Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért nem hozza ki magából a legtöbb nő a maximumot (külsőre)? fórum

Miért nem hozza ki magából a legtöbb nő a maximumot (külsőre)? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
429. Ármin Márk Anyu (válaszként erre: 413. - Anyuca66)
2009. jan. 23. 09:20
Ezt tuti ferfi irta!!! :-)))
428. e792523100 (válaszként erre: 413. - Anyuca66)
2008. nov. 24. 23:34
Ha van papucs férj, akkor ez a papucs feleség:D
427. Amaril (válaszként erre: 413. - Anyuca66)
2008. nov. 24. 23:32
Hűha ez a duma nem semmi... :X
2008. nov. 24. 19:46
Erre van egy"nálunk szokás poén"és felemeli a kezét az egik ujja égnek áll, Újat mutatok.. :-)
425. Franc22
2008. nov. 22. 08:45
azért, hogy ha szükséges tudjon újat mutatni.
2008. nov. 21. 21:08
Idő? Pénz? Túlott megelégedettség önmagával szemben?
2008. nov. 21. 21:06
mert nincs rá pénze, ilyen egyszerűen...
422. Vadmalna (válaszként erre: 413. - Anyuca66)
2008. nov. 14. 16:59
Hú, köszönöm, hogy ezt elolvashattam:):))))))Nem piskóta!!!:)
2008. nov. 14. 16:48
Vagy nincs rá elég pénze,vagy csak egyszerűen elhanyagolja magát.Ilyen is van bőven.Szerintem attól,hogy valaki már nem fiatal,vagy nincs jó alakja,attól még lehetne csinos,szexi nő!!Csak mindenkinek a korához és az alkatához megfelelő ruhákat,kiegászítőket kell kiválasztania!Arra kérek mindenkit,hogy senki ne hanyagolja el magát,próbáljon egy kis időt szakítani a külsejére!
2008. okt. 28. 09:36
Mert nincs elég pénze hozzá. Van akinek kicsit turbóznia kell a kinézetén de nem engedheti meg magának.
2008. okt. 26. 18:06
hát igen az hogy a feleség mit akar, az nem számít
418. 52d67c6df3 (válaszként erre: 413. - Anyuca66)
2008. okt. 26. 16:21

Ez nagyon jó. :/

Biztos egy pasi írta. Ezek szerint a nő azért születik, hogy a férjét szolgálja, lesse minden kívánságát. És hol van szó a feleség igényeiről? Úgy látom, ez alapján, hogy olyan nincs, hisz nem lehet fontos a férjéhez képest.

417. anyuca66 (válaszként erre: 414. - 01c8755c79)
2008. okt. 26. 15:47
Tetszett nekem is. Igen főállású feleségről szólhat.........
416. megryan
2008. okt. 26. 14:41
...mert nincs rá pénze...
415. Cuczy (válaszként erre: 414. - 01c8755c79)
2008. okt. 25. 21:32

? Aranyos ? :/

Akkor már tudom, miért nem vonzott soha a főállású feleség szakma... :)

Felhívtam anyámat, felolvastam neki.

Annyit mondott: gyereknél, férjnél, minden csak a kezdeti "szoktatás" kérdése.

Ahogy domesztikájuk őket, olyan kezes-, vagy vadállatok lesznek.

Szeretnék hinni neki...

414. 01c8755c79 (válaszként erre: 413. - Anyuca66)
2008. okt. 22. 08:18

:o))

Ez ugye azoknak szól, akik főállásban feleségek! :o))... de azért aranyos... :o)

413. anyuca66 (válaszként erre: 388. - Norahhh)
2008. okt. 21. 18:18

Én is találtam...

Kézikönyv nőknek 1955-ből.

1955-ben kézikönyvet nyomtattak nőknek, amit háztartástannak neveztek”.

Néhány tanács következik a kézikönyvből:

Készítse el a vacsorát időben. Már reggel tervezze meg, vagy akár előző este, hogy a férjét finom vacsora fogadja amikor hazaér a munkából. Így adja tudtára, hogy gondolt rá, amíg ő dolgozott és gondját viseli a szükségleteinek. A férfiak többsége éhes amikor megérkezik a munkahelyéről és a kedvenc ételének elkészítésével kielégíti a meleg fogadtatás iránti vágyát.

Készüljön fel a fogadására. Pihenjen 15 perccel az érkezése előtt, így ön friss és üde lesz amikor megérkezik. Igazítsa meg a sminkjét, tegyen szalagot a hajába és nézzen ki frissen. Az ön férje sok időt töltött a munkahelyén fáradt emberek között. Legyen érdekes és vidám. A munkanapja unalmas volt és szüksége van egy kis szórakozásra és az ön egyik kötelessége, hogy ezt biztosítsa. Csökkentse a zajt. Amikor a férje hazajön a munkából kapcsolja ki a háztartási berendezéseket és mondja meg a gyerekeknek, hogy ők is csendesedjenek el.

Legyen boldog, hogy láthatja őt. Melegen mosolyogjon rá és mutassa ki őszinte vágyát, hogy teljesítse a kívánságait. Hallgassa meg amit mondani akar és még ha Önnek is sok mondanivalója van számára ne tegye azt közvetlenül a hazaérkezését követően. Először ő beszéljen, biztosan fontosabb dolgok kavarognak a fejében önnél. Ne zavarja. Ne panaszkodjon, ha a férje későn érkezik haza, vagy ha este el akar menni vacsorázni ön nélkül.

Vita helyett, próbálja meg megérteni mekkora nyomás alatt van a munkája miatt. Amikor otthon van, biztos pihenni és ellazulni szeretne. És végezetül ne tegyen fel szükségtelen kérdéseket és ne gyanakodjon az ítélőképességében vagy fedhetetlenségében. Ne felejtse el, hogy ő a ház ura és mint olyan mindig keresztülviszi a saját akaratát becsületesen és igazságosan.

És jegyezze meg, a jó asszony tudja hol a helye.

412. Cuczy (válaszként erre: 411. - Tücsimücsi)
2008. okt. 11. 20:58

Ne légy már olyan szigorú magadhoz! :)

Nem vagy te l u s t a, csak kényelmes :)

Viszont milyen jó érzés is, amikor összedobod magad valamilyen alkalomból, és látod mindenki arcán a megdöbbenést: "húúú azannyát, ez ilyen jó nő is tud lenni?"

Én meg is mondtam a pasimnak: ezt ki kell érdemelni! :)

Nem lehet mindennap Karácsony....!!! :))))

2008. okt. 11. 20:53
Őszintén? Nagyon jól tudok kinézni, ha akarok, csakhogy legtöbbször lusta vagyok, család mellett nekem se ez az első.
410. wanda8
2008. okt. 11. 20:51
Jó magam is sokkal többet kihozhatnék magamból,de kettő kicsi gyerekkel,egy férjjel és egy házzal,a napi teendőkkel örülök,hogy végzek.Csak ha elmegyünk valahova akkor hozom magam igazán rendbe.A férjem ilyenkor mondja is,hogy nem ismer rám,mintha két nő lakna bennem.SZóval én az idő hiányával magyarázom.
409. Cuczy (válaszként erre: 408. - Cirmanella)
2008. okt. 11. 20:48

Naja ! :)

"Amilyen lehetnék, attól nagyon messze vagyok" - ezt én is elmondhatom már magamról :)

Pedig évekkel ezelőtt azt a bizonyos "maximum" szintet hoztam. (Minden tekintetben)

Már nem érdekel.

Ápolt legyek, friss és illatos!

Híztam tíz kilót, miután egyik napról a másikra abba hagytam az addigi rendszeres edzést... És nem zavar, hogy narancsbőröm van, mint ahogy az sem, hogy nincs már darázsderekam.

Ha megtehetem, akkor az épp aznapi hangulatom szerint öltözöm:

Van hogy sportosan, van hogy vagányan, van hogy elegánsan...

Csak lazán és kényelmesen. Minek állandóan megfeleléskényszerkedni és feszengeni?

2008. okt. 11. 12:26

Igen.Én a lehetőségeimhez képest sem hozom ki magamból a maximumot.Jó adottságaim vannak,viszont nem edzem.Nincs rá lehetőségem,hogy rendszeresen járjak kozmetikushoz és szoláriumba,fodrászhoz.

De azért próbálom kihozni magamból a legtöbbet...

Viszont amilyen lehetnék,attól nagyon messze vagyok...

2008. okt. 11. 12:18

1. Anyagilag mit engedhet magának.

2. Családja, férje elvárásai.

3. Munkájához elengedhetetlen a külseje.

Többi okot nem tudom fontossági sorrendbe, lehet az mindenkinek más. Persze 1-3-iggal is lehet vitatkozni. Fiatal az mindig is szép. Minden kornak megvan a maga szépsége. Egyik kolléganőmék 30 éves házasok elmúltak. Azt mondta a férje még mindig csodálja. Pedig hízott ez alatt az idő alatt.

2008. okt. 11. 11:01
Én is pont ezért kérdeztem,hogy mihez képest maximumot?
405. Cuczy (válaszként erre: 404. - Cirmanella)
2008. okt. 11. 00:34

Hali!


Valahogy szabjuk már be, hogy mit értsünk az alatt, hogy "maximumot"?

A nő külső adottságaihoz képest, vagy korunk lehetőségeihez képest, a divat adta lehetőségekhez képest, ...? Sorolhatnám.

A kérdést csak a félreérthetőség és a félreértelmezések elkerülése végett feszegetem :)

404. Cirmanella (válaszként erre: 402. - Cuczy)
2008. okt. 10. 09:11
Itt vagyok.:-)
403. sereva
2008. okt. 9. 20:01
Lehethogy nagyon leterhelt és anyagilag sem áll úgy,hogy "maximalista" legyen.
402. Cuczy
2008. okt. 9. 18:30
Mi az hogy: "maximumot"? Itt van még az, aki a kérdést feldobta?
2008. okt. 9. 18:25
mert vannak számára fontosabb elfoglaltság mint hogy avval foglalkozzon , milyen a külseje,
2008. okt. 9. 17:52
Nem érdekli!Ha párkapcsolatban van,vagy férjes asszony,akkor úgy van vele,hogy már nem kell jól kinéznie,hisz ott a pasi,csak sokan elfelejtik,hogy a férfinak egy idő után elege lesz az ápolatlan nőkből!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook