebracsikó)
2015. jún. 16. 09:58
nem kinevettem, csak felnevettem. ismerős a sztori, nem kell bemutatni
10. a6b039cd8a (válaszként erre: 6. - Fagyi23)
2015. jún. 16. 09:55
Minket is biztatott az orvos, hogy ne adjuk fel, próbáljunk még meg egy hatodikat, mert érthetetlen, miért nem tapad meg az embrió... De én akkor már olyan voltam mint egy zombi, úgyhogy hagytuk. Pár hónap nyugi után természetes úton jött a kisfiam.
9. a6b039cd8a (válaszként erre: 7. - Zebracsikó)
2015. jún. 16. 09:52
Bizony, nem vicces.
8. zebracsikó (válaszként erre: 1. - SmileMia)
2015. jún. 16. 09:51

változtass a táplálkozásodon, radikálisan

egy időre (pár hónap)hagyd el a húst, tejet

egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, gabonát (köles, barnarizs, hajdina, rozs, zab, bulgur, kuszkusz)

7. zebracsikó (válaszként erre: 2. - Kangaroo Island)
2015. jún. 16. 09:47
nem olyan nevetnivaló ez... amikor már az első inszemnél tart valaki, akkor már elég sok kezelésen és sikertelenségen van túl
2015. jún. 16. 09:46

Mi is hasonló cipőben vagyunk, bár már túl vagyunk a 3 inszemen, és a lombikot várjuk.

Fizikális már a 3 inszem hormon adagja nagyon megviselt, lelkileg is, de úgy tűnik azon most hamarabb túl lendültem.


Volt olyan ismerősöm, aki az ötödik lombikra esett teherbe, nyilván megviselte, de nem adták fel.

5. a6b039cd8a (válaszként erre: 1. - SmileMia)
2015. jún. 16. 09:43

Tudnék írni egy litániát....

Ugyanez volt, semmi probléma egyikünknél sem, Kaáli 5 évig... na utána lett bajom elég. Depis lettem, meghíztam a rengeteg hormontól... Pánikbeteg lettem, nem tudtam aludni, tele lettem cisztával....

Pszichológusnál, természetgyógyásznál jártál már? Szüleiddel rendben van a kapcsolatod? Főleg édesanyádra gondolok most...

Én SENKIT nem bíztatnék arra, hogy 1-2 lombikos beültetés után tovább próbálkozzon mesterséges megtermékenyítéssel (bár biztosan sokan másképp gondolják) - nekem nagyon rossz vége lett.

4. Kira2015 (válaszként erre: 1. - SmileMia)
2015. jún. 16. 09:42

Szia!

méhpempőt, gyógyteákat próbáltad már? vagy esetleg a barátcserje kapszulát? én ezeket tudom neked ajánlani. sajnos mindenkinél más, és más a megfelelő :-( mióta "probálkoztok" ?

2015. jún. 16. 09:40
Méregteleníts egyet. Több helyen olvastam, hogy az segít.
2015. jún. 16. 09:28

hahaha, első és nem sikerül? mások 5-6 után se adják fel.

Viccen kívül lehet, hogy pszichológushoz, kineziológushoz kellene menned

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook